MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,335
Puanı
1,060
Eee desterecim duygu ve düşüncelerini alalım bu güzel gecede. :A
@dosimosi seninde aynı şekil. :A
ne diyeyim tebrikler (daha oncede yazmistim)
elenirmiyim diye sordugunde ahmet aslanin elenecegini ama niluferinde iyi olmadiginida yazmistim. ikisi son ikideydi ve sana verdigim o cift puanim sayesindede 1 puanla birinci oldun :A
sana ilk dedigim o puani vermis olsaydim suan ikinciydin :A bence senin duygularini alalim yani bana özel bir tesekkur borclusun :p bide sarki secimindede bunu önermistim

Ankara'yı Ankaralılardan başka kimse sevmez zaten bu yüzden anlayışla karşılıyorum bu eleştirilerini. :A

Kızılay'a da gidemez olduk zaten bir haftasonu fok yoluna gitme ihtimalimiz yüksek. :A En iyisi ülkeyi terk etmek. :)
bizim buraya gel. ben seni korurum :A

her zaamn dediğim gibi torpilim yüksek yerlerden :) sunucuyu safdışı etmeden bana dokunamazsınız ömür boyu başkanım burda :)

ne güzel savunmuşsun beni hogatha :) boşuna seninle beşikteyken kertilmemişiz demekki böyle kara günlerde destek oluyorsun ya gözümdeki değerin daha bir artıyor:) sırf bu jestin yüzünden senin üstüne alacağım kuma sayısını dörde indirmeyi düşünüyorum :)

keşke diyorum sibel canla yarışsaydında kafana düşük puanları tokmak gibi indireydim sokak dümbeleği :) bu puanlarıda beğenmiyorsun ya dua et arianaya saygımız var o yüzden sana olan nefretimi malesef puanıma yansıtamıyorum :)

harika bir şarkıydı kıl payı kurtarmana rağmen nilüferin bu şarkıyla elenmemesi mutlu etti beni geçen hafta elense o kadar üzülmezdim ama bu haftaki şarkının elenme potasına girmesi ilginç olmuş :)

bizde yalan yok ne demişsek o geçen hafta türbüşona rağmen şarkıyı sevdim demiştim bu hafta şarkı türbüşon kadar berbattı ama sen hep böyle dandik şarkılarla gel benim dışımdaki jüri arkadaşlarımız bu tarz şarkıları seviyormuş :) başkanlık yetkime dayanarak acilen jürileri değiştirmem şart :)

etiketlemeyi bile başaramamışsın tosbağa :) neyseki el yordamıylada olsa mesajını bulabildim kalabalıkta :) ajdanın nadir güzel şarkılarından biriydi ama fazlada kendini kaptırma puanlara göreceğin en yüksek puanı aldın sanırım :)

@Bully nin daha çok fırın ekmek yemesi lazım sıva ekibine girmesi için ? ilk etapta codminlikten istifa edip beni o mevkiye aday göstermesi lazım birde türbüşonu atıp selena gomezle yarışmaya devam etmesi lazım sonrada kırk kez zemzem suyundan yıkanıp türbüşonu sevdiği günlere lanet etmesi lazım anca öyle bir şansı olabilir ekibe girmek için ? :)

bu mesajlarını görmeden geçeceğimi sanmadın sanırım? arkamızı döndüğümüz an hançeri saplıyorsun sırtımıza :) inşallah isveçin göllerinden birine düşersin bundan sonraki hayatını çirkin bir ördek olarak gölde yüzerek geçirirsin :))

seni sıva ekibine dahil ettiğimiz güne lanet olsun :) orda bir hata yaptık sanırım? bir kere ekibe kır saçlı almamamız lazımdı :)

hayret ben hakkımda tek güzel mesajına rastlamadım:) onları başka sayfayamı yazdın acaba :)

üstündeki ufak tefek fazlalıklarıda atarsa puanım yükselebilir bununla gelirsen :))
sen hic görmuyon zaten güzel mesaj. hep sen hancerliyon 1 kerede biz yapalim :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
elenirmiyim diye sordugunde ahmet aslanin elenecegini ama niluferinde iyi olmadiginida yazmistim. ikisi son ikideydi ve sana verdigim o cift puanim sayesindede 1 puanla birinci oldun :A
sana ilk dedigim o puani vermis olsaydim suan ikinciydin :A bence senin duygularini alalim yani bana özel bir tesekkur borclusun :p bide sarki secimindede bunu önermistim

İsveç hayalimdeki ülke değil ama orda bir dostumun olduğunu bilmek rahatlatıcı bir sebep tabii, bir gün Türkiye'yi terk etmek istersem neden olmasın :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,335
Puanı
1,060
İsveç hayalimdeki ülke değil ama orda bir dostumun olduğunu bilmek rahatlatıcı bir sebep tabii, bir gün Türkiye'yi terk etmek istersem neden olmasın :A
bende bir gün isveci terkedesersem ankaraya geleyim diyecemde en son gelecegim sehirdir :A
orda cok tanidik var. ben şöyle hic akraba eş dost tanidigin olmadi bir yerlere gidesim var hayatimin geri kalan kismini geçirebileceğim. aklimdaki yerde karadeniz hem buranin havasina benziyormus. sicaktan yada soğuktan hava değişiminden dolayi cabuk ölmem herhalde

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bende bir gün isveci terkedesersem ankaraya geleyim diyecemde en son gelecegim sehirdir :A
orda cok tanidik var. ben şöyle hic akraba eş dost tanidigin olmadi bir yerlere gidesim var hayatimin geri kalan kismini geçirebileceğim. aklimdaki yerde karadeniz hem buranin havasina benziyormus. sicaktan yada soğuktan hava değişiminden dolayi cabuk ölmem herhalde
Ankara'ya gelip napacan tabii yazı da kışı da çekilmiyor, yazlar çok sıcak kışlar çok soğuk oluyor. ss

Karadeniz'in havası güzeldir, anne tarafı Karadenizli olduğu için bilirim. Bir de deniz gören bir yerde yaşamak güzel şey ya, insanın ömrünü uzatır yani, Allah uzun ömürler nasip etsin sana. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,335
Puanı
1,060
Ankara'ya gelip napacan tabii yazı da kışı da çekilmiyor, yazlar çok sıcak kışlar çok soğuk oluyor. ss

Karadeniz'in havası güzeldir, anne tarafı Karadenizli olduğu için bilirim. Bir de deniz gören bir yerde yaşamak güzel şey ya, insanın ömrünü uzatır yani, Allah uzun ömürler nasip etsin sana. :D
denizin oldugu yerdeyim zaten.
inşallah amin diyelim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
denizin oldugu yerdeyim zaten.
inşallah amin diyelim
O zaman ben yavaştan yatayım. :A

Enler de yarına kaldı, tüm enerjimi sonuçlara harcadım bugün, sen bir hatırlatma daha yaparsın olmazsa bana. :A Çift yarışması için de oy verecez, o da aklımızda. ss

İyi geceler. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

mesela bugünkü en güzel mesajın profilimdeki helena şarkısı :) onun haricinde güzel mesajını görmedim :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cidden Of'luyum ve her sene yazın havasını almadan yapamam. :) Sanırım 95'ten beri her sene yazın babam sağolsun gideriz memlekete o da görmeden edemez. :A En az 3 hafta uğrarız köye, dağ havası başkadır. :A

Benim küçük tartışmalar harici gerçek bir tartışmaya veya kavgaya girmem özellikle forumda çok zor be. :A Hani öyle bir şey olmalı ki gerçekten damarım atsın da sinirlenip ağır konuşayım. :A
Hemşeriyiz o vakit. Belki yazın tanışırız olma mı? :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hemşeriyiz o vakit. Belki yazın tanışırız olma mı? :)
Kısmet bi o zaman gelsin bakarız durumlara göre. :)

seni sıva ekibine dahil ettiğimiz güne lanet olsun :) orda bir hata yaptık sanırım? bir kere ekibe kır saçlı almamamız lazımdı :)
Böyle bir tepki bekliyordum ama bakma sen o bi anlık sıvama iç güdüsünden dolayı oldu. :A Yoksa seni gömmek içimdeki gerçek duygular değil sayın yoldaşım. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Öyle bi şey olacak bence sen en iyisi hastaneye yakın bir yerden takip et sonuçları :A
Al sana

images (5).jpg

Forum İstatistikleri

Konular
170,477
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon