Star Nefes Nefese - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,277
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Bölüm yine çok iyiydi ve giderek iyileşiyor :A Uğur yücel ve yanında olan adamına daha çok sahne yazmalılar şu konakta kadınların sahnesi yerine Uğur bey ve adamına yazsınlar diziyi takip etme sebebim oldular resmen :A

Özellikle Uğur bey Kebapcı Celal karakteriyle resmen yarışıyor onun havasında ilerliyor karakteri :bhr::bhr::bhr: @xemrexxx @Bully @Aserat

İçerde Çukur sevenler bu diziyide sevecek @MasacRE- @Sherlock öneririm ayoll :A

@MasacRE- başlarsa, ben de başlarım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,088
Puanı
1,061
Bölüm yine çok iyiydi ve giderek iyileşiyor :A Uğur yücel ve yanında olan adamına daha çok sahne yazmalılar şu konakta kadınların sahnesi yerine Uğur bey ve adamına yazsınlar diziyi takip etme sebebim oldular resmen :A

Özellikle Uğur bey Kebapcı Celal karakteriyle resmen yarışıyor onun havasında ilerliyor karakteri :bhr::bhr::bhr: @xemrexxx @Bully @Aserat

Ben yine kaçırdım. Neyse yeni bölüme daha 2 hafta var illa bir gün izlerim. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Yabancı dizilerimle mutluyum ben, TV'de çok iyi bir yerli dizi çıkmadıkça izlemeyi düşünmüyorum :A Bu da ortalama bir dizi izlenimi verdi bana izlense de olur izlenmese de yani :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O zaman yabancı dizilerimize devam edelim biz. :A Önerdiğin bir şey var mı? :A
Takvimimize bakalım hemen :A Ay sonu Ozark'ın 2. sezonu başlıyormuş, tavsiye ederim izlemediysen izleyip yetiş 2. sezona :A Yeni dizilerden de Sharp Objects ile Castle Rock var bakacaklarım, henüz başlamadım ama onlara :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yabancı dizilerimle mutluyum ben, TV'de çok iyi bir yerli dizi çıkmadıkça izlemeyi düşünmüyorum :A Bu da ortalama bir dizi izlenimi verdi bana izlense de olur izlenmese de yani :D
Aaa sadece Uğur bey için bile izlenir Kebapçı Celal roluyle çok örtüşüyor bence izleyin kütüklük etmeyin bir kerede kaldıkı @Sherlock sankı senin yanın da staj yapıyor gibi hissettim Kütük bey @MasacRE- :A :A :A @Bully