eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,883
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Öncelikle ilk hafta güzel puanlarını esirgemeyen herkese çok teşekkürler. :Z

Bu hafta tempoyu hiç düşürmeyip aksine maksimum seviyeye çıkarıyoruz. :Z Şarkımız Özkan Uğur'un müzik dehası olduğunun en bariz kanıtlarından, antidepresan özelliği taşıyan ve her dinlendiğinde moral motivasyonu arttıran eşsiz bir eser: "Sude"

0.39 - 1.48

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,747
Puanı
1,060
Öncelikle ilk hafta güzel puanlarını esirgemeyen herkese çok teşekkürler. :Z

Bu hafta tempoyu hiç düşürmeyip aksine maksimum seviyeye çıkarıyoruz. :Z Şarkımız Özkan Uğur'un müzik dehası olduğunun en bariz kanıtlarından, antidepresan özelliği taşıyan ve her dinlendiğinde moral motivasyonu arttıran eşsiz bir eser: "Sude"

0.39 - 1.48

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
Geçen hafta tempo çok mu yüksekti? :A

Bol şans. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,479
Puanı
1,060
Normalde müdahele etmezdim ama bana göre yanlış bir taktikle gidiyorsun. Candan en güçlü isimlerden biri fakat en popüler 6-7 şarkısından ikisini şimdiden kullandın bile. İlerleyen haftalarda rakipler en iddialı şarkılarıyla gelince sen en iddialı şarkılarını zaten kullanmış olacağın için zorlanabilirsin.
Öncelikle müdahale etmende sakınca yok; hatta hoşuma gidiyor;
Bakalım listeme göre gideceğim. Herşeyin Hayırlısı Sedefcim. Teşekkürler.

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,747
Puanı
1,060
@kerem şarkımı değiştirmedim aslında sadece sırasını düşünmeye karar verdim Emre ile ilgisi yok o zaman bu kafayla ben şarkı seçmeyeyim hiç :A
Amaç seni kışkırtmak, dedim ya senle uğraşmak yeni hobim oldu. :A

Şimdi de kıvırıp, öyle değilmiş gibi davranıyorsun. Yemezler. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
  • Güldürdün
Reactions: kerem and denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
Amaç seni kışkırtmak, dedim ya senle uğraşmak yeni hobim oldu. :A

Şimdi de kıvırıp, öyle değilmiş gibi davranıyorsun. Yemezler. :A
Daha iyi beni mağdur duruma sokuyorsun işime gelir :A
------

Çakallıkla ne ilgisi var? :A Bekleyip rakiplerime göre seçim yapsam dediğin gibi olurdu ama öyle bir şey yok. :A
------

Vuracak'ı kullan bu hafta, tam puan verelim. :A
Anan güzel mi? :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,747
Puanı
1,060
Bu hafta bir zamanların dillere pelesenk olan ve sözü müziği Teoman'a ait olan efsane parçalardan biri olan Aşk Kırıntıları ile sizlerleyim.

2006 yılında piyasalara sürülen Renkli Rüyalar Oteli albümünde ki en sevilen şarkılardan biri olan Aşk Kırıntıları; müzisyenlere, vokallere ve yeni çıkış yapan şarkıcılara verdiği desteklerle ve yaptığı düetlerle bilinen Teoman tarafindan üretilen nadide eserlerden biri. Bu parçasını da ismi henüz pek duyulmamış olan Sarah Nile Cameron ile birlikte seslendirerek sevenleri arasında büyük popülariteye ulaşmasını sağlamış ve şarkı hala unutulmaz Teoman şarkıları arasında yerini alarak 15 yıl geçmesine rağmen büyük bir beğeniyle dinlenmeye devam etmektedir.

Recap: 0.34-1.44

Etiket gelmedi yine. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,747
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
Bu hafta bir zamanların dillere pelesenk olan ve sözü müziği Teoman'a ait olan efsane parçalardan biri olan Aşk Kırıntıları ile sizlerleyim.

2006 yılında piyasalara sürülen Renkli Rüyalar Oteli albümünde ki en sevilen şarkılardan biri olan Aşk Kırıntıları, müzisyenlere vokallere ve yeni çıkış yapan şarkıcılara verdiği desteklerle ve yaptığı düetlerle bilinen Teoman tarafindan üretilen nadide eserlerden biri. Bu parçasını da ismi henüz pek duyulmamış olan Sarah Nile Cameron ile birlikte seslendirerek sevenleri arasında büyük popülariteye ulaşmasını sağlamış ve şarkı hala unutulmaz Teoman şarkıları arasında yerini alarak 15 yıl geçmesine rağmen büyük bir beğeniyle dinlenmeye devam etmektedir.

Recap: 0.34-1.44

@12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @kerem @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @Burak97 @cehennet @dreamy @HeisenBerg @S.G.A.T. @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf ve ilgili herkes
Kaç kere paylaşıyorsun :A Umarım kırıntılarla idare edersin :A
------

@denizz19 10 sezonluk bir yarışmacı olarak yarışmaya ilk kez katılan bir üyeden tavsiye alıyorsun, yazıklar olsun. Hani sözde tecrüben? :A
Tavsiyeyi kendisi yazıyor :A

• Güldürdün
Reactions: kerem