Online Soccer Manager (OSM) | Genel Yorum & Sohbet Konusu

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Screenshot_20200819-191518.jpeg

Lig senin olsun @Tolstoyevski kupayı ben aldım. İlk defa bu kadar çok başarılı oldum galiba. Bu arada maç çok heyecanlıydı rakip öne geçti 80 de sonra benim gol falan sayılmadı ama kazandık. :A :oley:
@Sherlock @DarkLegenD

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
"Alman Disiplini" ismiyle ekip kurdum, katılabilirsiniz. :A

Katılanlar, "Savaşlar" kısmına gelerek takıma katılırsa iyi olur. 5 kişilik bir takım oluştuğu an başka ekiplerle bir lige giriyoruz ve savaşıyoruz. Savaş ligleri belli aralıklarla oyun tarafından belirleniyor. 5 vs. 5 savaşa giriyoruz, örneğin savaşa girdiğimiz ligin Premier Lig olması durumunda o ligden toplam 10 tane takımla bir lig oluşturuluyor. 5 takım bizim ekibin üyelerine, 5 takım ise diğer ekibin üyelerine veriliyor. Lig sonunda hem menajerler, hem de ekibe savaş puanı geliyor. Bence baya keyifli oluyor oynaması, artı kısa sürüyor. Önce ekibe, ardından da takıma katılmanızı ve savaşmanızı öneririm.

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg @DarkLegenD @xdragxx @UgrArks...
Bu defa katılamayacağım biraz yoğunum 😊

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 91184
Lig senin olsun @Tolstoyevski kupayı ben aldım. İlk defa bu kadar çok başarılı oldum galiba. Bu arada maç çok heyecanlıydı rakip öne geçti 80 de sonra benim gol falan sayılmadı ama kazandık. :A :oley:
@Sherlock @DarkLegenD

Ooooo tebrik ederim. :D Ankaragücü ile sana çelme takabildiğimiz için mutluyuz. :A

Bu defa katılamayacağım biraz yoğunum 😊

Müsait olduğun zaman bekleriz, bu klasik lig değil zaten. Üçüncü sezonumuza var daha. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
"Alman Disiplini" ismiyle ekip kurdum, katılabilirsiniz. :A

Katılanlar, "Savaşlar" kısmına gelerek takıma katılırsa iyi olur. 5 kişilik bir takım oluştuğu an başka ekiplerle bir lige giriyoruz ve savaşıyoruz. Savaş ligleri belli aralıklarla oyun tarafından belirleniyor. 5 vs. 5 savaşa giriyoruz, örneğin savaşa girdiğimiz ligin Premier Lig olması durumunda o ligden toplam 10 tane takımla bir lig oluşturuluyor. 5 takım bizim ekibin üyelerine, 5 takım ise diğer ekibin üyelerine veriliyor. Lig sonunda hem menajerler, hem de ekibe savaş puanı geliyor. Bence baya keyifli oluyor oynaması, artı kısa sürüyor. Önce ekibe, ardından da takıma katılmanızı ve savaşmanızı öneririm.

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @HeisenBerg @DarkLegenD @xdragxx @UgrArks...
Ben katılırım

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Eylül ortasından önce olmaz gibi, benim de coin biriktirmem lazım zaten ligi kurabilmek için. :A

Mesajına cevap vereceğim. :D
Ben kazanabilsem @Sherlock Bursa resmen Fenerbahçe gibi bitirdi berbat transfer hataları yaptım @Sherlock
Fenerbahçe’yi kötü kadrosuyla şampiyon ettimle
kupada şampiyon yaptım

Reaksiyon puanı
189
Puanı
54
Yeni 1 lig kurulabilir mi?Hatta anket yapılarak Lig de belirlenebilir.İster Türkiye Ligi ile 5 tane Avrupa Ligi olur veya Meksika - Avustralya gibi Ligler de olur..

• Beğendim
Reactions: Billy Kane