MusicSurvivor 6.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Afiş şeklinde bir basın açıklaması da yapalım istersen senin için. :F
hhahha ben sana basın açıklamasını yollıyayımda sen afişle :A :A :A

SONUCLARIMIZ @destere :A :A :A

1Ferhat Göçer - 208
2 Erkin Koray - 193
3 Rafet El Roman 181
4 Zeki Müren - 175
5 Kazım Koyuncu 172
6 Mirkelam - 156
7 Emre Altuğ - 155
8 Mehmet Erdem - 143
9 Feridun Düzağaç 131
10Murat Dalkılıç 131
11Aşık Veysel - 109
12 Gökhan Tepe - 106

puan durumu gelecek 10 dakıkaya

@destere oyları
Aşık Veysel - Beni Hor Görme Kardeşim = 12 puan
Zeki Müren - İnleyen Nağmeler = 11 puan
Erkin Koray - Silinmeyen Hatıralar = 10 puan
Rafet El Roman - Sürgün = 9 puan
Feridun Düzağaç - Senin Yüzünden = 8 puan
Emre Altuğ - Dokunduğun Gibi = 7 puan
Ferhat Göçer - Ayrılsak Ölürüz Biz = 6 puan
Gökhan Tepe - Üç Kelime = 5 puan
Kazım Koyuncu - Divane Aşık Gibi = 4 puan
Mirkelam - Elma Değil Ayva = 3 puan
Murat Dalkılıç - Bu Nasıl Aşk = 2 puan
Mehmet Erdem - Aşkımız Bitecek = 1 puan
yine harika şeyler yapmışım :)
aşık veyselin elenmemesi güzel olmuş ama @dreamy e de yazık olmuş yani ondan önce @vadıkızı ve @batuhankaralar bağlar vardı elenecek:)

aşık veyselin elenmemesi güzel olmuş ama @dreamy e de yazık olmuş yani ondan önce @vadıkızı ve @batuhankaralar bağlar vardı elenecek:)
oyun yine yarışmanın kaderini belirledi ayoll gökhan 4 puan falan öndeydi aşık veyselden senin ikisinin arasındakı oy farkının hesaplamanla aşık veysel kurtuldu :A

birde senin bu @MasacRE- nin hali ne olucak ayoll :F

İnadına finale çıkacağım anca beklersin :A

O coverlerle kurtarıyor yoksa yine elenecek :A En büyük şansı geçen sezondu ne güzel Cem Karacayla gelmişti ama değerlendiremedi :A @batuhankaralar listende daha kaç cover var :A
Haftaya cover olmayacak merak etme :A Akustik performansı hariç 2-3 tane daha kaldı :D

Şu @Tolstoyevski de her hafta ilk 3'de sinir oldum şifre mi yazıyon olum ne yapıon. :A
Zeki müren ve erkin koray gibi 2 büyük usta var aslında siz yarışmada birbirinizin rakibisiniz yanı eşleşmede @Tolstoyevski ile sen eşleşiyorsun :A

ben dururken o kurukafada millet ne bulmuş diye düşünüyorsun büyük ihtimal
:A :A :A

İnadına finale çıkacağım anca beklersin :A

Haftaya cover olmayacak merak etme :A Akustik performansı hariç 2-3 tane daha kaldı :D
kovırsanda kıvorsanda nahh puan :) umarım önümüzdeki hafta sana güzel bir uğurlama töreni hazırlarız :) kötülere bişey olmaz derlerdi inanmazdım sülük gibi yapıştı senin ördek yarışmaya bir türlü elenmiyor :)

Sen heralde Murat Dalkılıç ve Mehmet Erdemi eliceksin :A
adeta kalbimde geçenleri okudun :))

kovırsanda kıvorsanda nahh puan :) umarım önümüzdeki hafta sana güzel bir uğurlama töreni hazırlarız :) kötülere bişey olmaz derlerdi inanmazdım sülük gibi yapıştı senin ördek yarışmaya bir türlü elenmiyor :)
İstersen eksi puan ver göklerden gelen bir karaaar vardır :F :F :A

adeta kalbimde geçenleri okudun :))
Ben okurum tabi birde rakibin olan jüri başkanlarını şutlamak istiyosun :A:A

oyun yine yarışmanın kaderini belirledi ayoll gökhan 4 puan falan öndeydi aşık veyselden senin ikisinin arasındakı oy farkının hesaplamanla aşık veysel kurtuldu :A

birde senin bu @MasacRE- nin hali ne olucak ayoll :F
son oya kalmayacaktı gökhan tepigin kaderi son oya kalınca zaten gideceği belli olmuş yani :) ama onun yerine son verdiğim puanla kılçığın elendiğini görmek beni daha mutlu ederdi :)

umarım göklerde gelen kararla kararırsınız ördekle birlikte gün yüzü görmezsiniz :))

son oya kalmayacaktı gökhan tepigin kaderi son oya kalınca zaten gideceği belli olmuş yani :) ama onun yerine son verdiğim puanla kılçığın elendiğini görmek beni daha mutlu ederdi :)
@destere murat dalkılıçın elenemsini istiyor feridunu destekliyor @EFE UYSAL da murat dalkılıçı destekleyip feridunun elenmesini istiyor :A @vadikızı @MasacRE-

@batuhankaralar da maskot tarzında takılıyor işte ayoll :A :A :A

onlar yarışsaydı keşke her hafta balyoz gibi bir puanları indirecektim kafalarına ama olmuyor yapamadık hogathanın kötüleri desteklemek gibi bir huyu var o yüzden yapacak bişey yok :)

@destere murat dalkılıçın elenemsini istiyor feridunu destekliyor @EFE UYSAL da murat dalkılıçı destekleyip feridunun elenmesini istiyor :A @vadikızı @MasacRE-

batuhan ın ördeğinin kendisine ait şarkısı yok sanırım her hafta bişeyler kovırlıyor yine elenmekten kurtarıyor paçayı :)

Ben Muratıda bırakıyorum artk yok destek :A
onlar yarışsaydı keşke her hafta balyoz gibi bir puanları indirecektim kafalarına ama olmuyor yapamadık hogathanın kötüleri desteklemek gibi bir huyu var o yüzden yapacak bişey yok :)
Kötüler onu kandırıyo saf oda hemen inanıyo tabi :A

batuhan ın ördeğinin kendisine ait şarkısı yok sanırım her hafta bişeyler kovırlıyor yine elenmekten kurtarıyor paçayı :)
Sen öyle san şuana kadar paylaştıklarım hep çerezlikti iki hafta sonra asıl ağır toplarım geliyor hazır ol :A

Ben Muratıda bırakıyorum artk yok destek :A

Kötüler onu kandırıyo saf oda hemen inanıyo tabi :A
@destere muratı 2.sıraya koyduğunu bliyormu efe :A :A :A

@batuhankaralar sadece müzikle geliyordu eğer tepki koymasaydık 2.hafta elenicektti ayoll
.A :A :A