MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Yok la adam hepimizden iyi sıvıyor sıvacılıkta master yapmış adeta o yüzden dedim alalım diye ama çoğunluğun kararı önemli tabi :A
Hımmmm bilemiyorum üzerinde biraz düşünülmesi gereken bir konu. :A Diğer yoldaşlar gelince masaya yatırırız belki. :A :A

@destere yi cok etiketledik. simdi benim onun hakkindaki güzel ve özel ince mesajli yazilarim güme gidecek yine :A (bu laftan sonra tüm mesajlarima bakar :F)

ariana ve shakirayı birer sıra yükseltmişti eğer yanılmıyorsam shakiradan 1 puan sil 3 puanı ikiniz paylaşıcaktınız :A :A :A
Shakira kim ki ben onla zirveyi paylaşacam. ss Konuya doğru düzgün uğramayan adam bir anda zirveye oturdu resmen skandal. ss

İlk 3 ilginç olmuş geçen haftaki durum güncellemesiyle ilgisi var mı o "Yasal olmayan ortamlarda pazarlıklar sürüyor. :A @denizz19 @Bully"

Herhalde Deniz duş yapmanın püf noktalarını anlatmadı. :A

Şaka bir yana üçünüzü de tebrik ederim hak ettiniz. :bhr: Ama Deniz'in Çeyrek Gönülü geçen hafta tam puan almadıysa bu şarkıdan daha çok hak ediyordu. :)

@batuhankaralar sana da tebrikler. 😉

@Felon geçmiş olsun, sevdiğim şarkılarına iyi puan vermiştim ama son haftalarda sanki pek iyi seçimler yapamadın. :(

@Bully @denizz19 @Harunnn60 @batuhankaralar @Felon
Sahi lan yasal şey bayağı ayan beyan ortaya çıktı :A

Shakira kim ki ben onla zirveyi paylaşacam. ss Konuya doğru düzgün uğramayan adam bir anda zirveye oturdu resmen skandal. ss
hahahha aa paylaşamadın zaten merak etme ayoll :A :A :A

aman neyse sen hastasın zaten hasta yatağından kaldırdığımızı düşündükçe üzülüyorum git uyu bunun hepside biticek :A :A :A
ball%C4%B1-s%C3%BCt-ka%C3%A7-kalori.jpg

Karşında mühendis var canım statün yetecek mi acaba. :A :A

Biz @destere ile kader yoldaşıyız her türlü anlaşırız. :A Sen seni övdüğüm yerde öyle yaparsan tabi bilemem artık yani. :A Ama bakma dediğin gibi anlayışlı insanlarız kolay kolay aramız bozulmaz. :A :A
Biz de işletmeciyiz nolmuş :A Yöneticilik benim ruhumda var :A