CBS Mom - Dizi Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
8x18 VEDA

İnanmıyorum hayal kırıklığı oldu.. Wendy'nin evet konuşmak isteyen var mı sözüyle bitti... Bitiş jeneriği gelene kadar bittiğini düşünmedim, her şey havada kaldı çok kötü bir finaldi. :(

Chuck Lore dizilerinin finalleri hep hayal kırıklığı... En azından Marjorie güzel bir konuşma yapabilirdi. Hikayeler yarım kaldı, 40DK olsaydı bari. Bu bölüme 8-9 puan vermişsiniz birde, geçen bölüm daha final gibiydi. :(

Friends, Pretty Little Liars, The Original, Mom'la başlayan dizi serüvenimde MOM hala güncel olarak devam ediyordu, şimdi o da bitti. :T Çok özleyeceğim... Kızların emeğine sağlık, Anna Faris çok sevdiğim oyuncudur ama diziden ayrılması ve en azından finalde olmaması kendinden soğuttu.

Puanım; 3/10

• İlginç
Reactions: Aserat and bazinga

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şok oldum, son sezonlardaki psikolog Dwight Schrutemuş. :A Hiç de benzemiyor Office'deki haline :eek: @bazinga

enttvfarewellsmct2441975735.jpg

• Güldürdün
Reactions: bazinga

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
8x18 VEDA

İnanmıyorum hayal kırıklığı oldu.. Wendy'nin evet konuşmak isteyen var mı sözüyle bitti... Bitiş jeneriği gelene kadar bittiğini düşünmedim, her şey havada kaldı çok kötü bir finaldi. :(

Chuck Lore dizilerinin finalleri hep hayal kırıklığı... En azından Marjorie güzel bir konuşma yapabilirdi. Hikayeler yarım kaldı, 40DK olsaydı bari. Bu bölüme 8-9 puan vermişsiniz birde, geçen bölüm daha final gibiydi. :(

Friends, Pretty Little Liars, The Original, Mom'la başlayan dizi serüvenimde MOM hala güncel olarak devam ediyordu, şimdi o da bitti. :T Çok özleyeceğim... Kızların emeğine sağlık, Anna Faris çok sevdiğim oyuncudur ama diziden ayrılması ve en azından finalde olmaması kendinden soğuttu.

Puanım; 3/10
İkinci defa bitirdim güzel dizimi.. Bu sefer sonu daha anlamlı geldi ve 3 puanım 7'ye yükseldi. İkinci defa izleyince gerçekten bir sitcom'dan öte olduğunu fark ettim. Hem mesaj veren hem güldüren hem de yer yer ağlatmayı başaran ve bu unsurları çizgisini bozmadan 8 sezon ilerleten bir iş olarak hatırlayacağım.

Anna Faris'e kızmıştım ayrıldığı için ama 7. sezonda karakterinin tekrara düştüğünü anladım ikinci izleyişimde. Ayrılması bir yerde kendi için de iyi olmuş olabilir. Senaristler ona bir erkek arkadaş yazabilirdi mesela, o şekilde karaktere yön verilebilirdi.

Bir kez daha emeklere sağlık belki yıllar sonra yine izlerim.