eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon 3. Hafta

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,061
Puanı
1,061
Son oy kullanma tarihi: 26 Temmuz Pazartesi 20.00
  1. Toygar Işıklı - Gecenin Hüznü
  2. maNga - Işıkları Söndürseler
  3. MFÖ - Yalnızlık Ömür Boyu
  4. Teoman - Güzel Bir Gün
  5. Serdar Ortaç - Mikrop
  6. Merve Özbey - Unuttum Seni Ben (0.48 - 1.53)
  7. Model - Böyle Akşamlar
  8. Yeni Türkü - Vira Vira
  9. Ebru Güneş - Ben Olmayınca
  10. Pinhani - İstanbul'da
  11. Mor ve Ötesi - Aşk İçinde
  12. Hadise - Farkımız Var
  13. Candan Erçetin - Meğer
  14. Tarkan - Beni Çok Sev
  15. Tuğba Yurt - Destur
  16. Edis - Buz Kırağı
  17. İzel - Sayın Her Şeyi Bilen
Şarkıları buradan dinleyebilirsiniz: https://youtube.com/playlist?list=PL9keBDk4hD-P6qgBDrgHM2OighiFkd3ch

İlk defa video kesimi ile uğraştığım için doğru kesmemiş olabilirim şarkıları, eğer beğenemediğiniz ve olmamış dediğiniz var ise düzeltebilirim.

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
Başarılar looo @kerem i solla at gitsin yarışmadan :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,312
Puanı
1,060
İlk iki hafta o saate kadar yapıldığı için o saatten devam edeyim dedim. :A

Bu arada etiket geldi değil mi? (b)
Sen farkını koyup 19 de bence :A diğerleri 48 saat oylama oluyordu şimdi 56 saat falan olmuş oluyor. Bence zorlanmamak için 19 yapsaydın. Yinede sen bilirsin :A evet gelmişti bildirim. Ben şimdiden dinledim bazı şarkılar. İlk 5 ve 1 puanım garanti oldu. Diğerlerini düşüneceğim :A
@slhttnmtl planları bozdu. Yorumda yazacağım ve ona bilensinler çünkü sevdiğim bir başka şarkının 1 puan düşmesine sebep oldu :A
Geçen hafta 10 üstü alan bir şarkı 1 puan alacak benden:A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Sen farkını koyup 19 de bence :A diğerleri 48 saat oylama oluyordu şimdi 56 saat falan olmuş oluyor. Bence zorlanmamak için 19 yapsaydın. Yinede sen bilirsin :A evet gelmişti bildirim. Ben şimdiden dinledim bazı şarkılar. İlk 5 ve 1 puanım garanti oldu. Diğerlerini düşüneceğim :A
@slhttnmtl planları bozdu. Yorumda yazacağım ve ona bilensinler çünkü sevdiğim bir başka şarkının 1 puan düşmesine sebep oldu :A
Geçen hafta 10 üstü alan bir şarkı 1 puan alacak benden:A
Hadise bu kadar mükemmel eserler çıkarıyorsa benim suçum ne. :eek:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,212
Puanı
310
Son oy kullanma tarihi: 26 Temmuz Pazartesi 20.00
  1. Toygar Işıklı - Gecenin Hüznü
  2. maNga - Işıkları Söndürseler
  3. MFÖ - Yalnızlık Ömür Boyu
  4. Teoman - Güzel Bir Gün
  5. Serdar Ortaç - Mikrop
  6. Merve Özbey - Unuttum Seni Ben (0.48 - 1.53)
  7. Model - Böyle Akşamlar
  8. Yeni Türkü - Vira Vira
  9. Ebru Güneş - Ben Olmayınca
  10. Pinhani - İstanbul'da
  11. Mor ve Ötesi - Aşk İçinde
  12. Hadise - Farkımız Var
  13. Candan Erçetin - Meğer
  14. Tarkan - Beni Çok Sev
  15. Tuğba Yurt - Destur
  16. Edis - Buz Kırağı
  17. İzel - Sayın Her Şeyi Bilen
Şarkıları buradan dinleyebilirsiniz: https://youtube.com/playlist?list=PL9keBDk4hD-P6qgBDrgHM2OighiFkd3ch

İlk defa video kesimi ile uğraştığım için doğru kesmemiş olabilirim şarkıları, eğer beğenemediğiniz ve olmamış dediğiniz var ise düzeltebilirim.

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
Beni sil listeden ben oy kullanmıyorum

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Bugün dönüş yolculuğum olduğu için sabahdan tüm şarkıları ve recabları dinleyerek; oylarımı yolladım.
Hergeçen hafta zorlaşıyor;puanlarken hissediyorsunuz.

Herkese Başarılar Dilerim.
İyi Haftasonları Dilerim.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,682
Puanı
1,061
Oylarımı akşam yollarım kısmet olursa başarılar. Şarkılara göz gezdirdim öyle öne çıkan kimse yok gibi. Heyecanlı olacak o sebeple :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy