MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ARİANA GRANDE ft.
IGGY AZELIA

PROBLEM
fc8dc8d983995036ac3321b0d096bc06.jpg

1 milyara
yakın izlenmeye sahip ve milyarlarca kez dünyada çalınmış Problem şarkısı ile karşınızdayız. My Everything albümünün en büyük hiti olan şarkı da Efsanevi rapper Iggy Azelia eşlik ediyor Ariana'ya.

hqdefault.jpg

Şarkı başta İngiltere olmak üzere ABD, Yeni Zelanda gibi bir çok ülkede 1 numara oldu. Ariana'nın en iyi liste başarısı yakalamış şarkısı.

İşte muhteşem Problem yaratan düet.:bhr:

@destere @Çiğdem- @eskici @dreamy @Bully @OzaN @mrt-06 @MayısKralı @BesaleT @cevaa @denizz19 @EFE UYSAL @Billy Kane @ozmoturk @MEnes @dosimosi @MasacRE- @Doğu @FaJi @Forumdash @Ahmad @batuhankaralar @dosimosi @Harunnn60 @Felon @xemrexxx @cookies @pompy @soo @Maskeli Fedai

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ARİANA GRANDE ft.
IGGY AZELIA

PROBLEM
Ekli dosyayı görüntüle 53510

1 milyara
yakın izlenmeye sahip ve milyarlarca kez dünyada çalınmış Problem şarkısı ile karşınızdayız. My Everything albümünün en büyük hiti olan şarkı da Efsanevi rapper Iggy Azelia eşlik ediyor Ariana'ya.

Ekli dosyayı görüntüle 53511

Şarkı başta İngiltere olmak üzere ABD, Yeni Zelanda gibi bir çok ülkede 1 numara oldu. Ariana'nın en iyi liste başarısı yakalamış şarkısı.

@destere @Çiğdem- @eskici @dreamy @Bully @OzaN @mrt-06 @MayısKralı @BesaleT @cevaa @denizz19 @EFE UYSAL @Billy Kane @ozmoturk @MEnes @dosimosi @MasacRE- @Doğu @FaJi @Forumdash @Ahmad @batuhankaralar @dosimosi @Harunnn60 @Felon @xemrexxx @cookies @pompy @soo @Maskeli Fedai

Herkes tek tek elendi bu 1.50 boyundakı kız hala buralarda koşup duruyor ayoll
:A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ARİANA GRANDE ft.
IGGY AZELIA

PROBLEM

1 milyara

Bana da öncekinden etiket gelmişti burdan gelmedi :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen biz her türlü coştururuz bu yüzden Candan muhakkak elenmeli. :A :Z
ayy vlla şöyle bir bakıyorum ayoll patron gözüyle değerlendirme yapacam ona göre :A

finalde gökhan ariana olsa sen şampiyon olsanda @sokak sanati çarpışmasından iyi reyting gelir ayoll:A

ariana candan finali ozan yorum yapmasada umutun şampiyonluk şansı doğmasıyla tek basına coşturur buraları yine reyting gelir :A

gökhan candan olsa ozan yorum yapmıyor seninde şampiyonluğun belli finalde zarar ederiz :(

kısaca @sokak sanati elenmesinde ne oluyorsa olsun ayoll karlı çıkarız bu işten :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ayy vlla şöyle bir bakıyorum ayoll patron gözüyle değerlendirme yapacam ona göre :A

finalde gökhan ariana olsa sen şampiyon olsanda @sokak sanati çarpışmasından iyi reyting gelir ayoll:A

ariana candan finali ozan yorum yapmasada umutun şampiyonluk şansı doğmasıyla tek basına coşturur buraları yine reyting gelir :A

gökhan candan olsa ozan yorum yapmıyor seninde şampiyonluğun belli finalde zarar ederiz :(

kısaca @sokak sanati elenmesinde ne oluyorsa olsun ayoll karlı çıkarız bu işten :A

Benim motor soğudu artık o show geçen haftaya özeldi:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
ARİANA GRANDE ft.
IGGY AZELIA

PROBLEM

1 milyara

Güzel ;) :Z

Bu haftaki şarkımız Türk pop müziğinin en önemli şarkılarından biri. Candan Erçetin denilince akla gelen ilk şarkı belki de: "Gamsız Hayat"

"Çok mu dertsiz duruyorum, uzaktan bakınca... Çok mu kalender sandınız dert anlatmayınca?"

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane

Sormayın neden bu durgunluğum
Görmeden kuytu yaralarımı
Sormayın neden bu huysuzlugum
Bilmeden saklı duygularımı

Çok mu dertsiz duruyorum uzaktan bakınca
Çok mu kalender sandınız dert anlatmayınca

Gamsız hayat,herkese başka sunar garip oyunlarını
Gamsız hayat,herkese başka kurar kahpe tuzaklarını
Gamsız hayat,herkese başka sorar geçmiş hesaplarını
Gamsız hayat,herkesi başka yorar görmez gözünün yaşını

Sanmayın biter bu durgunlugum
Sarmadan kuytu yaralarımı
Sanmayın biter bu huysuzlugum
Açmadan saklı duygularımı

Çok mu güçsüz duruyorum derdimi paylaşınca
Çok mu çaresiz dersiniz dertten ağlayınca
Harika! Yarisma kizisacak :Z
Candanin bir sonraki hamlesi ne olur acaba?
Listemde birinci belli ikinci kim :A (bu lafi ikinci kez kullaniyorum :D)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Şarkı Gönderme süresi yok siz şarkıları belirtin yarın gündüz foruma geldiğimde oylamayı başlatacam

Buraya kadar gelen 3 yarışmacıyada büyük tebrikler bakalım büyük finale hangi 2'li kalacak
:Z

Final Puanı Alanlar
Gökhan Türkmen 22 Puan
Candan Erçetin 8 Puan
Ariana Grande 6 Puan

Elenen Yarışmacılar
1.Hafta @dreamy - Gökhan Tepe
2.Hafta @turkuazz Aynur Aydın
3.Hafta @FaJi Haluk Levent
4.Hafta @MasacRE- Yüksek Sadakat
5.Hafta @DarkLeqenD - Ferdi Tayfur
6.Hafta @Felon Ahmet Aslan
7.Hafta @xemrexxx - Ajda Pekkan
8.Hafta @eskici - Fettah Can
9.Hafta @soo - Nilüfer
10.Hafta @Mr.At Neşet Ertaş
10.Hafta @batuhankaralar - Cem Karaca
11.Hafta @Harunnn60 Shakira
12.Hafta @vadikızı - Deniz Seki
12.Hafta @MayısKralı - İrem Derici
13.Hafta @denizz19 - Ziynet Sali
13.Hafta @mrt-06 - Sibel Can

Yarışmacılar
1 @Bully - Gökhan Türkmen
2 @OzaN - Candan Erçetin
3 @sokak sanati Ariana Grande

Juriler
Juri Başkanı @destere
@cevaa
@Ahmad
@MEnes
@Forumdash
@cookies
@Maskeli Fedai
@dosimosi
@ozmoturk
@turkuazz
@dreamy
@EFE UYSAL
@FaJi
@Doğu
@MasacRE-
@xemrexxx
@eskici
@soo
@batuhankaralar
@tolgab
@RüzgarGülü
@Billy Kane
@vadikızı
@MayısKralı
@denizz19
@mrt-06

Sunucular : Rambo ve Rocky filmleri ile bağ kuran Sylvester Stallone ve Yenilmezler filminden son olarak hatırlayacağınız Scarlett Johansson :Z
slyveser.jpg

scarlett-johansson_4325158.jpg
scarlet johansonn yeterliydi bizim için rambo kazmasıyla kirletmeseydin keşke konuyu :)

BesaleT arkadaşımızı da ekle listene cadıcım :A
boşuna etiketleme malatyalılar türbüşon sevmez :)

Bu haftaki şarkımız Türk pop müziğinin en önemli şarkılarından biri. Candan Erçetin denilince akla gelen ilk şarkı belki de: "Gamsız Hayat"

"Çok mu dertsiz duruyorum, uzaktan bakınca... Çok mu kalender sandınız dert anlatmayınca?"

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane

Sormayın neden bu durgunluğum
Görmeden kuytu yaralarımı
Sormayın neden bu huysuzlugum
Bilmeden saklı duygularımı

Çok mu dertsiz duruyorum uzaktan bakınca
Çok mu kalender sandınız dert anlatmayınca

Gamsız hayat,herkese başka sunar garip oyunlarını
Gamsız hayat,herkese başka kurar kahpe tuzaklarını
Gamsız hayat,herkese başka sorar geçmiş hesaplarını
Gamsız hayat,herkesi başka yorar görmez gözünün yaşını

Sanmayın biter bu durgunlugum
Sarmadan kuytu yaralarımı
Sanmayın biter bu huysuzlugum
Açmadan saklı duygularımı

Çok mu güçsüz duruyorum derdimi paylaşınca
Çok mu çaresiz dersiniz dertten ağlayınca

sandalyeli klibi harcamasaydın keşke finale yarıfinale yakışan bir şarkın olmuş olurdu hiç değilse :)

Yarı finalde Biraz Ayrılık albümünün en özel slowlarından "Bir Öykü" ile karşınızdayız. Desteklerinizi bekleriz, diğer arkadaşlara da başarılar. :D

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane @BesaleT

@dosimosi burdaki klibe göre gökhan kızdanmı hoşlanıyor yoksa engin hepileriylemi sevişiyor klip biraz karışık ben tam anlayamadım durumu :)

Son hafta @Bullly bana 5 verdi, @OzaN bana 4 vermişti, @sokak sanati ise 1 puan şimdi bir denklem yaparsam bu hafta vereceğim puanlama şöyle olmalı;
3 Gökhan TÜRKMEN
2 Candan ERÇETİN
1 Ariana GRANDE
içindeki parlak aşkı depreşmiş yine :) illaki türbüşona tam puan vereceksin de bari bunu bir mantığa oturtma :))

45 Milyon dinlenme....
SİBEL CAN
----------- HALİL SEZAİ....

Bu haftaki şarkım;
GALATA

Kadehindi beni vurunca dostlar masaya
Gönlümün sokaklarında kandiller yanar
Muhabbet demini salınca hafiften havaya
Gözlerim gözlerini felaketimi arar
Şimdi Galata'da bir meyhanede
Aklım o zat-ı şahanede
Dostlar gönlümü eyler boşa
Artık kalmadı bir bahane de
Şans ne gezer divanede
Onca içtik meyler boşa
Sonsuz bir akşamüstü şimdi
Hasret gitmez çakıldı kaldı semaya
Canımın canı gönlümü kahret
Gitme müptela etme cefaya

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane @BesaleT
files.php

harika harika mükemmel şarkı:) keşke şutlamasaydık seni şimdi ne güzel tam puanımı yapıştırırdım sibel teyzenin suratına :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
bununla yarışsaydın bu hafta kesinlikle ilk üç içinde olurdun güzel bir şarkı :)

Offff bonişim iyi, yumoşum iyi, sokaşım iyi, ozoşum iyi ne yapacam ben. :(

hepsi güzelde şu sokaşım olmamış sanki :))

''Kimse sabrımızı test etmeye kalkmasın'' mı diyorsun yani üstat ? :A Ben bi tedirgin oldum hafiften beyler :A @MEnes @destere @MasacRE-
@Bully nin tehdidinden çok senin son anda kıvırıp türbüşona yüksek puan verme ihtimalin korkutuyor bizi :))

finale bununla gelsen tam puanım senindi çok ciddiyim espri falanda değil bu :) harcadın gül gibi kızı :)

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
bununla yarışsaydın bu hafta kesinlikle ilk üç içinde olurdun güzel bir şarkı :)

hepsi güzelde şu sokaşım olmamış sanki :))

@Bully nin tehdidinden çok senin son anda kıvırıp türbüşona yüksek puan verme ihtimalin korkutuyor bizi :))

finale bununla gelsen tam puanım senindi çok ciddiyim espri falanda değil bu :) harcadın gül gibi kızı :)
Ben her zaman diyalogdan yanayım :A @Bully'nin şimşeklerini üzerimize çekeceğimize ılımlı bir politika izlemeliyiz :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Ben her zaman diyalogdan yanayım :A @Bully'nin şimşeklerini üzerimize çekeceğimize ılımlı bir politika izlemeliyiz :A

şimdiden yan çizme emareleri göstermeye başladın :) @MEnes @MasacRE- umarım sizde hata olmaz :)

ARİANA GRANDE ft.
IGGY AZELIA

PROBLEM

1 milyara

bu hafta umarım elenirsin :)