CBS Mom - Dizi Yorumları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x19

Güzel bölümdü yine. Trevor bu sezonun yıldızlarından biri oldu. Eğlenceliydi yine varlığı. Bu arada o karakteri oynayan oyuncu benim The Office'te bayıla bayıla izlediğim Rainn Wilson imiş, bu bölümü izlerken birden dank etti. :A

8/10

--------------

7x20 (Zorunlu Sezon Finali)

Çok sevmedim nedense bu bölümü. Güldüğüm yerler oldu ama sıktı yer yer.

7/10

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
TVGuide adlı başka bir sitede de 22. bölüm yani sezon finali için 7 Mayıs diyor yani galiba planlandığı gibi bitecek. Ay kafam allak bullak oldu. :( @bazinga @mrt-06

• Beğendim

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
7x19 ve 7x20 Sezon Finali
Gayet güzel bir sezondu, 5 senedir haftalık olarak izlediğim bir dizi ve çizgisini bu sezon da korudu. 8.sezonda artık Christy‘e sevgili yazsınlar kız yokluktan lezbiyen oldu. :FSezona Puanım; 8.5

• Beğendim
Reactions: bazinga and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
8x1 (Yeni Sezon)

Aylar sonra yeni sezona kavuştuk. :Z Normalde yorum yazmazdım ama ilk bölümün hatrına bir şeyler söyleyeyim bari. :A

Öncelikle Christy'nin yokluğunu pek hissetmedim şahsen. Tahmin ettiğimiz gibi hukuk okulunda burslu eğitim kazandı ve bölüm de Bonnie ve Adam'ın onu havalimanına bırakmasından sonra başladı. Onlar ağlarken ben de hem güldüm hem biraz üzüldüm ama sonraki pijama partisi sahneleri inanılmaz eğlenceliydi ve Christy aklıma bile gelmedi. Kadın tayfa o kadar uyumlu ki 10 sezon daha bu şekilde gitse itirazım olmaz. :Z Tabii arada 1-2 bölüm de olsa Anna Faris'i görsek sevinirim. :(

Tammy'nin babasıyla olan konuşması ve Marjorie'nin kalp sorunu da üzdü. :(

8/10

• Beğendim
Reactions: bazinga and mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
8x1

Harikaydı hem güldüm hem de göz yaşlarına boğuldum. Bu dizinin bu yanı harika, komedi&dram bir arada. :bhr: Christy'nin yokluğunu neredeyse hiç hissetmedim kızlar çok iyi sırtladı.

Reyting olarak da geçen sezon 5-7 milyon izlenmiş bu sezon da 5 milyon bandında ilerliyor, ortalama 2M izleyici kaybı var ama tüm Amerikan dizilerinde bu düşüş sözkonusu... Tabii herhalde bu sezon bitirirler gibi duruyor.

8.9/10

Siz izlediniz mi? @bazinga @Aserat

• Beğendim
Reactions: bazinga and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
8x1

Harikaydı hem güldüm hem de göz yaşlarına boğuldum. Bu dizinin bu yanı harika, komedi&dram bir arada. :bhr: Christy'nin yokluğunu neredeyse hiç hissetmedim kızlar çok iyi sırtladı.

Reyting olarak da geçen sezon 5-7 milyon izlenmiş bu sezon da 5 milyon bandında ilerliyor, ortalama 2M izleyici kaybı var ama tüm Amerikan dizilerinde bu düşüş sözkonusu... Tabii herhalde bu sezon bitirirler gibi duruyor.

8/10

Tabii ki izledim hafta hafta takip ediyorum zaten. :Z Hemen bir üstte yorumum var. :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
8x1

8/10

Birkaç ay sonra toplu izlerim her zamanki gibi. :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben de biriktirmek amacıyla izlememiştim hepi topu 6 bölüm yayınlanmış.. :A
Çekemiyorlar ki dizileri bu sezon. 1 hafta yayınlayıp 5 hafta ara veriyorlar, rezalet. :A Zaten reytingler düşüktü iyice taban yaptı bu sezon. (Tüm diziler için)

Kaç bölüm olacak acaba bu sezon?

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çekemiyorlar ki dizileri bu sezon. 1 hafta yayınlayıp 5 hafta ara veriyorlar, rezalet. :A Zaten reytingler düşüktü iyice taban yaptı bu sezon. (Tüm diziler için)

Kaç bölüm olacak acaba bu sezon?
Biz haftada 3 saatlik dizi çekiyoruz sıfır vaka ile bunlar 20 DK dizi çekemiyorlar.. :A ABD'de de reyting sistemi değişmesi lazım, bence hala orada da TV'yi seven bir kitle var, denekler değişmezse sektörün işi yaş, pandemi sonrası.. :A

Yabancı reyting sitesinde 22'ye kadar gösteriyor bu sezonu ama imkansız bence, bunu @Aserat bilebilir. :A

• Üzücü
Reactions: Aserat