Netflix Resmen Türkiye'de!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,202
Puanı
1,059
Netflix Resmen Türkiye'de!

netflix-logo-header-680x382-150x150.jpg

Amerika ve Avrupa ülkelerinin en popüler medya içerik sağlayıcısı Netflix, artık Türkiye’den de erişilebilir durumda.

Şu an herhangi bir VPN programı kullanmadan üye olabilmek mümkün, meraklısına duyurulur. İlk ay bedava, sonrasında ücretlendirme var. https://www.netflix.com/tr/

Peki üyelik fiyatları ne kadar?

Aylık 26,99 TL olan Netflix Basic paketinde dizi ve filmleri tek bir ekrandan720P izleyebiliyor, aylık 33,99 TL olan Netflix Standard paketinde 2 farklıekranda aynı anda 1080P izleyebiliyor ve en üst paket olan Netflix Premium paketinde ise aylık 40,99 TL ödeyerek 4K çözünürlükte 4 farklı ekrandan aynı anda izleyebiliyorsunuz.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Şubat-Mart gibi geleceği söylenmiyor muydu, beklediğimizden çabuk gelmiş. :X

Henüz Türkçe altyazı yok, bakalım 30 TL'sına kimler kıyacak? :)

Sonunda, üyelik alalım bari, memnun kalırsam premium üyelikle devam edebilirim :)

Torrent yahut alternatif dizi izleme siteleri dururken kapitalizme katkıda bulunacağımı sanmıyorum. :) Eğer 10 TL ortalama olsaydı düşünülebilirdi ama 25-30 TL'yi kim bulmuş da süper kahraman dizilerine verelim?
House of Cards, Black Mirror, Narcos, Orange is the New Black ve Bloodline gibi kaliteli drama dizileri de var. Bunun yanı sıra film ve belgeseller 30 TL'yi hak ediyor yani. (3 paket sigara fiyatı)

Torrent yahut alternatif dizi izleme siteleri dururken kapitalizme katkıda bulunacağımı sanmıyorum. :) Eğer 10 TL ortalama olsaydı düşünülebilirdi ama 25-30 TL'yi kim bulmuş da süper kahraman dizilerine verelim?
Öyle deme hak ediyor. :) Ayrıca süper kahraman nereden çıktı. Netflix diğer dizi ve filmleride yayınlıyor. :D

Edit: Azerbaycan'a da gelmiş. :A @Ahmad 'e duyurulur. :A

Peki vizyon filmleri ve istenilen her film bulunuyor mu mesela açıp The Godfather izlenebilir mi? :)
@sürgünüm @Harunnn60
Valla o kadar bilmgim yok ama eski dizilerde yayınlanıyor. Mesela Friends filan vardı o varsa ünlü eski dizilerde vardır. Mesela Breaking Bad gördüm. Film filanda var eminim ama asıl soru güncel filmleri hemen yayınlıyorlar mı orasını bilmiyorum. Eğer öyle bir şey varsa çok iyi işte. :)

The Vampire Diaries var, izliyor muydun? Diğerlerinede bakayım söylerim sana. :)

@destere'nin Marco Polo var onu yazmayı unutmuşum.
evet the vampire diaries, the originals,süpernatural,flash ayy bunlarda olması süper olur benim izlediğim fantastik diziler baya popüler amerikada çoğu vardır sanırım:F

evet the vampire diaries, the originals,süpernatural,flash ayy bunlarda olması süper olur benim izlediğim fantastik diziler baya popüler amerikada çoğu vardır sanırım:F
CW'nun birçok dizisinin yayın hakkı elinde, hepsi vardır bence. Ancak, hepsine Türkçe altyazı çıkar mı bilemiyorum. Divxplanet ile anlaşırlarsa olabilir tabii.

CW'nun birçok dizisinin yayın hakkı elinde, hepsi vardır bence. Ancak, hepsine Türkçe altyazı çıkar mı bilemiyorum. Divxplanet ile anlaşırlarsa olabilir tabii.
aaa olan dzilerde alt yazı olmayanlardamı var üye olmadan önce izleiğimiz dizilerin alt yazısı varmı onu araştırmak lazım ozaman alt yazısız olmaz okadar para vericez :F

aaa olan dzilerde alt yazı olmayanlardamı var üye olmadan önce izleiğimiz dizilerin alt yazısı varmı onu araştırmak lazım ozaman alt yazısız olmaz okadar para vericez :F
Şu an altyazı yok daha dur bugün faaliyete başladılar. Ancak altyazısız fazla aboneye ulaşamayacakları için mutlaka olacaktır. :)

Forum İstatistikleri

Konular
171,788
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94