MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Arkadaşlar ne diyeceğim bilemiyorum ben cidden tamam iyi sonuç alırım dedim ama bu böyle 1.olmalar filan. Yani şuan çok duygu dolu anlar yaşıyorum cidden. :T
Herkese cok teşekkür ederim. :D
@destere @xemrexxx @Çiğdem- @vadikızı @Bully @denizz19 @Mr.At @sokak sanati
@mrt-06 @MayısKralı @MasacRE- @dosimosi @batuhankaralar
hhahahah hak ettin shakiranınbir kendini göstermesi gerekiyordu zaten tebrikler cnm :bhr:

Cidden Of'lu musun? :) (Allah bilir, kaç yıldır uğramamıştırsın bile.)
Cidden Of'luyum ve her sene yazın havasını almadan yapamam. :) Sanırım 95'ten beri her sene yazın babam sağolsun gideriz memlekete o da görmeden edemez. :A En az 3 hafta uğrarız köye, dağ havası başkadır. :A
O zaman hodrimeydan gardaş biz de Angara bebesiyiz yani. :A Babam Yozgatlı, annem de Bafralı bizim de Karadenizli bir tarafımız var. :A

Bir gün atsın o damarın da görelim ya hep sakinlik hep sakinlik nereye kadar :A
Benim küçük tartışmalar harici gerçek bir tartışmaya veya kavgaya girmem özellikle forumda çok zor be. :A Hani öyle bir şey olmalı ki gerçekten damarım atsın da sinirlenip ağır konuşayım. :A

Bildirimlerin içinde görmemişim. :F

Ama bu soğumuştur şimdi yenisini yap. :A

Şaka şaka hemen içiyorum boğazıma çok iyi gelecektir, @mrt-06 üzgünüm kardeşim Çiğdemcim bana yapmış bunu sen de avcunu yala artık. :A

Teşekkür ediyorum cadıcım. :love1:

😱aaaa bizde dedik hiç kaale almıyor @Çiğdem- deyince hemende içiyor bee :T

Arkandan demediğimizi bırakmadık sabaha kadar anca çıkarsın bildirimlerin içinden Allah kahretsin seni. :))
seni mahfeden sibel can olmuş zamanında sibeli eleseydik şimdi senin türbüşon üç puanı kapacaktı :) ama elenmediği için 3 puanım ona gitmiş final puanını kaçırmışsın bu hafta sibeli şutlayalım kötü codminiyle birlikte:) o zaman şansın artr :)

Bildirimlerin içinde görmemişim. :F

Ama bu soğumuştur şimdi yenisini yap. :A

Şaka şaka hemen içiyorum boğazıma çok iyi gelecektir, @mrt-06 üzgünüm kardeşim Çiğdemcim bana yapmış bunu sen de avcunu yala artık. :A

Teşekkür ediyorum cadıcım. :love1:
hhahaha soğusa bile bal boğazını yumuşak tutar merak etme ayoll :F

@mrt-06 da hasta çocuğun şeyine nasıl hemen göz koydu ayoll tam eliyle bardağı alırken parmağımla hayır işareti yaptım geri çekildi yaramaz çocuklar gibi :A :A :A

Yohh bananee küstüm gidiyomm ben yarışmadan da çekilcem oy da vermicem iştee :ppp:
Gidersen bu hasta çocuk üzülür ama. ss Daha çok başarıdan başarıya koşacaksın Deniz hanımla. :Z

Sen de bana ıhlamur yap ya da nane limon kaynat o zaman. :F

Gidersen bu hasta çocuk üzülür ama. ss Daha çok başarıdan başarıya koşacaksın Deniz hanımla. :Z

Sen de bana ıhlamur yap ya da nane limon kaynat o zaman. :F

:F:F:Ftmm tmm hadi barışalım yaparım tabii nedemek gerçekten ablan
olsam yataktan çıkarmazdım ben seni koydum bile ocağa

ayol içerde izleyecektim ben izlettirmezdiniz bana hya :F

Onu koruyacam tabii benim birinciliğimi engelleyen seni koruyacak halim yoktu ya. ss
hhahaha tşşkler cnm zaten düşüncelerini biliyorum :bhr:

bende çok yoruldum vlla 2.5 sat sonuc açıkla gözlerim parmaklarım yoruldu :F

bende yatayım artık daha iyi olursun umarım hadi iyi geceler :bhr:

hhahaha tşşkler cnm zaten düşüncelerini biliyorum :bhr:

bende çok yoruldum vlla 2.5 sat sonuc açıkla gözlerim parmaklarım yoruldu :F

bende yatayım artık daha iyi olursun umarım hadi iyi geceler :bhr:
Tamam çok şımarma sen de :A

Valla zor bir iş yapıyorsun tekrardan emeklerine sağlık, diğer sunucuların hali ortada, tartışmasız 1 numara sensin. :D

İyi geceler, yarına bir şeyim kalmaz diye umuyorum, hadi kendine cici bak. :A

:F:F:Ftmm tmm hadi barışalım yaparım tabii nedemek gerçekten ablan
olsam yataktan çıkarmazdım ben seni koydum bile ocağa

ayol içerde izleyecektim ben izlettirmezdiniz bana hya :F
Saol ablam benim düşünmen bile yeterli. :bhr: :love1:

İzle izle sonu efsaneydi özellikle. :A