eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,747
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: denizz19

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Bu hafta bir zamanların dillere pelesenk olan ve sözü müziği Teoman'a ait olan efsane parçalardan biri olan Aşk Kırıntıları ile sizlerleyim.

2006 yılında piyasalara sürülen Renkli Rüyalar Oteli albümünde ki en sevilen şarkılardan biri olan Aşk Kırıntıları, müzisyenlere vokallere ve yeni çıkış yapan şarkıcılara verdiği desteklerle ve yaptığı düetlerle bilinen Teoman tarafindan üretilen nadide eserlerden biri. Bu parçasını da ismi henüz pek duyulmamış olan Sarah Nile Cameron ile birlikte seslendirerek sevenleri arasında büyük popülariteye ulaşmasını sağlamış ve şarkı hala unutulmaz Teoman şarkıları arasında yerini alarak 15 yıl geçmesine rağmen büyük bir beğeniyle dinlenmeye devam etmektedir.

Recap: 0.34-1.44

@12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @kerem @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @Burak97 @cehennet @dreamy @HeisenBerg @S.G.A.T. @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf ve ilgili herkes

Partnerinin sesi Teoman'ın önüne geçmiş olsa da, şarkının mükemmel olduğu gerçeğini değiştirmiyor.:bhr:

• Beğendim
Reactions: kerem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,194
Puanı
1,060
Dn bi' haltlar çevirdiğin kişi önce yediği haltı unutuyor, sonra da jüri başkanı koltuğuna göz dikiyor. Gelde intikam alma şimdi. :A @eskici
------

@The_Erinch ikincilik elden gidebilir. Aman sakın benim gazıma gelipte pişman olamyın sonra. :A
Zorla kaşınıyor. :A Zorla insanı kötü yapıyorlar. :A @eskici

• Güldürdün
Reactions: eskici and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,747
Puanı
1,060
Zorla kaşınıyor. :A Zorla insanı kötü yapıyorlar. :A @eskici
Dün gece onunla olmak yerine burada olsaydın şuan onu kovmuştum. :A @eskici
------

Şebnem Ferah'a pek alışık değilim. Bu arada Cem Adrian ile gelmek mükemmel olurdu. Keşke birisi seçseydi.:D
Kısmet belki gelecek sezonla sana olur? :A

İnsanlara yanlış bilgi verme, back vokal Şebnem değil. :A
Ben öyle hatırlıyorum. Kimmiş? :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,747
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,194
Puanı
1,060
Son düzenleme:

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Öncelikle İlk Haftada Gösterdiğiniz İlgiden Dolayı Hepinize Teşekkür Ediyorum
Ekli dosyayı görüntüle 105468

Bu hafta karşınıza hareketli ve keyifli olduğunu düşündüğüm bir şarkıyla geliyorum..

""Sevdim sevilmedim
Seveni sevemedim
Canımdan böyle bezdim aman""

Tüm Jüri Üyelerine kolaylıklar diler; tüm yarışmacılara başarılar dilerim.

Candan Erçetin 'in en sevdiğim şarkısından biri ya sözleri de bir o kadar güzel;)

• Harika
Reactions: The_Erinch

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,590
Puanı
1,061
Şeytan olan sensin seni taşlamalı. :A
------

Yine kov, neyi bekliyorsun. :A
E6hD1viXoAEeWTl.jpeg