MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yok la adam hepimizden iyi sıvıyor sıvacılıkta master yapmış adeta o yüzden dedim alalım diye ama çoğunluğun kararı önemli tabi :A
Hımmmm bilemiyorum üzerinde biraz düşünülmesi gereken bir konu. :A Diğer yoldaşlar gelince masaya yatırırız belki. :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,336
Puanı
1,060
@destere yi cok etiketledik. simdi benim onun hakkindaki güzel ve özel ince mesajli yazilarim güme gidecek yine :A (bu laftan sonra tüm mesajlarima bakar :F)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061
İlk 3 ilginç olmuş geçen haftaki durum güncellemesiyle ilgisi var mı o "Yasal olmayan ortamlarda pazarlıklar sürüyor. :A @denizz19 @Bully"

Herhalde Deniz duş yapmanın püf noktalarını anlatmadı. :A

Şaka bir yana üçünüzü de tebrik ederim hak ettiniz. :bhr: Ama Deniz'in Çeyrek Gönülü geçen hafta tam puan almadıysa bu şarkıdan daha çok hak ediyordu. :)

@batuhankaralar sana da tebrikler. ;)

@Felon geçmiş olsun, sevdiğim şarkılarına iyi puan vermiştim ama son haftalarda sanki pek iyi seçimler yapamadın. :(

@Bully @denizz19 @Harunnn60 @batuhankaralar @Felon
Sahi lan yasal şey bayağı ayan beyan ortaya çıktı :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Shakira kim ki ben onla zirveyi paylaşacam. ss Konuya doğru düzgün uğramayan adam bir anda zirveye oturdu resmen skandal. ss
hahahha aa paylaşamadın zaten merak etme ayoll :A :A :A

aman neyse sen hastasın zaten hasta yatağından kaldırdığımızı düşündükçe üzülüyorum git uyu bunun hepside biticek :A :A :A
ball%C4%B1-s%C3%BCt-ka%C3%A7-kalori.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Karşında mühendis var canım statün yetecek mi acaba. :A :A

Biz @destere ile kader yoldaşıyız her türlü anlaşırız. :A Sen seni övdüğüm yerde öyle yaparsan tabi bilemem artık yani. :A Ama bakma dediğin gibi anlayışlı insanlarız kolay kolay aramız bozulmaz. :A :A
Biz de işletmeciyiz nolmuş :A Yöneticilik benim ruhumda var :A