MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Oluyordu da sanırım sütüm kek olmuş. :A Havuçlu kek de hiç sevmem hep havuçlu yapılıyor. .ss

Kola bile içmiyordum ama son zamanlarda feci alıştım. :F
havucun suda haşlaması iyi olur cnm :F

aaa kolanında zarar olarak içkiden farkı yok uzak dur bence illa içeceksen fanta yedigün iç onlarda zararlı gerçi ama kola başka cnm :F

@Bully madem herkese hesap soracak kadar iyisin hadi enler listesini paylaş

ve çatmak için beni seçtin öylemi ????? :ppp:
hepsi @vadikızı nin suçu. hem seni 1 puanindan etti hemde ikimizi birbirine düşürdu :A
Nazım sevdiklerime geçiyor işte bugünlük bu hasta çocuğu alttan al gitsin. :A

Aynen pis sinsi cadı. ss

@Bully ee sen hastaligini bahane ediyonda sen okudunmu benim profilimdeki mesaji? ben sinir küpüyüm bugün ve ona rağmen burda kimseye çatmiyorum
Şimdi gördüm o konuyu daha sonra masaya yatıralım. :A Şu ortalık bi durulsun da hele. :A

@Bully de güya hasta cin gibi maşallah, uçan kuşun hesabını soruyor. :bhr: :A
Yılan. ss

Çok üstüme gelindi bugün, ilaçların da etkisiyle önüme gelene saldırıyorum sonumuz hayrola. :A

aaa kolanında zarar olarak içkiden farkı yok uzak dur bence illa içeceksen fanta yedigün iç onlarda zararlı gerçi ama kola başka cnm :F

arkadaş siyah kolay içmeyenler sarı kola diye yedigün içiyo ikiside asitli içilmemesi
gereken şeyler sarısı ne siyahı ne ayol :F:F

Yoğurlu zeytin yağlı havucu mu diyorsun? Onu çok severim evet. :A

Nedensizce canım çekiyor birden, şöyle soğuk soğuk olsa da içsem diyorum birde bu havada yani. :F

Aynen pis sinsi cadı. ss

Şimdi gördüm o konuyu daha sonra masaya yatıralım. :A Şu ortalık bi durulsun da hele. :A

Yılan. ss

Çok üstüme gelindi bugün, ilaçların da etkisiyle önüme gelene saldırıyorum sonumuz hayrola. :A
aman yok hatirlamak istemiyorum mevzuyu. simdi konusunu aciklayinca bile karnima agrilar giriyor sinirden 😡
Allahtan 2 günüm var sakinleşmek icin yoksa medyayada haber olurum. 2 kere olumlu seyler icin olmustum ucuncu farkli olabilir

pardon biri tafik kazamdi olumlu degildi :A

arkadaş siyah kolay içmeyenler sarı kola diye yedigün içiyo ikiside asitli içilmemesi
gereken şeyler sarısı ne siyahı ne ayol :F:F
ben asitli hiçbirşey içmiyorum ama fanta sadece asit olarak zararlı birşey kola ise içindeki renklendirici için böceklerden yapılıyor o siyah rengi ayrıca fare parçasımı dersin hayvan kanımı dersin öyle iğrenc şeylerden katılıyor @mrt-06 mideni bulandırabilsizdir inş :A

aman yok hatirlamak istemiyorum mevzuyu. simdi konusunu aciklayinca bile karnima agrilar giriyor sinirden 😡
Allahtan 2 günüm var sakinleşmek icin yoksa medyayada haber olurum. 2 kere olumlu seyler icin olmustum ucuncu farkli olabilir

pardon biri tafik kazamdi olumlu degildi :A

Banada cevap vermedin sen kız ne oldu dediğimide kıyamam kim ney sıktı
bu kadar canını yaa:(

Bize kabadayılık mı işler la Of'luyuz biz. :A Laz damarı var atarsa kötü olur. :A :A
O zaman hodrimeydan gardaş biz de Angara bebesiyiz yani. :A Babam Yozgatlı, annem de Bafralı bizim de Karadenizli bir tarafımız var. :A

Bir gün atsın o damarın da görelim ya hep sakinlik hep sakinlik nereye kadar :A

ben asitli hiçbirşey içmiyorum ama fanta sadece asit olarak zararlı birşey kola ise içindeki renklendirici için böceklerden yapılıyor o siyah rengi ayrıca fare parçasımı dersin hayvan kanımı dersin öyle iğrenc şeylerden katılıyor @mrt-06 mideni bulandırabilsizdir inş :A

:F:F:F:F:Fşükür ben hiç birini içmiyomm yasak bana mideme
dokunuyor @mrt-06 sakın çiğdemin mesajlarına bakmaa:F:F

O zaman hodrimeydan gardaş biz de Angara bebesiyiz yani. :A Babam Yozgatlı, annem de Bafralı bizim de Karadenizli bir tarafımız var. :A

Bir gün atsın o damarın da görelim ya hep sakinlik hep sakinlik nereye kadar :A

baban yozgatlımı yozgat bize çok yakındır :D

Abla izledim o videoları ama bende pek etki yaratmadı. :A

Geçmiş olsun abla, reflü mü var? :(

Evet bir köyümüz var orda bizimkiler gider arada da ben yılda 1 ya da 2 kez belki giderim belki gitmem. :A Yozgat'ın tas kebabı meşhurdur başka da bir halt yok sıkıcı bir yer işte. :F

Aynen pis sinsi cadı. ss

Yılan. ss

hhahaha ben yeterince alttan aldım vlla ballı süt bile ikram ettim :A :A :A