MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

@turkuazz zirvene adayım bu haftada.:Z

@Forumdash iyi ver bu hafta. Lütfen.:bhr: Son düzlükte bana destek ol.:Z

Şarkımı sevdiğini biliyorum sorun yok.:A

@MEnes şarkım ile ilgili fikrini biliyorum. Oy kullanmayı unutma diyeceğim sadece.:A

Yok be seni niye ciddiye alayım.:F

@Doğu şarkımı sevdiğini biliyorum. Sanada oy vermen için etiket yollayayım dedim.:A
hhhah aa sen bu işi çözmüşsün ayoll bizim yoğun mesaj trafiğinde ssizliğini korudun mesajların arada kaynamaın diye @Bully falan gidince ortalık sakinleşti sazı eline almışsın hemen ayoll :A :A :A

hhhah aa sen bu işi çözmüşsün ayoll bizim yoğun mesaj trafiğinde ssizliğini korudun mesajların arada kaynamaın diye @Bully falan gidince ortalık sakinleşti sazı eline almışsın hemen ayoll :A :A :A
Yemeğe gidip geldim :A

Sen recabı yolla da milletin özeline, öyle bastırırız :A

aaa bu arada racap yapma programı bozulmuş ara sıra oluyor düzelirse yarın müziğin yolculuğunuda aradan çıkartacam @Bully çok güzel bir liste oluşturdum size 2003 yılından
:A :A :A

@destere ye duygularımı ifade eden çok uygun bir şarkıda var ozaman görücek artık :A

aaa bu arada racap yapma programı bozulmuş ara sıra oluyor düzelirse yarın müziğin yolculuğunuda aradan çıkartacam @Bully çok güzel bir liste oluşturdum size 2003 yılından
:A :A :A

@destere ye duygularımı ifade eden çok uygun bir şarkıda var ozaman görücek artık :A
Ben de onu soracaktım sana, 2003 yılı da harikaydı, merakla bekliyoruz. :Z

Kalp kalbe karşıymış diye boşuna demiyorlar ayoll :A :A :A

2004 yılının habercisi gibi olmuş 20 tane seçtik ama 10 tane temiz liste dışı kaldı vlla :A
Efsane yıllara geldik artık, acımadan eleştirimi yaparım liste dışı bıraktığın şarkılar hakkında :A

Efsane yıllara geldik artık, acımadan eleştirimi yaparım liste dışı bıraktığın şarkılar hakkında :A
yapacak birşey yok ayoll .A

baya bir hit dışarıda kaldı :A

ama 2004 - 2005 yıllarını nasıl ayarlayacam orasını hala çözemedim birşey düşünücem artık ayoll :A