MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Bully @sokak sanati siz 2 koca kafa oy yollamayı düşünmüyormusunuz ayoll :A

@OzaN çoktan yolladı şimdi vericeğiniz oylarla ozanın ekmeğine yağ sürüceksiniz son anlarda kullanırsanız eğer :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully @sokak sanati siz 2 koca kafa oy yollamayı düşünmüyormusunuz ayoll :A

@OzaN çoktan yolladı şimdi vericeğiniz oylarla ozanın ekmeğine yağ sürüceksiniz son anlarda kullanırsanız eğer :A :A :A
Başta da yollasak sonda da yollasak aynı sonuç çıkmıyor mu sonuçta nolcak :A Yarın da bakacaz birbirimizin durumuna, ona göre yollayacaz işte :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Başta da yollasak sonda da yollasak aynı sonuç çıkmıyor mu sonuçta nolcak :A Yarın da bakacaz birbirimizin durumuna, ona göre yollayacaz işte :A
çok alakası var ayoll şimdiüçünüzüde baş başagidiyor diye düşün oylamaya 1 saat kalmısüçünüzde oy ihtiyacı var siz iki koca kafa ozana atıp yukarı çıakrtıcaksınız size oy gelmeden :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
çok alakası var ayoll şimdiüçünüzüde baş başagidiyor diye düşün oylamaya 1 saat kalmısüçünüzde oy ihtiyacı var siz iki koca kafa ozana atıp yukarı çıakrtıcaksınız size oy gelmeden :A :A :A
Valla Ozan'ın bu pasifliğine rağmen Candan bizle başabaş giderse cidden helal olsun derim. ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
ben oylarımı yolladım artık türbüşonun sırtı yere gelmez rahat bir uyku uyuyabilirsin -15 puanda alsan farketmez benim oylarımla her türlü geçiyorsu yarı finali :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ben oylarımı yolladım artık türbüşonun sırtı yere gelmez rahat bir uyku uyuyabilirsin -15 puanda alsan farketmez benim oylarımla her türlü geçiyorsu yarı finali :)
Böyle dediğine göre kesin düşük verdin, Allah kahretsin seni. :) İnşallah senin berbat oyunun dezavantajını diğer oylarla kapatabiliriz. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Böyle dediğine göre kesin düşük verdin, Allah kahretsin seni. :) İnşallah senin berbat oyunun dezavantajını diğer oylarla kapatabiliriz. :)
başkanlığı bırakırım dedi yine kandırdı bni ayoll :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kolayı var onun oyları yüzünden elenirsem ben de 6.sezonda yarışmam, onu kazanıp beni kaybetmiş olursun. :A
8-2 den iyidir ama yine sana göre iyi oldu herkesi aynı anda idare etmek zor onu kırma bunu kırma ben kırılıcam sonudna ortadan 2 ye :F :F :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben @Bully 'nin tavrını ölçüyorum.:A
Onu ilk ben söylemiştim tavırlara bakacağım diye :A Ozan aktif olmadığı için bir tavrını göremedik haliyle, senin de Amoureux'a Gökhan'a 1 ver demen dışında fazla bir yanlışını görmedim, arada gaza geliyon ama olur o kadar diyelim. Ama buraları sana bıraksam kim bilir nasıl kuyumu kazmaya çalışırdın :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Onu ilk ben söylemiştim tavırlara bakacağım diye :A Ozan aktif olmadığı için bir tavrını göremedik haliyle, senin de Amoureux'a Gökhan'a 1 ver demen dışında fazla bir yanlışını görmedim, arada gaza geliyon ama olur o kadar diyelim. Ama buraları sana bıraksam kim bilir nasıl kuyumu kazmaya çalışırdın :A

Beni biliyon ortalığı inletiyorum. Geçen hafta @mrt-06 kardeşimi bile harcadım.:A (Oy kullandı nasıl olsa sallamak serbest.:A)
Laa geçen hafta yek başıma 50 sayfa yaptım sende bir uğursuzluk var 30 anca olduk.:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beni biliyon ortalığı inletiyorum. Geçen hafta @mrt-06 kardeşimi bile harcadım.:A (Oy kullandı nasıl olsa sallamak serbest.:A)
Laa geçen hafta yek başıma 50 sayfa yaptım sende bir uğursuzluk var 30 anca olduk.:F
@mrt-06 kardeşim gör bunları ve finalde bana destek ol :A

Geçen hafta Deniz ve Atacan etkisi de vardı, bu hafta iki aktif kişi olarak kaldık normal sonuç :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@mrt-06 kardeşim gör bunları ve finalde bana destek ol :A

Geçen hafta Deniz ve Atacan etkisi de vardı, bu hafta iki aktif kişi olarak kaldık normal sonuç :A

Finalde kura sana çıkar zaten kesin:A Her hafta birini çıkıyor.:A

Benim gibi küresel etkiden bahsediyorum. Onlar yerel etkiler.:A Senden küresel bir şey bekliyorduk ama yanıldık.:A