eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 4.Hafta

Sezen'de çok şarkı var ve süre limiti nedeniyle elediklerim cok fazla. Şarkıya direk nakarattan da girmek istemedigimden şimdilik temkinliyim:A Güllerim Soldu cok kötü bir şarkı değildi, Şinanay koysam beğenilmez diye Aşktan Ne Haber seçtik, bakalım ne olacak :bilmem:
Şinanay ben beğenirdim hitleri derken öyle tanınmış şarkılarından bahsediyorum :A :A :A

Şinanay ben beğenirdim hitleri derken öyle tanınmış şarkılarından bahsediyorum :A :A :A
Her şarkısı tanınıyor neredeyse, kendince ayrılan birkaç şarkı var. Hit şarkı meselesi ayrı neye göre hit ? Birkaç senelik yeni yetme değil ki 1 2 tane seçelim, video klipleri bile 78 tane imis:A

Her şarkısı tanınıyor neredeyse, kendince ayrılan birkaç şarkı var. Hit şarkı meselesi ayrı neye göre hit ? Birkaç senelik yeni yetme değil ki 1 2 tane seçelim, video klipleri bile 78 tane imis:A
İhanetten Geri Kalan ile Manifesto ne zaman geliyor :A Sanki yeterince şarkısı yokmuş gibi bir de bunlar eklendi arşivine :A

İhanetten Geri Kalan ile Manifesto ne zaman geliyor :A Sanki yeterince şarkısı yokmuş gibi bir de bunlar eklendi arşivine :A
Manifesto'yu kullansam mı bilemedim, İhanetten Geri Kalan gelecek :X Bir de yeni çıkan Youtube'a özel " Demo " albümü var. Ondan şarkı kullanmayacağım sanırım.

Manifesto'yu kullansam mı bilemedim, İhanetten Geri Kalan gelecek :X Bir de yeni çıkan Youtube'a özel " Demo " albümü var. Ondan şarkı kullanmayacağım sanırım.
Güncel şarkılar iyi gidiyor forumda, ikisini de kullan derim :D Zaten ikisi de en favori şarkıda çok iyi gitti, oradan hesap et işte :A
https://fav10.net/forum/threads/en-favori-Şarkı-2017-sonuçları-İşte-2017in-en-İyi-Şarkıları.279450/

O albümü boşver bence de, onlar pek fazla etki yaratmadı, iyi sonuç vermezler :D

Güncel şarkılar iyi gidiyor forumda, ikisini de kullan derim :D Zaten ikisi de en favori şarkıda çok iyi gitti, oradan hesap et işte :A
https://fav10.net/forum/threads/en-favori-Şarkı-2017-sonuçları-İşte-2017in-en-İyi-Şarkıları.279450/

O albümü boşver bence de, onlar pek fazla etki yaratmadı, iyi sonuç vermezler :D
Spotify'da, Youtube'da liste yaptım durmadan Sezen dinliyorum, kesecem jiletle kollarımı :A Şu şarkıyı İstanbullu Gelin'de de çalmışlar ama hiç kulak kabartmamışım :T

Ben 4 haftada kullandığın şarkıların hiçbirini listeme almazdım :A :A :A

Şuan saymaya başlayınca ezberden bile 10 un üstünde şarkı sayıyorum bir ara 15 şarkılık listede atarım tüm şarkılar her yeri sallamış tam hit şarkılar :A Evet güzel şarkı ilk 4 haftalıkda ama listeye alınıcak şarkılar değil :A Manifesto yılın şarkısıydı bence o ikisi kullanılmalı evet kütük bey haklı :A :A :A @MasacRE-

Yatmadan önce dinle de azıcık kulakların açılsın @Çiğdem- Slow verdim uykun açılmasın :A

Bu da hareketli bonus :tearsofjoy: