MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son hafta @Bullly bana 5 verdi, @OzaN bana 4 vermişti, @sokak sanati ise 1 puan şimdi bir denklem yaparsam bu hafta vereceğim puanlama şöyle olmalı;
3 Gökhan TÜRKMEN
2 Candan ERÇETİN
1 Ariana GRANDE
@ozan sibele kafasına taşmı düştüde iyi verdi cnm biliyordu senin elenceğini yarıda bana destek ol diye 1 yememek için sibele iyi vermiş :A :A :A

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
Ben ekledim seni listeye. :F Desteğine çok ihtiyacım var, Benim Albümüm finalinde oy kullanıp Gökhan Türkmen'in her şarkısı güzeldir demiştin, ama kazanamamıştık. :D

Bu sefer Gökhan'a hakkı olan şampiyonluğu kazandırmamız lazım :A
Olur arada o. :F

Kazdı o aslında ama jüri her zaman haklıdır felsefemiz var.:A
Şimdi biri yüzme biliyor diye niye ayrıştırıyorsun. :T: Irkçılığa hayır! Hepimiz TAVUĞUZ.:bağır:
:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
45 Milyon dinlenme....
SİBEL CAN
----------- HALİL SEZAİ....

Bu haftaki şarkım;
GALATA

Kadehindi beni vurunca dostlar masaya
Gönlümün sokaklarında kandiller yanar
Muhabbet demini salınca hafiften havaya
Gözlerim gözlerini felaketimi arar
Şimdi Galata'da bir meyhanede
Aklım o zat-ı şahanede
Dostlar gönlümü eyler boşa
Artık kalmadı bir bahane de
Şans ne gezer divanede
Onca içtik meyler boşa
Sonsuz bir akşamüstü şimdi
Hasret gitmez çakıldı kaldı semaya
Canımın canı gönlümü kahret
Gitme müptela etme cefaya

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane @BesaleT
files.php

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
45 Milyon dinlenme....
SİBEL CAN

Bu haftaki şarkım;
GALATA

Aklım o zat-ı şahanede
Şans ne gezer divanede
Onca içtik meyler boşa

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane @BesaleT
files.php
Tam puan :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Türbüşon çok fazla fark atmış final puanında. Finale çıkarsa karşısındakinin hiçbir şansı olmaz. O yüzden heyecanlı bir final olması adına bu hafta türbüşonu elemeliyiz değil mi sayın yoldaşlarım :A @destere @MEnes @Doğu

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
45 Milyon dinlenme....
SİBEL CAN

Bu haftaki şarkım;
GALATA

Aklım o zat-ı şahanede
Şans ne gezer divanede
Onca içtik meyler boşa

files.php

Güzel seçim @destere den yorum bekliyoruz şarkıya bakalım puanı ne olacak :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Türbüşon çok fazla fark atmış final puanında. Finale çıkarsa karşısındakinin hiçbir şansı olmaz. O yüzden heyecanlı bir final olması adına bu hafta türbüşonu elemeliyiz değil mi sayın yoldaşlarım :A @destere @MEnes @Doğu
Olması gereken bu aslında biz her zaman adaletten yanayız. :A Bu hafta finalde adaletsizlik olmaması adına bunu sağlarsak güzel olur. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olması gereken bu aslında biz her zaman adaletten yanayız. :A Bu hafta finalde adaletsizlik olmaması adına bunu sağlarsak güzel olur. :A

@sokak sanati gökhansız finale çıkabilse çocuğa yeniden bir enerji gelir ayoll forumu batırır mesajlarıyla :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Öyle öyle tamamen adalet için zaten :A İzleyicilere güzel, heyecanlı bir final yaşatmak boynumuzun borcudur. Bunun için de herkes elini taşın altına koymalı tabi :A

@sokak sanati gökhansız finale çıkabilse çocuğa yeniden bir enerji gelir ayoll forumu batırır mesajlarıyla :A :A :A

Senin de işine gelir tabi bu durum :J Gerçi Ozan çıkarsa onun ağzını bıçak açmaz ama sokak sanatının çenesi Bully+Ozan'ın çenesinden fazladır o tek başına kurtarır seni :A