eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 4.Hafta

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sezen'de çok şarkı var ve süre limiti nedeniyle elediklerim cok fazla. Şarkıya direk nakarattan da girmek istemedigimden şimdilik temkinliyim:A Güllerim Soldu cok kötü bir şarkı değildi, Şinanay koysam beğenilmez diye Aşktan Ne Haber seçtik, bakalım ne olacak :bilmem:
Şinanay ben beğenirdim hitleri derken öyle tanınmış şarkılarından bahsediyorum :A :A :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,278
Puanı
460
Şinanay ben beğenirdim hitleri derken öyle tanınmış şarkılarından bahsediyorum :A :A :A
Her şarkısı tanınıyor neredeyse, kendince ayrılan birkaç şarkı var. Hit şarkı meselesi ayrı neye göre hit ? Birkaç senelik yeni yetme değil ki 1 2 tane seçelim, video klipleri bile 78 tane imis:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Her şarkısı tanınıyor neredeyse, kendince ayrılan birkaç şarkı var. Hit şarkı meselesi ayrı neye göre hit ? Birkaç senelik yeni yetme değil ki 1 2 tane seçelim, video klipleri bile 78 tane imis:A
İhanetten Geri Kalan ile Manifesto ne zaman geliyor :A Sanki yeterince şarkısı yokmuş gibi bir de bunlar eklendi arşivine :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,278
Puanı
460
İhanetten Geri Kalan ile Manifesto ne zaman geliyor :A Sanki yeterince şarkısı yokmuş gibi bir de bunlar eklendi arşivine :A
Manifesto'yu kullansam mı bilemedim, İhanetten Geri Kalan gelecek :X Bir de yeni çıkan Youtube'a özel " Demo " albümü var. Ondan şarkı kullanmayacağım sanırım.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Manifesto'yu kullansam mı bilemedim, İhanetten Geri Kalan gelecek :X Bir de yeni çıkan Youtube'a özel " Demo " albümü var. Ondan şarkı kullanmayacağım sanırım.
Güncel şarkılar iyi gidiyor forumda, ikisini de kullan derim :D Zaten ikisi de en favori şarkıda çok iyi gitti, oradan hesap et işte :A
https://fav10.net/forum/threads/en-favori-Şarkı-2017-sonuçları-İşte-2017in-en-İyi-Şarkıları.279450/

O albümü boşver bence de, onlar pek fazla etki yaratmadı, iyi sonuç vermezler :D

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,278
Puanı
460
Güncel şarkılar iyi gidiyor forumda, ikisini de kullan derim :D Zaten ikisi de en favori şarkıda çok iyi gitti, oradan hesap et işte :A
https://fav10.net/forum/threads/en-favori-Şarkı-2017-sonuçları-İşte-2017in-en-İyi-Şarkıları.279450/

O albümü boşver bence de, onlar pek fazla etki yaratmadı, iyi sonuç vermezler :D
Spotify'da, Youtube'da liste yaptım durmadan Sezen dinliyorum, kesecem jiletle kollarımı :A Şu şarkıyı İstanbullu Gelin'de de çalmışlar ama hiç kulak kabartmamışım :T

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben 4 haftada kullandığın şarkıların hiçbirini listeme almazdım :A :A :A

Şuan saymaya başlayınca ezberden bile 10 un üstünde şarkı sayıyorum bir ara 15 şarkılık listede atarım tüm şarkılar her yeri sallamış tam hit şarkılar :A Evet güzel şarkı ilk 4 haftalıkda ama listeye alınıcak şarkılar değil :A Manifesto yılın şarkısıydı bence o ikisi kullanılmalı evet kütük bey haklı :A :A :A @MasacRE-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atak geldi yine bana. :F Açtım vikipediden şarkı listesine bakıyorum Gülben'in yine. :A:A
11 Şarkı kaldı ben sana yarın Gülbenin ben lsam hangi 11 şarkısını kullanırdım listesini yazıp atayım bakarsın listende olmayan şarkı olucak mı :A :A :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,278
Puanı
460
Yatmadan önce dinle de azıcık kulakların açılsın @Çiğdem- Slow verdim uykun açılmasın :A

Bu da hareketli bonus :tearsofjoy: