eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon ( Perşembe Günü Başlıyor. )

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bunları hep not alıyorum. :A

Şuna bak biraz sinirin geçsin. :A:A

gulben_ergen_fiyatini_indirdi_2183.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaaa @gözlemci Mustiyle yarışmasını çok isterdim :( @turkuazz seninde yarışmanı isterdim ama başvuru kapandı evet en iyisi başka seçim almamak bu ikili elemeler çok can sıkıyor geçen sezonu ilk defa ikili elemesiz normal geçirdik iyi oldu Çeyrekte 4 kişi iyi oluyor artık diğerleri diğer sezonlara kısmet bu sezon bu kadar ilgi beklemiyordum dün başlattım bugün başvuru bitti en çabuk biten başvuruydu güzel sezon bizleri bekliyor yarışmacılar juriler :Z:Z:Z @mrt-06

Yani benim dediğim oldu. İşte milli şef ve milli irade:Z @denizz19

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Böyle haber çıkmış zamanında. :A

Seda Sayan, Petek Dinçöz ve Gülben Ergen Show TV'de program yapmak için masaya oturdu. Kazanan Ergen oldu.

İlk olarak 20 yıldır aralıksız program yapan Seda Sayan, ardından Petek Dinçöz ve son olarak Gülben Ergen’e teklif götüren kanal, üç ünlü isim arasında seçim yapmak zorunda kaldı. Sayan, Ergen ve Dinçöz’ün verdiği farklı fiyatlar üzerine düşünen kanal yetkilileri son anda Gülben Ergen de karar kıldı.
SHOW'A ÖZEL YÜZDE 50 İNDİRİM

Geçen yıl TRT’de yaptığı programlarla kadınların beğenisini kazanan Ergen, rakipleriden Seda Sayan’ın 400 bin TL, Petek Dinçöz’ün ise 200 bin TL ücret istediğini öğrenince, işi kapmak adına ani bir kararla istediği 250 bin TL’yi düşürdü.
Geçen sezon TRT’den aylık 400 bin TL alan Ergen, işi diğer rakiplerine kaptırmamak için kanaldan 250 bin TL istedi. Kanal istedikleri isim olan Ergen’in fiyatını düşürmesinin üzerine şarkıcıyla masaya oturup sözleşmeyi imzaladı.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Aaaa @gözlemci Mustiyle yarışmasını çok isterdim :( @turkuazz seninde yarışmanı isterdim ama başvuru kapandı evet en iyisi başka seçim almamak bu ikili elemeler çok can sıkıyor geçen sezonu ilk defa ikili elemesiz normal geçirdik iyi oldu Çeyrekte 4 kişi iyi oluyor artık diğerleri diğer sezonlara kısmet bu sezon bu kadar ilgi beklemiyordum dün başlattım bugün başvuru bitti en çabuk biten başvuruydu güzel sezon bizleri bekliyor yarışmacılar juriler :Z:Z:Z @mrt-06
Bu sezon yarışmayı dışardan takip etmeyi daha uygun buldum,yarışmacı sayısının artma durumunu katılmak isteyen yarışmacılar için söyledim zaten ben katılmamayı kararlaştırmıştım.umarım öbür Sezonlar da yarışırım:D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu sezon yarışmayı dışardan takip etmeyi daha uygun buldum,yarışmacı sayısının artma durumunu katılmak isteyen yarışmacılar için söyledim zaten ben katılmamayı kararlaştırmıştım.umarım öbür Sezonlar da yarışırım:D
Tşşk cnm ama katılım kapandı ikili eleme olmaması için böylesi daha iyi juride keyiflidir hem dertsiz olursun :A