MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Benim dışımda herkes şakısını paylaşmış. Benim şarkım sürpriz olsun, recap'da dinlersiniz. Göksel'in en sevilen parçalarından birisini seçtim, umarım beğenirsiniz.

Benim dışımda herkes şakısını paylaşmış. Benim şarkım sürpriz olsun, recap'da dinlersiniz. Göksel'in en sevilen parçalarından birisini seçtim, umarım beğenirsiniz.
Ay sanki her hafta şarkısını paylaşıyor da konuda hep recapta ilk görüyoruz zaten şarkını.

Beğeniriz inşallah bakalım.

Ay sanki her hafta şarkısını paylaşıyor da konuda hep recapta ilk görüyoruz zaten şarkını.

Beğeniriz inşallah bakalım.
Geçen hafta paylaşmıştım.

O da bana özel birşey ne güzel.

Uzaktan dışında beğendiğin şarkısı kalmamış demiştin.s.s

Geçen hafta paylaşmıştım.

O da bana özel birşey ne güzel.

Uzaktan dışında beğendiğin şarkısı kalmamış demiştin.s.s
Belli olmaz belki de kandırıyorumdur seni rakibimsin sonuçta.

Sen benim şarkımı nasıl buldun, Beni Unut'u.

Yansın sıkıntı değil forum zevksizliğine yansın der susarım @Mr.At

Güzel şarkı ama bu hafta tüm şarkılar güzel @Ahmad hatrı sayılır bir puan alırsın sanırım benden

Yansın sıkıntı değil forum zevksizliğine yansın der susarım @Mr.At

Güzel şarkı ama bu hafta tüm şarkılar güzel @Ahmad hatrı sayılır bir puan alırsın sanırım benden
Zaten zevk meselesi ve tabii şarkının kullanıldığı hafta da çok önemli o yüzden nasıl puanlaman sana kalmış, birşey diyemem. Teşekkürler şimdiden.

@Ahmad anlaşabiliriz

@Mr.At o 4 kişiden biri ben değilimdir zaten biri Serdar, Atiye, Göksel ve diğeri kim bilemiyorum

Bu hafta benim açımdan iyi alacaklar belli oldu. Dört isim çok iyi şarkılar seçmiş.
sen mustafa sandal seviyorsun değilmi cnm all starda yarışıcaz
serdar ortaç jenerajyonunu sevdiğine göre mustiyide seviyorsundur diye umuyorum

sen mustafa sandal seviyorsun değilmi cnm all starda yarışıcaz
serdar ortaç jenerajyonunu sevdiğine göre mustiyide seviyorsundur diye umuyorum
Mustafa Sandal'ı severim de "Onun Arabası Var"dan başka hatırladığım şarkısı yok şuan, ayrıca Beşiktaşlı olması bi avantaj olabilir.