eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon Çeyrek Final [2'li Eleme] Sonuçları

Haftanın Şarkılarını Nasıl Buldunu?

• İyi

Oy: 18 94.7%
  • Orta

Oy: 1 5.3%
  • Kötü

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Tarkan final icin cok puan aldi. Finalist adayi diyebiliriz. Sarki secimlerini iyi yaparsa kazanabilir. :D

Candan Ercetin bu hafta en sevdigim sarkisiyla geldi. Bundan sonraki sarki ve recap secimleri bakalim finale götürecek mi. :D

Manga bu hafta güclü rakipleri karsisinda dördüncü oldu. Sarki güzeldi ama rakiplerinin sarkilari da cok iyiydi. Bakalim finale gidebilecek mi. :D

Pinhani, güzel bir sarkiyla geldi. Iyi sarki secimleri olursa finale gider mi görecegiz. :D

Hadise'nin elenmesi sürpriz oldu benim acimdan. Beklemiyordum. Yari final ve final icin cok iyi sarkilari olacagini düsünmüstüm. Gecmis olsun. :D

Serdar Ortac iyi bir sarki ile geldi ama daha iyi sarkilari vardi Serdar'in. Gecmis olsun. :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Daha önceki sezonlarda hiç bir derece elde edemeyen yarışmacı ile ilk kez yarışıp çeyrek finale gelmek çok büyük bir başarı bence. O yüzden geçmiş olsun yerine tebrikler diyorum. Gelecek sezon çok daha iyi bir iş çıkaracağına eminim. :Z

Bu haftaki şarkıların hepsi birbirinden iddialıydı, rakiplerin de iyi olunca yapacak bir şey yoktu. Geçmiş olsun @Çiğdem :(

maNga'nın en sevdiğim şarkılarından biridir Bir Kadın Çizeceksin, ama forum pek sevmemiş anlaşılan. :bilmem: Umarım yarı finalde daha iyi bir sonuç elde edersin @Ahmed :bhr:

Yarı finale, final puanı alarak çıkmanız çok iyi @Tolstoyevski @The_Erinch @ÖZGÜR. Yarı finalde de bol şans :Z

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Tarkan final icin cok puan aldi. Finalist adayi diyebiliriz. Sarki secimlerini iyi yaparsa kazanabilir. :D

Candan Ercetin bu hafta en sevdigim sarkisiyla geldi. Bundan sonraki sarki ve recap secimleri bakalim finale götürecek mi. :D

Manga bu hafta güclü rakipleri karsisinda dördüncü oldu. Sarki güzeldi ama rakiplerinin sarkilari da cok iyiydi. Bakalim finale gidebilecek mi. :D

Pinhani, güzel bir sarkiyla geldi. Iyi sarki secimleri olursa finale gider mi görecegiz. :D

Hadise'nin elenmesi sürpriz oldu benim acimdan. Beklemiyordum. Yari final ve final icin cok iyi sarkilari olacagini düsünmüstüm. Gecmis olsun. :D

Serdar Ortac iyi bir sarki ile geldi ama daha iyi sarkilari vardi Serdar'in. Gecmis olsun. :D
Yarı Final şarkımızla hazırız.. Gene yürekleri dağlıyacağız ☺️

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bu yarışma için ilk mesaj geldiği gün bile çok heyecanlıydım, Sertab'ı sorup olmaması ve sonra öylesine tanıdık diye bulup Hadise'yi yazdırıp yine bir düşünürüm falan demem... Hatta yarışmacılar açıklanmaya başlamışken aklımdan Derya Uluğ geçmişti ama iyi ki Hadise'yle gelmişim. Yeniden bol bol dinlemiş oldum.

Öncelikle her zaman beni destekleyen @phoebebuffay ve @kerem'e kucak dolusu sevgiler ve çok teşekkür ediyorum. Yeri geldi recap'imi bile onlar seçti, gerçekten bu denli bir desteği hiç beklemezdim ama görünce çok mutlu oldum. :bhr: @kerem zamanında yok eleneceğim yok elendim derken az motivasyon vermedi, hatta yazdığı gibi bir ara final bile düşündüğümüz oldu. :A Ama hiç bilmediğim bir ortamın içinde (ilk başta oy vereceğimi dahi bilmiyordum) ilk yarışmamda çeyrek finale çıkmam çok büyük bir başarı oldu benim için. Hele de zamanında Hadise bu yarışmada 2 kez ilk haftada elenmişken...

Şarkılarım konusunda ise sevdiğim tüm şarkılarını kullanmış oldum, özellikle Düm Tek Tek'i kullanmadan gitsem olmazdı. Bu yüzden içimde hiç pişmanlık yok, ha Mesajımı Almıştır O'yu da kullansam olurdu ama nasip değilmiş. Aslında aklımda bir fikir vardı ama çok benzeri yapıldığı için o da bende kalsın.

Videom sorunluymuş ama o başlı başına bir elenme sebebi olamaz, olmamalı. Hiç hak, hukuk, adalet konularına girmeyeceğim ama bundan bir yukarısını da bu şarkıyla görmem lazımdı diye düşünüyorum. Yine de bana oy veren herkese çok teşekkürler, özellikle hiçbir zaman yüksek puanlarını esirgemeyen birkaç jüri üyesi ve rakibime çok çok teşekkürler. Yeri geldi sizin sayenizde motive oldum. :bhr:

Başka ne desem, ne demem gerek inanın hiç bilmiyorum, sadece şunu söyleyebilirim ki bu yarışmada yarışmak her ne kadar strese soksa da ve bazen elenmek istesem de çok keyifliydi, forumda olduğum takdirde yapılırsa destek göstereceğimden şüpheniz olmasın. Bu arada ben yine hak edenin hak ettiği yerde olmasına katkı sağlamak için jüride bulunacağım. Umarım bir jüri olarak da puanlarımı beğenirsiniz.

@Çiğdem sana da çok geçmiş olsun, kol kola gittik. :A Kalanlara da başarılar, umarım herkes başarılı şarkılarla istediği yerde olur.

@kerem ve @Emre Ozansoy sizlere de kolay gelsin. :bhr:
Bunu özellikle duymak beni çok sevindirdi. Birazcık katkım olduysa ne mutlu bana. İlk yarışmanda çeyrek finalist olarak yarışı kapattın, hadi yine iyisin. :Z
------

Ben Sıla'yı özledim, Rihanna'yı, Katty Pery'i, Demet Akalın'ı özledim. Candan Erçetin ne abi, kafamı duvarlara vuracağım şimdi. Ne hâle geldi güzelim yarışma.
------

@slhttnmtl elenmeseydin hangi şarkıları kullanacaktın?
Mesajımı Almıştır O ve Evlenmeliyiz kalmıştı elinde. :A

Ve rezillik tekrardan baş göstermiş :A
Şaşırdım deme ama. Ben bekliyorudum. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ben Sıla'yı özledim, Rihanna'yı, Katty Pery'i, Demet Akalın'ı özledim. Candan Erçetin ne abi, kafamı duvarlara vuracağım şimdi. Ne hâle geldi güzelim yarışma.
------

@slhttnmtl elenmeseydin hangi şarkıları kullanacaktın?
Mesajımı Almıştır O'yu düşünüyordum yarı finale de zaten Evlenmeliyiz'i de kullansam da onu da kullansam elenecektim.

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD