MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,828
Puanı
1,061
evet cnm maalesef şu anda bile bi yanıyor bi bilsen çayı açık içerim kahve nescafe yasak
bharat yasak acı yasak )::
Üzüldüm senin adına, tekrardan geçmiş olsun. Benim bir arkadaşımda da reflü var da ondan biliyorum dediğin gibi biz çay içerken o su içiyor vs. birçok konuda kendini kısıtlıyor.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,632
Puanı
1,060
Üzüldüm senin adına, tekrardan geçmiş olsun. Benim bir arkadaşımda da reflü var da ondan biliyorum dediğin gibi biz çay içerken o su içiyor vs. birçok konuda kendini kısıtlıyor.

Sağol cnm
Çayı içebiliyorum açık içebilirsin demişti doktor he bide tatlılara dikkat ediyorum fazla
yemeyeye kola içmemeye alıştım zaten çay bana yetiyor ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
dondum ya dışarısı buz gibi, :) bir bakalım hele neler neler olmuş ben yokken :))

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,632
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Tüm etiketlerime bak hepsi de çok önemli. :)))) Yarın sabah cevaplarını görüp akşama yazacağım. :))))))
hakkımda iyi bişey yazmadığına eminim :) hem senin mesajları dikkate almıyorum nasıl olsa :)

shakira birinci olmuş tebrik ediyoruz en iyi şarkılarından değildi ama bir türbüşonu geçmesi bile takdiri haketmesine yol açıyor :)
türbüşon bu berbat şarkıyla nasıl bu kadar yüksek puan almış hayret ? acaba arkadaşlar benim bulamadığım ne buldu şarkıda :)
ahmet aslanın elenmesi iyi olmamış ama bu haftaki şarkısıda ahmet aslan standartlarının vasatıydı yani elenmesini normal karşılıyorum :)
nilüfer için sadece yazık olmuş diyeyim en iyi şarkılarından biriydi? buna rağmen sevmediğim şarkılarına yüksek verip bu şarkıya düşük veren arkadaşlar bizden değildir diyorum :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahahha aa paylaşamadın zaten merak etme ayoll :A :A :A

aman neyse sen hastasın zaten hasta yatağından kaldırdığımızı düşündükçe üzülüyorum git uyu bunun hepside biticek :A :A :A
ball%C4%B1-s%C3%BCt-ka%C3%A7-kalori.jpg
Bildirimlerin içinde görmemişim. :F

Ama bu soğumuştur şimdi yenisini yap. :A

Şaka şaka hemen içiyorum boğazıma çok iyi gelecektir, @mrt-06 üzgünüm kardeşim Çiğdemcim bana yapmış bunu sen de avcunu yala artık. :A

Teşekkür ediyorum cadıcım. :love1:

Forum İstatistikleri

Konular
170,477
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon