MusicSurvivor 6.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu sonuca göre finalin büyük bir adayısın, kalan şarkıların da iddialı, hakkında hayırlısı olsun. :)
Sanada teşekkürler cnm hasta hasta yetiştin sonuclara :bhr::bhr::bhr:

Kemal'i almıyormusun:( yok artık Nihan olmalı ama:)
Kemal'i almicam. Nihan Emir Asu Zeynep Leyla gelebilir. Nihan'da uyuzlaştı onun yerine Ayhan müdürü alabilirim.:p
onuda şıkıştırırız bir köşeye :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,837
Puanı
710
İyi oy verenlere teşekkürler. :) Elenmek belki de benim için iyi oldu zaman açısından.

@denizz19 @Tolstoyevski @turkuazz Size de tebrikler arkadaşlar :)

Bir de şu şarkıyı paylaşayım bari.Tam içinde bulunduğum durumu açıklıyor. :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@sokak sanati hayırdır ne bu tavrın ya başka bir yarışmada sana düşük verdim diye bilerek en düşük puan vermeler falan. Daha geçen haftaya kadar tam veya tama yakın puanlar veriyordun. Üç kelimenin ikisi feridun elensin olmuş ne yaptım ben sana?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati hayırdır ne bu tavrın ya başka bir yarışmada sana düşük verdim diye bilerek en düşük puan vermeler falan. Daha geçen haftaya kadar tam veya tama yakın puanlar veriyordun. Üç kelimenin ikisi feridun elensin olmuş ne yaptım ben sana?

İlk 2 haftada en düşük puanı vermiştim. Son 2 hafta iyi geldin iyi verdik bu hafta düşük buldum hatta baya kötü buldum düşük verdim. Diğer yarışmada işin bahanesi. Gerçekten kötü gelmişsin bu hafta ki sonuçlar ortada. Diğer yarışmada bana düşük verdiğin için elen dedim ısrarla elen dedim elenmenden zevk alacaktım çünkü. Oylamaya etkisi olmadı kimseyide etkilemedim. Elma ile armutu karıştırmayalım. Elenmeni istedim ama elenmen için özel çabam yada özel düşük puan verme gibi bir durumum olmadı.:):)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk 2 haftada en düşük puanı vermiştim. Son 2 hafta iyi geldin iyi verdik bu hafta düşük buldum hatta baya kötü buldum düşük verdim. Diğer yarışmada işin bahanesi. Gerçekten kötü gelmişsin bu hafta ki sonuçlar ortada. Diğer yarışmada bana düşük verdiğin için elen dedim ısrarla elen dedim elenmenden zevk alacaktım çünkü. Oylamaya etkisi olmadı kimseyide etkilemedim. Elma ile armutu karıştırmayalım. Elenmeni istedim ama elenmen için özel çabam yada özel düşük puan verme gibi bir durumum olmadı.:):)

Belli oluyor evet. Sanki öbür yarışmada sana tek düşük puan veren benim, orada da belli ki sen kötü gelmişsin ki elenmişsin işte. Sanki sana bir garezim var da kötü puan verdim. Neyse ben de birkaç hafta içinde elenirim zaten sen de zevkten dört köşe olursun.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Misafirler geldi bilgisayara bakıyordum ama laf ettiler yüzümüze bakmıyorsun diye mecburen kapadım. :( @Çiğdem-
diğer sonucları 2 elin kandada olsa burdasın cnm :A :A :A

Belli oluyor evet. Sanki öbür yarışmada sana tek düşük puan veren benim, orada da belli ki sen kötü gelmişsin ki elenmişsin işte. Sanki sana bir garezim var da kötü puan verdim. Neyse ben de birkaç hafta içinde elenirim zaten sen de zevkten dört köşe olursun.
Bu haftada gebermedin ayoll :A :A :A

@mrt-06

Son düzenleme: