Evrim Alasya ve Kerem Alışık Aşk Yaşıyor!

Gerçek aşk.
Mahalledeki 65 yaşındaki adamlara bakacak değil ya, 67 yaşındaki ünlü isim Mehmet Ali’yi bulmuş.

Gerçek aṣklarını yesinler ya adam zaten bir ayağı ile mezarda, paranın kokusunu almıṣ konmuṣ. Kriter falan hikaye. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Birlikte havaalanında görüntülenmişler.

1729959439717.png

partnerleri oynayan oyuncuların sevgili olmaları büyük amatörlük
Artık alıştık bu tarz haberlere. Önce dizide sonra gerçekte. Dizi bittiğinde aşkları bitmez umarım b:D
Ben aşkta yaşa takılmam. İki insan birbirinden hoşlanıyorsa ve güzel vakit geçiriyorsa yaşın bir önemi yoktur. Ancak birazdan soracağım soruyu toplumun ikiyüzlülüğüne dikkat çekmek için yazacağım ;

Kerem Alışık 1960, Evrim Alasya 1979 doğumlu.
Yani Kerem Bey Evrim Hanım'dan 19 yaş büyük.
Bu haber gayet normal bir şekilde ve yorumsuz servis edildi. Çünkü zaten "normal" bir olay.

Pekii, sevgili forum arkadaşlarım, sizce kadın erkekten 19 yaş büyük olsaydı, bugün sosyal medyada ve magazin programlarında ne/neler konuşuluyor olurdu?

@serhatt @Yakamoz-Asi @RüzgarGülü @The_Erinch @12.Adam @Zeyno @Dosi @xemrexxx @Bully @tekin
Ortalık ayağa kalkmıştı halbuki iki durumun da aynı şekilde karşılanması gerekiyor ama işte...
Alt sıradaki isimleri sonradan editle eklemiş olduğun için bana her hangi bir bildirim gelmemiş.

onunda bir sınırı vardır bence. Yaş fazla ilerleyince o da sıkıntılı.
Oyunla ilgili ilk kare yayınladığında "yakışmışlar" demiştim, o yüzden sevindim. Mutluluklar. :bhr: