CBS Mom - Dizi Yorumları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
8x1 8x2

Pek sevemediğim açılış bölümleri oldu. Christy'nin eksikliği hissediliyor. En azından gidişini bir yere bağlamışlar ve hala anıyorlar kendisini, bu olumlu gelişme. Christy'nin çocukları öldü mü kaldı mı bilmiyoruz mesela. :A

Birkaç güldüğüm yer oldu tabii bölümde ama dizinin ortalamasında altında açılıştı.

7/10 7/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
8x3 8x4 8x5 8x6

Fena gitmiyor ama çok da yükselmiyor. Bölüm içinde sıkıldığım kısımlar da oluyor gülüp eğlendiğim de...

Alvin'i yeniden görmek hoştu. Bu karakteri çok erken harcadılar. Neyse ki Adam var. :A

7/10 7/10 7/10 7/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
8x17 (Finalden Önceki Son Bölüm :T )

Normalde yorum yapmazdım ama son 2 bölümü uzun uzun yazmak istiyorum. :(

Her zamanki gibi çok iyi bir bölümdü. :Z Yerli diziler gibi evli mutlu çocuklu kafasıyla finale gideceği de kesinleşti. Jill'in hamile olmasına çok sevindim o kadar eziyetten sonra hak etmişti. Kadınlar o sevinci yaşarken ben de mutlu oldum. Andy'nin tepkisi ve sonra Jill'in yüzünün aldığı ifade de çok komikti. :F

Tammy de limuzin şoförüne tutuldu azgın hallerini izlemek eğlenceliydi. Birkaç bölüm önceden olsaydı da bu ilişkinin gelişimini de biraz görseydik. :A

Marjorie'nin ödülü boşverip arkadaşlarının derdine koşması yine helal dedirtti. Ben olsam herhalde yapamam ve ödülü alıp sonra yine onların yanına giderdim. İşte yüce gönüllülük böyle bir şey. :bhr: Bütün gece onunla dalga geçmeyi planlayan Bonnie'nin de insafa gelip içini döktüğü, Marjorie'nin ödül almasını sağlayanın oğlu olduğunu gördüğümüz anlar da çok etkileyiciydi. Bonnie gibi ağlamaktan böğürme garantili sahnelerdi. :(

Ben hala final için Anna Faris gelir diye bekliyorum ama bölümün kadrosunda adı görünmüyor maalesef. 7 yılını geçirdiği diziye bari son kez gelip uğrasa ve hikaye de başladığı gibi bitse keşke. O yüzden olmayacağını bilsem de umutsuzca beklemeye devam edeceğim galiba. Bu diziden ayrılmak çok ama çok ama çok zor olacak niye sonsuza kadar devam etmiyor ki. :T

8/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
8x7 8x8 8x9 8x10

Aynı tonda devam ediyor. Sadece 7. bölümü diğerlerinden daha çok sevdim. Karavan ve diş hekimiyle ilgili bölümdü. :A

8 ve 9'da psikolog Dwight'ımızı görmek güzeldi. :A Bu karakter aslında ayrı bir diziyi hak ediyor. :A

8/10 7/10 7/10 7/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
8x11 8x12 8x13 8x14 8x15 8x16

Gaza biraz fazla bastım galiba. :A Bölümler özelinde çok söyleyecek bir şeyim yok aynı tonda devam ediyor. Bob Odenkirk'ü konuk görmek güzeldi fakat karakteri çok da iyi değildi.

Koca sezon boyunca Christy, Baxter, Violet görmemek üzücü. :(

İçlerindeki en iyi bölüm Bonnie'nin Tammy'yi kıskandığı 8x14 idi. :A

Kaldı son iki bölüm...

7/10 7/10 7/10 8/10 7/10 7/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
8x11 8x12 8x13 8x14 8x15 8x16

Gaza biraz fazla bastım galiba. :A Bölümler özelinde çok söyleyecek bir şeyim yok aynı tonda devam ediyor. Bob Odenkirk'ü konuk görmek güzeldi fakat karakteri çok da iyi değildi.

Koca sezon boyunca Christy, Baxter, Violet görmemek üzücü. :(

İçlerindeki en iyi bölüm Bonnie'nin Tammy'yi kıskandığı 8x14 idi. :A

Kaldı son iki bölüm...

7/10 7/10 7/10 8/10 7/10 7/10
Hadi Christy tamam da diğerlerini görsen ne olacak ikisi de boş karakterler. :A

• Olmamış

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Baxter dizideki en sevdiğim karakter olabilir. :A

Violet'li konular da hep en sevdiklerim oluyordu. Dizinin en zayıf yanı bu karakteri tamamen silmeleri. :(
İyi de yapmışlar aileden ziyade kadın arkadaşlığı olayına geçildiğinden beri senaryo adeta çağ atladı. :Z

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
8x18 (Final)

Melanie Lynskey sürpriziyle başlamak çok güzeldi. Başka bir Chuck Lorre dizisi Two and a Half Men ile ünlü olmuştu, burada finalde görmek çok iyi oldu. :Z

Hem komik hem duygusal bir finaldi. Dizinin edindiği misyonu çok güzel özetledi. Özellikle yeni karakterle olan masadaki kısımlar çok iyiydi. "Kim olursan ol hayatını düzene sokabilirsin" mesajı güzeldi...

Adam'ın hastalığına gerek var mıydı emin değilim. :(

Christy sürprizi zayıf ihtimaldi ama onun olduğu bir final olmasını isterdim tabii ki. :(

9/10

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Normalde kendimi tutup finali birkaç gün geç izleyecektim ama yorumun merakımı iyice gıdıkladığı için istemeye istemeye de olsa başlıyorum mutlu musun. :A @bazinga

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
8x12
Dizi bitince en çok özleyeceğim şey komediyle harmanlanmış hayata dair mesajları olacak. Bence çok özel bir dizi bu açıdan. Salt sit-com değil... Marjori'nin derslerini çok özleyeceğim, bu bölüm Adam'ın geçmişine dair harika bir söz etti. Yitip giden insanlara kendini nasıl affettirirsin... Güldürmese de harika bir bölümdü..

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
1. Sezon

Pazar günü başlayıp (pazartesiyi saymazsak) 2 buçuk günde bitirdim. Bölümleri su gibi aktı ki bu beğendiğimden kaynaklı da olabilir. :A Ayrıca bu zamana kadar izlediğim en iyi komedi dizilerinden biri de
olabilir.

Kısa sürede bitirdiğimden olması gerek olaylar çok hızlı hızlı ilerledi. Daha 2. bölümde Violet hamilelik testi yaparken 22'de doğurdu. :A Yalnız çocuğu evlatlık verecek olmasına üzüldüm, baştan beri bebeği bekliyordum. :A

Bir sıkıntı veya planda değişiklik olmazsa 5 gün sezon arası verip 2. sezona başlayacağım. :A

7.5/10

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1. Sezon

Pazar günü başlayıp (pazartesiyi saymazsak) 2 buçuk günde bitirdim. Bölümleri su gibi aktı ki bu beğendiğimden kaynaklı da olabilir. :A Ayrıca bu zamana kadar izlediğim en iyi komedi dizilerinden biri de
olabilir.

Kısa sürede bitirdiğimden olması gerek olaylar çok hızlı hızlı ilerledi. Daha 2. bölümde Violet hamilelik testi yaparken 22'de doğurdu. :A Yalnız çocuğu evlatlık verecek olmasına üzüldüm, baştan beri bebeği bekliyordum. :A

Bir sıkıntı veya planda değişiklik olmazsa 5 gün sezon arası verip 2. sezona başlayacağım. :A

7.5/10
İzlemene sevindim. :Z İkinci sezon puanın 8.5'a doğru çıkacak inşallah :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İzlemene sevindim. :Z İkinci sezon puanın 8.5'a doğru çıkacak inşallah :A
Final konusundaki düşüncem aslında biraz ileri zamanlar içindi ama dizi ararken aklıma geldi birden başladım :Z Zaten ilk sayfada da ilk sezon için aşırı olumlu yorumlar yoktu, ondan ikinci sezon için puanım yükselir diye azdan başladım :A

• Harika
Reactions: mrt-06