Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sen hep böyle gülersin umarım. Son gülen ben olursam işler karışır ama. :D
Biliyorum dizi patlayınca kına yakacak duruma geleceksin ama izlediğin dizi için az da olsa sevinmek seni tutarsız biri yapmaz merak etme. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dün bu konuda yazdığım veya reyting konusunda yazdığım mesajın neyini beğenmedin? :D
Her konuda aşırı karamsar olmanı. Bu hafta da fragmanlardan bölüme kadar her şeye kulp buldun mesela. Tamam tabii ki Ekin Atalar'ın (gerçi eski bölümlerde de böyle eleştireldin) tepki gösterilecek çok yönü var ama özellikle son 2-3 haftadır yeniden toparlanma var olumlu tarafları görmeyip hem olumsuzu yazıyorsun azıcık pozitif ol. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Her konuda aşırı karamsar olmanı. Bu hafta da fragmanlardan bölüme kadar her şeye kulp buldun mesela. Tamam tabii ki Ekin Atalar'ın (gerçi eski bölümlerde de böyle eleştireldin) tepki gösterilecek çok yönü var ama özellikle son 2-3 haftadır yeniden toparlanma var olumlu tarafları görmeyip hem olumsuzu yazıyorsun azıcık pozitif ol. :A
Yav daha ne kadar pozitif olabilirim. Bölüm hakkında daha ne kadar iyi konuşabilirim. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hı hı yaklaşıyordum aynen. :A Sen kafanda etiketlemişsin bile ben ne yapayım. :A
Eleştirince demiyor muydun “ama öyle olması lazım, izlemeden öyle deme, vardır bir bildiği, yükselmesi için şart, süreyi doldurmak için şart” bilmem ne diyordun. :A Eleştiriyorum diye sinir oluyordun hatta. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Fragman çok güzel gidiyordu ama o son sahne... Dizinin böyle ucuz toplara girmesi beni gerçekten üzüyor.

Bu hafta Tamer Levent etkisi bekliyorum. O saçma sapan vurulma sahnesi yerine daha çok Tamer Levent sahneleri olan bir bölüm izleriz inşallah.

Orijinalde Herve'ye çok gülmüştüm ama burada Emrah daha bana o potansiyeli veremedi. Dicle ve Gülin ile kurtarırız umarım.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Eleştirince demiyor muydun “ama öyle olması lazım, izlemeden öyle deme, vardır bir bildiği, yükselmesi için şart, süreyi doldurmak için şart” bilmem ne diyordun. :A Eleştiriyorum diye sinir oluyordun hatta. :A
Ekin Atalar'ın ilk geldiği bölümlerde bir bildiği var diye düşünmüştüm ama sonradan olmadığını ben de sizinle gördüm ve yorum yapma hevesim de bayağı kaçmıştı o dönemler. :A İlk bölümlerdeki havama daha yeni yeni geldim. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ekin Atalar'ın ilk geldiği bölümlerde bir bildiği var diye düşünmüştüm ama sonradan olmadığını ben de sizinle gördüm ve yorum yapma hevesim de bayağı kaçmıştı o dönemler. :A İlk bölümlerdeki havama daha yeni yeni geldim. :A
Neyse ki aklın başına sonradan az da olsa geldi. :A En kötü bölümlerde bile iyimserdin. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Neyse ki aklın başına sonradan az da olsa geldi. :A En kötü bölümlerde bile iyimserdin. :A
Evet çünkü Menajerimi Ara'nın en kötü bölümü bile bu sektördeki çoğu Türk dizisinin 10 katı falandır. :A Ayrıca sizin gibi felaket kumkumaları olduktan sonra bir de benim kötümser olmama ihtiyaç yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet çünkü Menajerimi Ara'nın en kötü bölümü bile bu sektördeki çoğu Türk dizisinin 10 katı falandır. :A Ayrıca sizin gibi felaket kumkumaları olduktan sonra bir de benim kötümser olmama ihtiyaç yok. :A
Gerçekleri söylemek ne zamandan beri felaket kumkumalığı oldu. :A Ekşi, Twitter, Instagram’da herkes bizimle aynı şeyleri eleştiriyordu. :A