MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

benim albümümde yeterince şampiyonluk kutladın zaten ayoll şimdi gençlerin önünü aç çekil git :A :A :A
ona biz karar veririz :D en hakiki biz, @mrt-06 gibi hormonlu biz değil :A
Muhteşem-Yüzyıl-Kösem-Sultan-10.-bölüm-safiye-Sultan-krem-rengi-elbise-ve-taç.jpg
Kösem-Sultan-kıyafetleri-Safiye-Sultan-incili-ekru-elbise-ve-taç.jpg

Fotoyu görünce nedense aklıma sen geldin. :A @destere

tumblr_ns9sd8hRud1tm0lv8o1_500.gif
aaaa çiğdemle çlocuk yapmışlar 😱

Şu genç lafını kullanmasaydın keşke şimdi @xemrexxx e cok buyuk koz verdin. :A
:F:F:Fmüzik zevkimi sanamı sorcamm yaşlıyız diye gençleri dinlemeyelim mi bee
çifte itiraf geldi yaşlılardan:A

İlk 3 ilginç olmuş geçen haftaki durum güncellemesiyle ilgisi var mı o "Yasal olmayan ortamlarda pazarlıklar sürüyor. :A @denizz19 @Bully"

Herhalde Deniz duş yapmanın püf noktalarını anlatmadı. :A

Şaka bir yana üçünüzü de tebrik ederim hak ettiniz. :bhr: Ama Deniz'in Çeyrek Gönülü geçen hafta tam puan almadıysa bu şarkıdan daha çok hak ediyordu. :)

@batuhankaralar sana da tebrikler. 😉

@Felon geçmiş olsun, sevdiğim şarkılarına iyi puan vermiştim ama son haftalarda sanki pek iyi seçimler yapamadın. :(

@Bully @denizz19 @Harunnn60 @batuhankaralar @Felon

Sen benimle başa çıkabileceğini mi sanıyorsun bana savaş açmadan önce iki kere düşüneceksin bundan sonra :A

Ne savaşı ya biz kardeşiz kardeş böyle sıvacılar her yerde bulunmuyor @destere @MEnes @Doğu Bully'i sıvacılar birliğine alalım arkadaş hepimizden iyi sıvıyor maşallah :A

Hangi şarkıyla gelsem bir vermezsin söyle hele. :pala:

Hele hele hele Entepli gel yanıma gel datlum... :Z

Geçmiş oylarımı açtırma bana şimdi ben o kadar kötü puanlar vermiyorum sana :A Bir bu hafta bir de keltoşla düet yaptığı hafta düşük verdim o 1 puan da Sibel Can'ın değil keltoşundu zaten:A

İlk 3 ilginç olmuş geçen haftaki durum güncellemesiyle ilgisi var mı o "Yasal olmayan ortamlarda pazarlıklar sürüyor. :A @denizz19 @Bully" herhalde Deniz duş yapmanın püf noktalarını anlatmadı. :A

Şaka bir yana üçünüzü de tebrik ederim hak ettiniz. :bhr: Ama Deniz'in Çeyrek Gönülü geçen hafta tam puan almadıysa bu şarkıdan daha çok hak ediyordu. :)

@batuhankaralar sana da tebrikler. 😉

@Felon geçmiş olsun, sevdiğim şarkılarına iyi puan vermiştim ama son haftalarda sanki pek iyi seçimler yapamadın. :(

@Bully @denizz19 @Harunnn60 @batuhankaralar @Felon
El birliği ile eliyordunuz şimdi de tebrik mi ediyorsun :A Bundan sonra Sibel Can'a 3'ten yukarı puan yok insanlık yapalım diyoruz hainlik yapıyorsunuz :D