eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 3.Hafta Sonuçları

Önemli olan aslında katılım sağlama cesareti gösterebilmek ve bir şekilde ilerleyebilmek. Fark ettim ki, yarışmadan elenince gereksiz bir hırs tuzağına düşüp, hüzünlendim. Ah şu doğamızda bulunan lanet hırslarımız! İşte bu yüzden gereksiz yere üzülmeyeceğim, gereksiz yere hırsa kapılıp, "neden böyle oldu" kafasında olmayacağım. Olacaktı ve oldu.
Ben hep eğlenmek için yarıştım, hiç ciddiye almadım yarışmayı. Kimseyle de tartışmadım bir yarışma için, bu kaçıncı sezonum düşün yani. Ama dediğin gibi elenince insan bir ''artık yokum yav'' moduna giriyor. :D

Aaa MS nin gerçekten farklı büyüsü var sankı tv de para ödüllü yarışma gibi insan kapılıyor sende bence iyi renk kattın cnm bir daha kı sezonlarda olursan daha iyi gidersin tecrübede önemli evet :A
Para ödülü değil aslında mesele, mesele kazanma hırsı. İçinde ödül olmadığını bile bile kazanma adına neler yapmıyoruz ki. Hırslarımız, bir anda kibire dönüşüyor işte. Hırsa kapılıp, kibirli biri olup çıkmayalım. :)

Ben hep eğlenmek için yarıştım, hiç ciddiye almadım yarışmayı. Kimseyle de tartışmadım bir yarışma için, bu kaçıncı sezonum düşün yani. Ama dediğin gibi elenince insan bir ''artık yokum yav'' moduna giriyor. :D
Birden fazla yarışınca hiçbir şekilde ciddiye almıyorsun. Başlangıçta eğlencesine yarışmaya başladım da, başta zirvede yer aldım, sonra sert düştüm ve en sonunda da elendim. İster istemez hüzünleniyor insan. :D

Elektrikler kesildikten sonra tam puanlar yağmış ne desem bilemedim :A İyi puan veren herkese teşekkürler o kadar çoktu ki tek tek aklımda tutamadım :D

@dreamy @ozgur2113 @xBUGRAx tebrikler, özellikle Gülşen ve Ahmet Kaya güzel şarkılarla gelmişti ama Gülben'e olan nefretim maalesef geçmeyecek üzgünüm :F

@Arslan Bey sana da geçmiş olsun, Mor ve Ötesi'nin güzel pek çok şarkısı varken elenmeye koşarak gittin gibi oldu gelecek sezon yine bekleriz :A

@turkuazz oy vermemiş mi, gözüme çarptı onun eksikliği :A
Aaa yok cnm @turkuazz veremedi en son dinliyordu :A

Bu sezon inanılmaz bir yoğunluk var 30 u aştık yine eskiden oy için uğraşıyorduk şimdi artık oy gelmesin yeter modunda oluyorum :F Hele son anda gelen oylar oan açıklarkan puan durumuna geçirmek inanılmaz sıkıntılı :A :A :A

Para ödülü değil aslında mesele, mesele kazanma hırsı. İçinde ödül olmadığını bile bile kazanma adına neler yapmıyoruz ki. Hırslarımız, bir anda kibire dönüşüyor işte. Hırsa kapılıp, kibirli biri olup çıkmayalım. :)
Genelde elenenler juri olunca gözüne birini kestirir intikam oyları atar :F :F :F Var mı gözüne kestirdiklerin tabi isim verme var yok demen yeterli :A :A :A

Elektrikler kesildikten sonra tam puanlar yağmış ne desem bilemedim :A İyi puan veren herkese teşekkürler o kadar çoktu ki tek tek aklımda tutamadım :D

@dreamy @ozgur2113 @xBUGRAx tebrikler, özellikle Gülşen ve Ahmet Kaya güzel şarkılarla gelmişti ama Gülben'e olan nefretim maalesef geçmeyecek üzgünüm :F

@Arslan Bey sana da geçmiş olsun, Mor ve Ötesi'nin güzel pek çok şarkısı varken elenmeye koşarak gittin gibi oldu gelecek sezon yine bekleriz :A
Aaa iyi sonunda seni memnun edebilmişiz :A :A :A

Alamancı @kerem sende memnun kaldın herhalde dis gözlüklerin kesildiğine göre :F

Şimdi krıtık soru @turkuazz :A :A :A @Bully

Kullansan Kenan ilk 3 e girebilirmiydi ve Mor ve Ötesi kurutlabilirmiydi :A :A :A

2 Ahmet Kaya 336
3 Gülben Ergen 330
4 Kenan 324

15 Demet Akalın 165
16 Mor ve Ötesi 154