MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

@Bully antlaşmamızı bozmak isterdim ama Gökhan ilr yarışıyorsun dua et yoksa 6.sezon böyle gitmez ona göre

Her hafta 1 veriyorsun ne geçmişi.
Haftaya kel yok merak etme.

El birliği ile eliyordunuz şimdi de tebrik mi ediyorsun
Bundan sonra Sibel Can'a 3'ten yukarı puan yok insanlık yapalım diyoruz hainlik yapıyorsunuz
Bütün şer ittifakını yendin işte daha neden tebrik ediyorsun diyorsun birde.

İstersen her hafta bana 1 ver ben sana yine hakkını veririm.

@destere bu yaziyi görmesinde sonra falci demeye devam eder.
Ben @Harunnn60 a dün bu yaziyi yazmistim : "Ahmet aslan elenir diye dusunuyorum

daha buyuk supriz olmazsa. bu hafta niluferde guzel degildi ama guclu bir ses oldugu icin torpil puanlari alabilir."
ve görünen o ki yine tahminim doğru cikmis. her ikisi sonda.
@vadikızı senin oyunla oynaman @Bully i 1 final puanindan etti

galiba sen Shakiranin oyunu yükseltmistin 😛

aboo vallamı @Bully öldürebilirsin benii 😳

Sen giderken biz dönüyorduk.
Ne sıvalar yapardık önceki sezonlarda o saydığın arkadaşlarla.

Zaten ben de senin gibi değerli bir jüri üyesiyle aynı tarafta yer almaktan mutluluk diyorum.

ayol bir günah gibiyle puan alamamışım konunun yerinde durduğuna şükredin
Safsın, yanlış seçim yapmışsın Sezen'de de aynısını yapıyordun ben düzeltmiştim.
Şarkının yeni versiyonunu kullanmak varken neden eski versiyonunu kullandın hata sende.

@Harunnn60 son haftalarda shakiraya fazla yüklenme vardı bu hafta 1.olarak bir sirkelenme durumu yaşadın tam zamanında yani

@Bully 1 puanla zirveyi kaçırdın ama gökhan survivordada başarılı gitmeye devam ediyor tabi

ziynetin bu şarkısına tam puan vermiştim zaten final puanı almana sevindim @denizz19

ajda pekkanın şarkısı güzeldi ama yeni versiondan klibi varken gitip 50 yıl öcneden plak kaytı koydun @xemrexxx belkide final puanı şansını kendin teptin

Sibel can okadar düşük puana rağmen yine 7.olmayı başardı şu düzenli 1-2 verenlerin olmasa final puanına her hafta oynayacaksın aslında @mrt-06

arianaya hep tam puan verdim bu haftaya kadar bu hafta temposunun az düşük buldum tam puanın bir altını verdim sende 6.olarak iyi sonuc elde ettin yüksek tempolu şarkılarında zaten tam puanlarıma yakın oluyor @sokak sanati

son olarak şu fettan canı eleyin artık ayoll @eskici

aboo vallamı @Bully öldürebilirsin benii 😳
@Çiğdem- bir de muhtar kızı olacaksın verilen oy geri alınmaz kuralından haberin yok mu senin cadı. ss

1 puanla zirveyi kaçırmışız bunda emeği geçen herkesi şiddetle kınıyorum. ss

Senin için sözlük bastırmak lazım sirkelenme ne be

İşlerim vardı bir sonraki oylamada veririm inş
Haftaya Sen Gelmez Oldun diyeceğim büyük ihtimalle, oylarını bekliyoruz o zaman.

Ben de onu düşünüyordum şimdi.

@Çiğdem- bir de muhtar kızı olacaksın verilen oy geri alınmaz kuralından haberin yok mu senin cadı. ss

1 puanla zirveyi kaçırmışız bunda emeği geçen herkesi şiddetle kınıyorum. ss
ben tam puan verdim icim rahat