eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 3.Hafta Sonuçları

Şimdi krıtık soru @turkuazz :A :A :A @Bully

Kullansan Kenan ilk 3 e girebilirmiydi ve Mor ve Ötesi kurutlabilirmiydi :A :A :A

2 Ahmet Kaya 336
3 Gülben Ergen 330
4 Kenan 324

15 Demet Akalın 165
16 Mor ve Ötesi 154
Şimdi krıtık soru @turkuazz :A :A :A @Bully

Kullansan Kenan ilk 3 e girebilirmiydi ve Mor ve Ötesi kurutlabilirmiydi :A :A :A

2 Ahmet Kaya 336
3 Gülben Ergen 330
4 Kenan 324

15 Demet Akalın 165
16 Mor ve Ötesi 154
Kenan bu hafta iyi puan alırdı,ancak mor ötesi puanlamada kurtaramazdı sanırım çünkü fark biraz çok:)

@MEnes şarkımla yanıt veriyorum sana: AYIP ETTİN :T:
Gökhan Türkmen'in sevdiğim o kadar şarkısı var sen de bula bula bununla geldin. :A Napayım olmayınca olmuyor. :A
Çok iyi kanı donmamış şarkımda. :A @MEnes
Evet öyle olmuş gibi. Kanım donmadıysa ne mutlu sana ve sanatçına. :A
Son 3 çok garip @MEnes de ters olmasın :A :A :A @bazinga @Bully @Maskeli Fedai
Son 3 ciddi şekilde yapamadığım, dinlemekte zorlandığım şarkılar oldu. :A :A
@MEnes teşekkürler ak saçlım :A
Saçma bir teşekkür şekli ama neyse önemli değil. :A
Bu nasıl bir zevksizlik? @MEnes
Bu nasıl bir sanat algısı?

Elenen @Arslan Bey dostuma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Daha kaliteli bir şarkıyla Mor ve Ötesi ilerleyebilirdi. Çok güzel de şarkıları vardı onları kullanamadan yarı yolda kalmışsın gibi oldu...

Final puanı alanlara da tebrikler. Adaletli bir dağılım olmuş. Belki Selda Bağcan daha yukarılarda olabilirdi biraz daha. :D

Gökhan Türkmen'in sevdiğim o kadar şarkısı var sen de bula bula bununla geldin. :A Napayım olmayınca olmuyor. :A

Bu haftadan itibaren bomba gibi geliyoruz, tam puanlarına talibiz. :bhr: :Z

İticisin.

Elenen @Arslan Bey dostuma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Daha kaliteli bir şarkıyla Mor ve Ötesi ilerleyebilirdi. Çok güzel de şarkıları vardı onları kullanamadan yarı yolda kalmışsın gibi oldu...

Final puanı alanlara da tebrikler. Adaletli bir dağılım olmuş. Belki Selda Bağcan daha yukarılarda olabilirdi biraz daha. :D
İddiasızları ortaya atarak iddialılara geçecektim ama olmadı. Şarkı da iyiydi aslında ama popüler müzik sevildiği için, rock biraz geri planda kaldı. :)

Gençler ciddi manada forumda bir kalite sıkıntısı var. 3 haftadır Demet Akalın gibi bir isimi elemediniz gitti. Mor ve Ötesi'ne yazık oldu. Ayrıca çoğunluğunun Atatürkçü olduğu bir forumda onunla özdeşleşmiş şarkı olan "Yiğidim Aslanım"ın 6. olması konusuna hiç girmiyorum bile.

Gençler ciddi manada forumda bir kalite sıkıntısı var. 3 haftadır Demet Akalın gibi bir isimi elemediniz gitti. Mor ve Ötesi'ne yazık oldu. Ayrıca çoğunluğunun Atatürkçü olduğu bir forumda onunla özdeşleşmiş şarkı olan "Yiğidim Aslanım"ın 6. olması konusuna hiç girmiyorum bile.
Popüler müzik hayranı olan arkadaşlar daha ağırlıklı. İşte bu yüzden doğal olarak "Yiğidim Aslanım" birinci olmazdı. :)

Şarkıyı yorumla, alta da ver hareketli müziği. Senden kralı yok, göğe çıkarırlar. Bu Türkiye'de olan bir şey. Söze bakın, sadece müziği dinlemeyin. :)

Ayrıca popüler şarkı ürünleri yapan şarkıcılar bakarsak, kendi ürettikleri şeylerden ziyade, başkalarının yaptıklarıyla geçiniyor. İrem Derici var mesela öyle, Demet Akalın, Hande Yener öyle. Tabii kendi ortaya koydukları da vardır da, o da hep değil. Kenan Doğulu, Gülşen, Oğuzhan Koç gibi popüler müzik yapanlar ayrı konu tabii. Rock müziği işte bu yüzden seviyorum. Genelde kendi eserlerini ortaya koyuyorlar ya da hiçbir şey olmazsa, kendilerinden bir şey katıyorlar.

Mor ve Ötesi bu kadar erken elenmeyi haketmiyordu. Çok iyi bir şarkı olmasa da 7 puan verdiğim bi şarkı elenmemeliydi. Haksızlık oldu bence. Geçmiş olsun @Arslan Bey.

Mor ve Ötesi bu kadar erken elenmeyi haketmiyordu. Çok iyi bir şarkı olmasa da 7 puan verdiğim bi şarkı elenmemeliydi. Haksızlık oldu bence. Geçmiş olsun @Arslan Bey.
Sağ olasın, yapacak bir şey yok. İşin ilginç yanı, ben de sana 7 puan vermişim. :)

Popüler müzik daha çok ilgi görüyor ne yazık ki. Rock tarzı işler geri planda kalabiliyor. :)