MusicSurvivor All Star | 3.Hafta Sonuçları

@Billy Kane en korktuğum rakiptin. Geçmiş olsun dostum.:( Çok tehlikeli gemişsin. Daha iyileri olabilirdi. Eğer bu haftayı atlatsan finalin en büyük adayıydın. Büyük trajedi yarışma için.:(

@HachiKo sende aynı şekilde. Çok iyi giriş yaptın ama bu şarkıyı kullanmak zorundamıydın bilemicem. Sinan Akçıl faktörünü düşünüp öyle seçim yapaydın keşke.:( Geçmiş olsun.

@Billy Kane en korktuğum rakiptin. Geçmiş olsun dostum.:( Çok tehlikeli gemişsin. Daha iyileri olabilirdi. Eğer bu haftayı atlatsan finalin en büyük adayıydın. Büyük trajedi yarışma için.:(

@HachiKo sende aynı şekilde. Çok iyi giriş yaptın ama bu şarkıyı kullanmak zorundamıydın bilemicem. Sinan Akçıl faktörünü düşünüp öyle seçim yapaydın keşke.:( Geçmiş olsun.

Hemen inanmış bana :A

İyi de Gülşen gitmedi :F

Sıla 5. Olmuş))) ben tam puan versem de değişen bir şey olmayacakmış

Gülşen elenmemiş :F

@HachiKo ve @eros'a geçmiş olsun. Şahsen ben eleneceğimi düşünüyordum ama 22.ye 40 puan fark atmışım yani son 2 oy da olmasa elenmezmişim :) Haftaya bomba gibi giriş yapıyorum bu kadar sessizlik yeter :D

Tebrikler @Ahmad @-potterhead- @mrt-06 @ozgur2113 :)

Bu hafta final puanı alamayacağımı biliyordum daha iddialı şarkılar vardı ama yine de 8.olarak iyi gitmişim oy verenlere teşekkürler. :)

Geçmiş olsun @eros @HachiKo :(

Özellikle Serdar elendiği için çok üzgünüm. :( Böylelikle 3.sezonun yarı finalist ve finalisti elenmiş oldular All-Star cidden fena geçiyor.

@eros çok kısa sürdü maceran. Geçmiş olsun. Serdar içim çok tehlikeli bir seçimdi. Jurilige devam edersin umarım.:D