eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon 3. Hafta

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,385
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Forumda olmayan yada farklı ülkerden bile şarkılar ve recablar geldi... Dün bütün gün forumdaydı ve recab eksik olduğunu biliyordu...Bu tarz durumlar benim için herzaman can sıkıcıdır.
Dün o kadar dedim halbuki burada kendisine, şimdi Instagram'dan mesaj yazdım. Umarım gönderir bir iki saat içerisinde. :bilmem:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Forumda olmayan yada farklı ülkerden bile şarkılar ve recablar geldi... Dün bütün gün forumdaydı ve recab eksik olduğunu biliyordu...Bu tarz durumlar benim için herzaman can sıkıcıdır.
Ama daha son saat gelmediği için aksatılan birşey yok fakat evet bu tarz şeyler can sıkıyor. Daha @Emre Ozansoy oy beklerken de stres olacak. Hele son dakika oylar gelince hesap etmesi falan. Bence yarışma 21.00 gibi başlayacaksa 19.00 son oy yollama olsunki sunma öncesi dinlenme fırsatı bulsun.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,385
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bunu anlatmaya calisiyorum farkindaysan, o yüzden yüzünü bile görmedigin bir insan hakkinda fazla iddiali konusma. Ben benim hayatimda olmayan insanlar hakkinda tek kelime bile etmiyorum, beni ilgilendirmiyor cünkü. :D
------

Ben geri gelince bana yine aynisini yaparsan o zaman görüsürüz senle. :A
------

Senin müzik zevkin beni benden aliyor. :(
------

Sen niye bitiyorsun? Cok mu yoruldun? :A Liste yapmayanlar sampiyon olamazlar, cok net. :A
------

Biraz PR yap cok soguksun, jürinin göz bebegi olmalisin. MS'de kural budur. :A
Ben ağırdan alıyorum bebeğim. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Az önce Instagram'dan mesaj yolladım. Instagram'da da dün aktif olduğu yazıyor. 15.00'a kadar süre gelmezse kuralları uygularız ve ilk belirttiği recap ile oylamayı açarız.
Gerçi şarkı ve recabı yollamıştı doğru, bir an şarkıyı da yollamadı sanmıştım :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,385
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gerçi şarkı ve recabı yollamıştı doğru, bir an şarkıyı da yollamadı sanmıştım :A
Aynen, şarkıyı yollamıştı ama recabı 37 saniyeydi ve bende sonradan fark etmiştim çok kısa olduğunu. :( En azından 50 saniye olsa şimdiye başlamıştık oylamaya.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Az önce Instagram'dan mesaj yolladım. Instagram'da da dün aktif olduğu yazıyor. 15.00'a kadar süre gelmezse kuralları uygularız ve ilk belirttiği recap ile oylamayı açarız.
Recap kısmında ceza kuralı yok diye biliyorum. Şarkı yollamazsa sen yerine seçip ceza puanı var ve oy yollamayıncada çok daha puanlı ceza oluyor. Başta bir recap yollamışsa zaten onu kullanırsın. Yollamadıysada sen seçersin kafana göre ama itiraz etme hakkı olmaz.
Aynen, şarkıyı yollamıştı ama recabı 37 saniyeydi ve bende sonradan fark etmiştim çok kısa olduğunu. :( En azından 50 saniye olsa şimdiye başlamıştık oylamaya.
37yi 50ye tamamlarsın. Şuan stres yapmana gerrk yok ki. Daha recap şarkı yollama son süresine var.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,385
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Recap kısmında ceza kuralı yok diye biliyorum. Şarkı yollamazsa sen yerine seçip ceza puanı var ve oy yollamayıncada çok daha puanlı ceza oluyor. Başta bir recap yollamışsa zaten onu kullanırsın. Yollamadıysada sen seçersin kafana göre ama itiraz etme hakkı olmaz.

37yi 50ye tamamlarsın. Şuan stres yapmana gerrk yok ki. Daha recap şarkı yollama son süresine var.
Süre var ama onun dışında göndermeyen kalmadı. kerem ile az önce konuştuk, onun recap süresine baştan veya sondan 30 saniye ekleyip oylamayı açıyoruz.

• Beğendim
Reactions: Dosi

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269

Recap süresi belirtmiş zaten. Bence de - puan almasın. Toygar'a üzülürüm.:(
Biraz gerisinden alsınlar. Olsun bitsin. @12.Adam da bir şey demez zaten okadarına:D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Recap süresi belirtmiş zaten. Bence de - puan almasın. Toygar'a üzülürüm.:(
Biraz gerisinden alsınlar. Olsun bitsin. @12.Adam da bir şey demez zaten okadarına:D
Yok zaten recaba asla - puan verilmiyor. Herkes yollamış diye biraz acele ettiriyorlar ama 12.Adam'da insanı uğraştırıyor. Haklılar biraz :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,385
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son oy kullanma tarihi: 26 Temmuz Pazartesi 20.00
  1. Toygar Işıklı - Gecenin Hüznü
  2. maNga - Işıkları Söndürseler
  3. MFÖ - Yalnızlık Ömür Boyu
  4. Teoman - Güzel Bir Gün
  5. Serdar Ortaç - Mikrop
  6. Merve Özbey - Unuttum Seni Ben (0.48 - 1.53)
  7. Model - Böyle Akşamlar
  8. Yeni Türkü - Vira Vira
  9. Ebru Güneş - Ben Olmayınca
  10. Pinhani - İstanbul'da
  11. Mor ve Ötesi - Aşk İçinde
  12. Hadise - Farkımız Var
  13. Candan Erçetin - Meğer
  14. Tarkan - Beni Çok Sev
  15. Tuğba Yurt - Destur
  16. Edis - Buz Kırağı
  17. İzel - Sayın Her Şeyi Bilen
Şarkıları buradan dinleyebilirsiniz: https://youtube.com/playlist?list=PL9keBDk4hD-P6qgBDrgHM2OighiFkd3ch

İlk defa video kesimi ile uğraştığım için doğru kesmemiş olabilirim şarkıları, eğer beğenemediğiniz ve olmamış dediğiniz var ise düzeltebilirim.

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Son oy kullanma tarihi: 26 Temmuz Pazartesi 20.00
  1. Toygar Işıklı - Gecenin Hüznü
  2. maNga - Işıkları Söndürseler
  3. MFÖ - Yalnızlık Ömür Boyu
  4. Teoman - Güzel Bir Gün
  5. Serdar Ortaç - Mikrop
  6. Merve Özbey - Unuttum Seni Ben (0.48 - 1.53)
  7. Model - Böyle Akşamlar
  8. Yeni Türkü - Vira Vira
  9. Ebru Güneş - Ben Olmayınca
  10. Pinhani - İstanbul'da
  11. Mor ve Ötesi - Aşk İçinde
  12. Hadise - Farkımız Var
  13. Candan Erçetin - Meğer
  14. Tarkan - Beni Çok Sev
  15. Tuğba Yurt - Destur
  16. Edis - Buz Kırağı
  17. İzel - Sayın Her Şeyi Bilen
Şarkıları buradan dinleyebilirsiniz: https://youtube.com/playlist?list=PL9keBDk4hD-P6qgBDrgHM2OighiFkd3ch

İlk defa video kesimi ile uğraştığım için doğru kesmemiş olabilirim şarkıları, eğer beğenemediğiniz ve olmamış dediğiniz var ise düzeltebilirim.

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
19 yapabilirdin. Zaten erken oylama oluyor :A sanada dinlenme payı olurdu. ben yarına yollarım acele etmeyeyim bu kez :A

• Beğendim