eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon 3. Hafta

Şarkı göndermeyen 2 kişi, recap belirtmeyen 1 kişi kaldı. Tamamlanınca oylamaya başlarız. :Z
@slhttnmtl Hadise ile karşılıklı tartışıyorsun galiba 😁😁😁😁 Daha 3.turdayız loooo 🤭 Birde Serdar Ortaç hangi şarkısı ile eşlik edecek bakalım @Çiğdem 🤗 @12.Adam Ben recabına karar verdim 1.10 2.10 😁😁😁
------

Saf mı bu @Çiğdem @denizz19 @Tolstoyevski gini yarışmanın ağır topları varken sona kalabileceğini düşünüyor 😱

Yakında @serhatt gibi kötü yola düşer bu saflıkla:A
Ben ben ben ben 😁😁😁😁😁😁😁

@slhttnmtl Hadise ile karşılıklı tartışıyorsun galiba 😁😁😁😁 Daha 3.turdayız loooo 🤭 Birde Serdar Ortaç hangi şarkısı ile eşlik edecek bakalım @Çiğdem 🤗 @12.Adam Ben recabına karar verdim 1.10 2.10 😁😁😁
------

Ben ben ben ben 😁😁😁😁😁😁😁
Bu yarışmalar senaryomu vuruyor

• Üzücü
Reactions: The_Erinch
  • Güldürdün
Reactions: eskici and xemrexxx
------

Ben ben ben ben 😁😁😁😁😁😁😁
Bugün sözde evdeydim de yine gitmem gerekti. :A Aklımda bir şarkı var ama elenmeme sebep olabilir. Yarın sabahtan bakarım olmazsa yedeği devreye sokarım. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
MS için diyorum zaten diğer zamanın beni ilgilendirmez :D
Bunu anlatmaya calisiyorum farkindaysan, o yüzden yüzünü bile görmedigin bir insan hakkinda fazla iddiali konusma. Ben benim hayatimda olmayan insanlar hakkinda tek kelime bile etmiyorum, beni ilgilendirmiyor cünkü. :D
------

Yeni sunucumuzu ilk günden çok uğraştırmayalım dedim. :A @Emre Ozansoy
Ben geri gelince bana yine aynisini yaparsan o zaman görüsürüz senle. :A
------

Forum Yasin Obuz'u sever. :bhr:
Senin müzik zevkin beni benden aliyor. :(
------

Daha yarışma bitmedi, gerçi ben bitebilirim ama. :A

Biraz da rakiplerime göre davranıyorum aslında da bu hafta çok kararsızım. :A
------

Irkçılığı bırak. :A
Sen niye bitiyorsun? Cok mu yoruldun? :A Liste yapmayanlar sampiyon olamazlar, cok net. :A
------

Sen yoksun, sonra unuturum diye erkenden attım. :A
------

Bu hafta bacılar birliği yapıp tam puanları yapıştırıyoruz birbirimze. :Z :Z
------

Gerçek kalite, gerçek sunucu. :Z
Biraz PR yap cok soguksun, jürinin göz bebegi olmalisin. MS'de kural budur. :A

Bunu anlatmaya calisiyorum farkindaysan, o yüzden yüzünü bile görmedigin bir insan hakkinda fazla iddiali konusma. Ben benim hayatimda olmayan insanlar hakkinda tek kelime bile etmiyorum, beni ilgilendirmiyor cünkü. :D
------

Ben geri gelince bana yine aynisini yaparsan o zaman görüsürüz senle. :A
------

Senin müzik zevkin beni benden aliyor. :(
------

Sen niye bitiyorsun? Cok mu yoruldun? :A Liste yapmayanlar sampiyon olamazlar, cok net. :A
------

Biraz PR yap cok soguksun, jürinin göz bebegi olmalisin. MS'de kural budur. :A
Düşündüğüm şarkı fazla iddiasız. :A Şu anda gelen cesaret için de teşekkürler, umarım iddiasız şarkımı kullanıp bir de üstüne elenmem. :A
------

Bu arada bu sefer direkt spoi vermeden söyleyeyim aklımdan Burjuva geçiyor (umarım yasak değildir) :A Her türlü önerilerinize açığım. :A

Sadık kalamayacağım bir listeyi yapmaya hem üşeniyorum hem de istemiyorum. :A Yalnız cidden rahatsız ettiyse üzerinde düşünebilirim. :A
Yok rahatsız etmedi ama forumun sevdiği türde pop yapan bir popüler kültür şarkıcısıyla yarışıyorsun. Yarışmacıdaki en rahat isimlerden olman lazım. :A

Burjuva fena değil gibi ama çok iyi gitmez söyleyeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
Yok rahatsız etmedi ama forumun sevdiği türde pop yapan bir popüler kültür şarkıcısıyla yarışıyorsun. Yarışmacıdaki en rahat isimlerden olman lazım. :A

Burjuva fena değil gibi ama çok iyi gitmez söyleyeyim. :A
Önceki başından geçen hadiseler ve forumun zevkleri beni korkutuyor. :A Neyse yedekten bir şeyler çıkarıp liste yapmaya başlayayım. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay
Eski şarkılarını dinlemeye başlamıştım da öneri için teşekkürler. :A Biraz daha yenilere göz atayım o zaman. :A
Dum Tek Tek, Deli Oğlan, Stir me Up, Evlenmeliyiz, Superman, Aşk Kaç Beden Giyer, Mesajımı Almıştır O, Biz Burdayız listende olsun. Burjuva'yı kullanmana gerek yok. :A

Elenirsem senin taktisyenin olayım. :A