MusicSurvivor All Star | 3.Hafta Sonuçları

Haftaya tekrarında level atlariz artık.

Şimdi geçmişisem haftaya her türlü geçerim.
Final şansın azalmış gibi hissettim.
Final puanı alamadık ya sana da gün doğdu dimi

Ben stratejik bir şekilde ilerliyorum her şey kontrolüm altında sekizincilik de gayet iyi bir sonuç her inişin bir çıkışı olur elbet.

@Ahmad muhteşem seçiminle sonuna kadar hakettin beybisi bu puanı
Tebrikler.

@mrt-06 şaka mı bu.
Tebrikler. Çok beğenmiştim.

@-potterhead- tebrikler ederim. Valla çok büyük bir tehlikesin. Nasıl durduracagiz seni bilmiyorum.

@ozgur2113 tahmin ettiğim gibi çok iyi gitmişsin. Hakettin bu puanı. Tebrikler.

Final puanı alamadık ya sana da gün doğdu dimi

Ben stratejik bir şekilde ilerliyorum her şey kontrolüm altında sekizincilik de gayet iyi bir sonuç her inişin bir çıkışı olur elbet.
Aynen öyle herkes düşüş yaşayacaktır o korksun esas daha bizim bomba şarkılarımız başlamadı, 8. haftadan sonra yalincecelielele

Finale kadar böyle artık.
Seni müthiş geçicem.

Dahada dip yapmadan çıkarsın umarım.

2.si tabi ki.
Ne dipinden bahsediyorsun yahu geçen sezon kullanmadığım 2 şarkıyla 4 final puanı topladım ileriki haftaları düşün artık sen.

Aynen öyle herkes düşüş yaşayacaktır o korksun esas daha bizim bomba şarkılarımız başlamadı, 8. haftadan sonra yalincecelielele
Katılıyorum kanka boş konuşanları kaale almamak lazım zaten de işte cevap vermesen de olmuyor.

Klipsiz bir şarkı ile gayet iyi gitmişim üstelik önümde ki 2 kişinin benden 2-3 puan fazla almış sadece.

Katy Perry'nin bile klip çekmeye üşendiği şarkının iyi gitmesine çok sevindim.

@HachiKo geçmiş olsun ama @Çiğdem- seni çok uyardı keşke dinleseydin sağlık olsun.

@eros benim başıma gelen seninde başına gelmiş malesef bir şarkıcıyı sonrada üstlendiğinde bu durum ters tepiyor aslında elenmeyi hak etmiyordun bence ama sonuçlar böyle malesef.
Sağlık olsun ne diyelim.

Tam puanı @Ahmad e vermiştim ve gördüğüm gibi 1.olmuş. Hepinize tebrikler. @potterhead @mrt-06 @ozgur2113 @denizz19

Elenmedin şaka yaptık be
dışardaydım sonuçları takip edemedim pek ama en son baktığımda puan durumu güncellenmişti
ben o gelen yorumlardan sonra kesin elenirim diye düşünmüştüm ama beklentime göre baya iyi gitmişim.
ara ara baktığımda @tolgab ve @eskici 'nin tam puanlarına denk geldim eyvallah sayenizde elenmedim. 🙄 @sokak sanati senide elemeden elenmicem.

Mustafa Sandal'a 1 vermiştim 14'üncü olmuş en büyük farkım o .
Ayrıca Sezen Aksu 3 olmuş ben gene düşük puan vermişim.

Diğer puanlar aşağı yukarı benzer.
Elenen isimler de düşüktü ama elenmesini beklemezdim geçmiş olsun.