MusicSurvivor 6.Sezon 6.Hafta Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Erkin Koray bu şarkı ile 2. Olmuş. Boşa yarışmayın şampiyon belli..

Emre daha iyi almalıydı. Bu şarkının hakkı bu değil.

Gökhan Tepe haketmiyordu elenmeyi. Elenmesi gereken Feridun orada. Üzdü bu tablo.:(

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir popstar daha tarihe gömüldü.ss
@destere yine eleneni belirledi :A
"Ilımlı değildi" az kalır kız, nefret kusuyordu resmen :A

Emre Altuğ'a kıl olamıyormuş, parlaklar da çok olunca şansımız arttı tabii :A
tövbe tövbe estağfullah referandum @destere nin dengesini bozdu
@FaJi feridunu @MasacRE- yi kurtardı @destere de aşık veyseli mr at ı kurtardı :A @EFE UYSAL @sokak sanati

hahah @pompy @destere parlak sever olmuş diyor @Bully :A :A :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Pop müziğe sevmesem bile Gökhan Tepe'nin iyi şarkıları vardı, en azından Murat Dalkılıç'tan daha iyi bir şarkıcıydı bana göre, geçmiş olsun. @dreamy

Aşık Veysel bence yarışmanın en gizli sürprizlerinden biri. Haftalardır öyle ya da böyle ayakta kalıyor, ki Halk Edebiyatının son büyük temsilcisi olmasından ve türkülerinin enfes oluşundan dolayı yeri bende ayrıdır, ayakta kalmasına sevindim.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tahmin ettiğim gibi ortalama bir sırada bitirmişim haftayı. :)

Final puanı alan @denizz19 @turkuazz @Tolstoyevski tebrik ederim. :)

@dreamy geçmiş olsun dostum. :( İkinci denemende bir sürü şarkısını kullanabildin en azından Gökhan'ın. Tabii elenmeni beklemiyordum orası ayrı.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,698
Puanı
1,061
Final puanı alan arkadaşları kutlarım @Tolstoyevski @turkuazz :)

2 haftadır üst üste zirveye taşıyan Doğan Medya grubuna, Hürriyet ve Milliyet ailesine, sayın Kılıçdaroğlu'na, FOX muhabiri Fatih Portakal'a ve sevgili Türk halkına sonsuz teşekkürler :A

@dreamy üzüldüm :(

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Erkin Koray bu şarkı ile 2. Olmuş. Boşa yarışmayı şampiyon belli..

Emre daha iyi almalıydı. Bu şarkının hakkı bu değil.

Gökhan Tepe haketmiyordu elenmeyi. Elenmesi gereken Feridun orada. Üzdü bu tablo.:(

Söz sende @Bully ? :A

Daha yarışmaya başlayamadım ben, bu hafta ve gelecek haftaki şarkılar İyi, ondan sonraki 2 hafta çok iyi, kalan son 6 şarkı ise şehir efsanesi. :A 8.haftadan itibaren yavaş yavaş gümbür gümbür geliyoruz umarım.

İki büyük rakip @denizz19 ve @turkuazz ı da tebrik ederim, onların da kalan şarkıları benim açımdan göz korkutucu.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hhahaha insan düşmanına bukadar nefret duymuyor ayoll feridun paranızımı çaldı
:A :A :A

Ben gidiyorum. Bu sonuçlardan sonra belki gelirim yeni haftaya Fazilet annem hatrina..

Daha yarışmaya başlayamadım ben, bu hafta ve gelecek haftaki şarkılar İyi, ondan sonraki 2 hafta çok iyi, kalan son 6 şarkı ise şehir efsanesi. :A 8.haftadan itibaren yavaş yavaş gümbür gümbür geliyoruz umarım.

İki büyük rakip @denizz19 ve @turkuazz ı da tebrik ederim, onların da kalan şarkıları benim açımdan göz korkutucu.

Desteklediğim isimsin şampiyon olmana çok sevinirim.:X Erkin Koray 'da şu isimler arasında en çok hakeden zaten bence. Sanat geçmişi olarak düşündüğümüzde.:D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bu sonuca göre finalin büyük bir adayısın, kalan şarkıların da iddialı, hakkında hayırlısı olsun. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben gidiyorum. Bu sonuçlardan sonra belki gelirim yeni haftaya Fazilet annem hatrina..
Kendisi bile elencem diyen biri elenmeli :A:A

şarkılarının azıcık iyi olması yetiyor gibi gözüküyor puana @Tolstoyevski şansına çeyrek finalden önceki olan 2 ayrı 2 eleme bu sezon yok :A

@sokak sanati sunucularımız tam sizlik artık fazilat hanım sonra kara sevda :A

@EFE UYSAL doğru diyorsun ayoll bavulunu topluyordu daha sonuc baslamadan :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203