2023 1.Tur | En Favori Şarkı 2023 | 4. Grup

Hangi 6 Şarkı 2.Tura Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ismi yazılırken yanlışlık oldu sanıp oylamıştım. Bir dahakine oy vermem artık, zaten Serdar Ortaç şarkısıymış. :A @Dosi

Tamamdırr. :A
Bizde yanlışlık olmaz yeğenim :A Serdar kadar taş düşsün kafana :bağır:

Acaba İrem’in “Yaz Günü” şarkısını “Yaz Gülü” ile mi karıştırdılar, oy sayısı baya yüksek geldi bana çünkü :A @Dosi @Yakamoz-Asi

Bende İrem Derici sadece isminden dolayı oy alıyor. Şarkı ismi önemsiz :A

Ben zaten oy vermedim ama belki bende yanlıṣ dinlemiṣ olabilirim. Listede linki doğru muydu bakmam gerek.

Ama oylamaya isim üzerinden de oy vermedim. Dün ben bütün sarkı kliplerini recap gibi izledim hatta ilk mesajda linki olmasada veya listelenmemiṣ olsa bile gittim izledim. Ek olarak hatta sevdiklerimi spotify listeme ekledim. Yani ilk turu baya önemsedim. Sonuçta sanatçı değil ṣarkı seçiyoruz. Sanatçıya bakarak oy vermek çok ama çok yanlıṣ. Fazla bilinmeyen sanatçıların güzel ṣarkıları var. Ha ben az çok tahmin ediyorum forumda sona kalacakları ama yinede doğru oy kullanılması taraftarıyım.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and Bully
Ben zaten oy vermedim ama belki bende yanlıṣ dinlemiṣ olabilirim. Listede linki doğru muydu bakmam gerek.

Ama oylamaya isim üzerinden de oy vermedim. Dün ben bütün sarkı kliplerini recap gibi izledim hatta ilk mesajda linki olmasada veya listelenmemiṣ olsa bile gittim izledim. Ek olarak hatta sevdiklerimi spotify listeme ekledim. Yani ilk turu baya önemsedim. Sonuçta sanatçı değil ṣarkı seçiyoruz. Sanatçıya bakarak oy vermek çok ama çok yanlıṣ. Fazla bilinmeyen sanatçıların güzel ṣarkıları var. Ha ben az çok tahmin ediyorum forumda sona kalacakları ama yinede doğru oy kullanılması taraftarıyım.
Link doğru doğru bizde hata yok :A İsim ve yıl yakınlığı var şarkılarda :A

Aynen ilk turu baya özenli oyladın sen. Herkes öyle dikkatlice oylamaz :A Bence de sanatçı değil şarkı oylanmalı kesinlikle. Sanatçı isminden dolayı oy alan da çok. Sona kalacaklar da az çok belli evet.

Spotify listene şarkılar eklemiş olmuşsun bu vesileyle süper olmuş :Z

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Bakış açın mantıklı geldi :A

Yaz Günü bir Serdar Ortaç şarkısı ve 1.4 milyon dinlenmiş İrem. Serdar oylansa 3'te birini anca alırdı bu oyların :A

Ben ismi yazılırken yanlışlık oldu sanıp oylamıştım. Bir dahakine oy vermem artık, zaten Serdar Ortaç şarkısıymış. :A @Dosi

Tamamdırr. :A
Seni kınıyorum :A

İşte örnek jüri :bhr:
Evet, dün tek tek konulara girdiğini farkettim. Emeğine sağlık. Sonraki tur az çok bilirsin hangi şarkılar olduğunu. Bende elenenleri ayıklamaya çalışırım linkli kısımdan.
------

Bu arada isimden dolayı hatta Kadın şarkıcalara ayrıcalık tanınanacağını söyleyen isimler oldu :A

Seni kınıyorum :A

İşte örnek jüri :bhr:
Evet, dün tek tek konulara girdiğini farkettim. Emeğine sağlık. Sonraki tur az çok bilirsin hangi şarkılar olduğunu. Bende elenenleri ayıklamaya çalışırım linkli kısımdan.
------

Bu arada isimden dolayı hatta Kadın şarkıcalara ayrıcalık tanınanacağını söyleyen isimler oldu :A
Seni kınıyorum dreamy deseydin bari benden de alıntı yaptığın için bi şüpheye düşmedim değil :A

Erkek ağırlıklı forumda kadınlara ayrımcılık oluyor işte :A Yapacak bir şey yok :A

Seni kınıyorum dreamy deseydin bari benden de alıntı yaptığın için bi şüpheye düşmedim değil :A

Erkek ağırlıklı forumda kadınlara ayrımcılık oluyor işte :A Yapacak bir şey yok :A
Belki de sana dedim :A yok yok onaydı tabiki :A kısa bir mola zamanı var zaten. Hızlıca yazdık işte.

Tur Atlayan Şarkılar

İrem Derici - Alıştım Zehrine
Melis Fis - Gülü Sevdim Dikeni Battı
İrem Derici - Yaz Günü
KÖFN - Al Aramızdan
Semicenk - Mesafe
Derya Uluğ ft. Asil Gök - Yansıma
Doğu Swag ft. Aleyna Tilki - Bir Gün Ol Yerimde

• Beğendim
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...