MusicSurvivor 6.Sezon 6.Hafta Sonuçları

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sana taraf aldılar napayım bende onların yanındayım sende mücadele et :A:A

Bir gıcıklıkları var gerçekten ama nedir bende anlamış değilim :A

Millet taraf aldı diye sen de mi almak zorundasın :A Hem bak geçen hafta sen oy vermedim galiba görmedin o yüzden. Dipteyim sondayım depresyondayım ile geldim. Emre Aydın'ın coverladığı bir şarkı yani Emre Aydın seviyor Feridun Düzağaç'ı dolayısıyla senin de sevmen lazım :A Bak mücadele ettim oldu mu ikna edebildik mi seni :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Millet taraf aldı diye sen de mi almak zorundasın :A Hem bak geçen hafta sen oy vermedim galiba görmedin o yüzden. Dipteyim sondayım depresyondayım ile geldim. Emre Aydın'ın coverladığı bir şarkı yani Emre Aydın seviyor Feridun Düzağaç'ı dolayısıyla senin de sevmen lazım :A Bak mücadele ettim oldu mu ikna edebildik mi seni :A
Geçen hafta ta burda olsaydım tam puana yakın alırdın ama hiç etiket yapmadın çağırmadın ilgilenmedin o yüzden yararlanamadın benden :A:A Unutma tek hatanı bekliyolar yakaladıkları anda seni şutlıcaklar :A Bu arada @destere seni destekliyor ilginç bir şekilde :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@destere muratı 2.sıraya koyduğunu bliyormu efe :A :A :A

@batuhankaralar sadece müzikle geliyordu eğer tepki koymasaydık 2.hafta elenicektti ayoll
.A :A :A
@EFE UYSAL nin pis puanlarına bakmam gerekmiyorki zaten zamanında yarıştığı şarkıcılar hep foktandı :) elemek için kırk dereden su getirdik:) kötü kötüyü bulur demişler yine kötülere yüksek vermiştir :)

Haftaya o tepkinin intikamını almaya geliyorum :A

Hadi Feridunu anladım da Mehmet Erdem'e neden tepki var halen anlayabilmiş değilim :)
oğlanın tipi kayık sevmedik değiş öyle gel :))

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Geçen hafta ta burda olsaydım tam puana yakın alırdın ama hiç etiket yapmadın çağırmadın ilgilenmedin o yüzden yararlanamadın benden :A:A Unutma tek hatanı bekliyolar yakaladıkları anda seni şutlıcaklar :A Bu arada @destere seni destekliyor ilginç bir şekilde :A

Şarkıyı paylaştığım zaman herkesi etiketliyorum. Demek ki sen ilgilenmemişsin bakmamışsın bile etiketime ben ne yapayım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
ağaçkakan şimdilik orda dursun ilk hedeftekiler elensin ağaçkakanıda elemesini biliriz mühür elimizde nede olsa :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@EFE UYSAL nin pis puanlarına bakmam gerekmiyorki zaten zamanında yarıştığı şarkıcılar hep foktandı :) elemek için kırk dereden su getirdik:) kötü kötüyü bulur demişler yine kötülere yüksek vermiştir :)

oğlanın tipi kayık sevmedik değiş öyle gel :))
@destere den başkası yalan senin için ayoll eleneni onun oyları belirliyor en sona onu bıraktığım sürece feridun elenmez :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Şarkıyı paylaştığım zaman herkesi etiketliyorum. Demek ki sen ilgilenmemişsin bakmamışsın bile etiketime ben ne yapayım :A
bana teşekür etmemişsin hain sıvacı ? bak cücük kadar puan vermiştim göçüğe ona rağmen @denizz19 teşekürü yapmış tabi takdirimi kazandı ilk oylamada 4 puanı hazır :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Evet bakmıyorumda ısrarla etiketlseydin 2,3 kere net bakardım birşey olmuş neden etiketledi falan diye :A :F
ağaçkakan şimdilik orda dursun ilk hedeftekiler elensin ağaçkakanıda elemesini biliriz mühür elimizde nede olsa :)
Eleyemessen görürüm seni :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
bana teşekür etmemişsin hain sıvacı ? bak cücük kadar puan vermiştim göçüğe ona rağmen @denizz19 teşekürü yapmış tabi takdirimi kazandı ilk oylamada 4 puanı hazır :)

Sonuçları takip etmedim ki dizi izliyordum :A En yakın zamanda inceleyeceğim oyları bana yüksek puan veren bir avuç insana da teşekkür edeceğim tabi ki :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Evet bakmıyorumda ısrarla etiketlseydin 2,3 kere net bakardım birşey olmuş neden etiketledi falan diye :A :F

Eleyemessen görürüm seni :A
eleriz kolayı var yalnız göçükle @Bully nin alturpu tehlikeli geliyor onlar sonlara kalırsa eleme ihtimalimiz çok azalır ağaçkakanı elemek kolay zaten halk @MasacRE- den nefret ediyor :) ordan dezavantajlı birde ağaçkakanın antipatikliğini eklersen fazla dayanamaz kendini kapı dışında bulur :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sonuçları takip etmedim ki dizi izliyordum :A En yakın zamanda inceleyeceğim oyları bana yüksek puan veren bir avuç insana da teşekkür edeceğim tabi ki :A
Açık ara yaparız o zaman sıkıntı mı var :A
ilk hafta çakma mozartla geldi o şekliyle zaten tüm antipatikliği kazandı bundan sonra kendni paklaması zor ihtimal :)
haftayada sonuclarda olmazsa elerim feridunu şimdi sonuclarda olan birini elersem olmayan biri için bu beni kötü etkiler ayoll kim çaba gösteriyorsa o kalır reyting sağlayan :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,486
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin