eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
@kerem acaba Yarışmacılar diye yazdığında onları spoi kutusuna mı alsan? Sonrada jüri deyip alsan? Konuda dolanıp bakmak zor oluyor :A bazı fotolar bende görünmüypr bu arada :A

Ekli dosyayı görüntüle 105462
Hizliresim kullandığıma tekrar pişman oldum, bende de kaybolup geri geliyorlar. :A
------

Evet öyleyim hadi yapsana :A
Assolist benim...
Buna en iyisi @xemrexxx karar versin. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
O kim oluyormuş be hoşt. :A
Dn bi' haltlar çevirdiğin kişi önce yediği haltı unutuyor, sonra da jüri başkanı koltuğuna göz dikiyor. Gelde intikam alma şimdi. :A @eskici
------

İlk hafta verdiğiniz puanlarla beni 3. yaptığınız için bir kez daha hepinize teşekkür ederim. Bu hafta yarışmaya slow bir parça ile renk getirmeye çalışacağız.

Ebru Gündeş'in 2008 yılında piyasaya sürdüğü Evet albümünün sevilen şarkılarından biri olan, sözü ve müziğinde Ersay Üner imzası olan "Kızıl, Mavi" şarkısıyla sizlerin en yüksek puanlarınıza talibim.

"Biraz kızıl biraz mavi
Yalnızlığın asil rengi
Gün batmadan dönsen bari
Keşke dedim duymadın mı?"

Recap: 2:11 - 3:07

@The_Erinch ikincilik elden gidebilir. Aman sakın benim gazıma gelipte pişman olamyın sonra. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,447
Puanı
1,060
Dn bi' haltlar çevirdiğin kişi önce yediği haltı unutuyor, sonra da jüri başkanı koltuğuna göz dikiyor. Gelde intikam alma şimdi. :A @eskici
------

@The_Erinch ikincilik elden gidebilir. Aman sakın benim gazıma gelipte pişman olamyın sonra. :A
Ebru ablamızda değerlidir.. Bakalım artık, göreceğizzz 😎😎😁

• Güldürdün
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,150
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,447
Puanı
1,060
Öncelikle İlk Haftada Gösterdiğiniz İlgiden Dolayı Hepinize Teşekkür Ediyorum
1626545464634.png

Bu hafta karşınıza hareketli ve keyifli olduğunu düşündüğüm bir şarkıyla geliyorum..

""Sevdim sevilmedim
Seveni sevemedim
Canımdan böyle bezdim aman""

Tüm Jüri Üyelerine kolaylıklar diler; tüm yarışmacılara başarılar dilerim.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,447
Puanı
1,060
@The_Erinch niye en iyi şarkılarını ilk haftalardan harcıyorsun? :eek:
Sen bol bol tam puan ver diye :bhr: :bhr: :bhr: Bana göre çok fazla şarkısı var Sedefcim.
Bana göre hepsi birbirinden ayrı güzel;kafamda bir liste var. Ona göre bir yolda gitmeye çalışıyorum.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
Bu şarkıyı hiç dinlemedim ve bilmiyorum. Yerli müzik sektöründen koptuğum zamanlarda yayınlanmış belli ki. :A
------

Kuz @Çiğdem dönecek diye uzatıyorsun boşuna deneme artık kocası ve kaynanası var onun burada çok takılamaz :A
3. haftaya geleceğim dedi. Recabını ve videosunu da attı. Benden daha meraklı MS'ye. Tabii bende onun yalancısıyım. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,802
Puanı
559
Sen bol bol tam puan ver diye :bhr: :bhr: :bhr: Bana göre çok fazla şarkısı var Sedefcim.
Bana göre hepsi birbirinden ayrı güzel;kafamda bir liste var. Ona göre bir yolda gitmeye çalışıyorum.
Normalde müdahele etmezdim ama bana göre yanlış bir taktikle gidiyorsun. Candan en güçlü isimlerden biri fakat en popüler 6-7 şarkısından ikisini şimdiden kullandın bile. İlerleyen haftalarda rakipler en iddialı şarkılarıyla gelince sen en iddialı şarkılarını zaten kullanmış olacağın için zorlanabilirsin.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
Öncelikle İlk Haftada Gösterdiğiniz İlgiden Dolayı Hepinize Teşekkür Ediyorum
Ekli dosyayı görüntüle 105468

Bu hafta karşınıza hareketli ve keyifli olduğunu düşündüğüm bir şarkıyla geliyorum..

""Sevdim sevilmedim
Seveni sevemedim
Canımdan böyle bezdim aman""

Tüm Jüri Üyelerine kolaylıklar diler; tüm yarışmacılara başarılar dilerim.

Baya baya iddialı geliyorsun, umarım ilerde bu şarkıları çok aramazsın. Bol şans. :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch