Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yani cool'luk bakımından bizimkinin de aşağı kalır yanı yok bence. Yüzükse yüzük yapsın o kadarcık sürprizi de. :A Bizde Collette hikayesi iptal olduğu için onun (Nejat'ın) yapması gerekenleri ona yazıyorlar sadece. :A
Geçen dediğim şeyi bir kez daha göstermiş oldun canım sağol. :A Savunuculuk yapıyorsun diyordum ya. :A Hep diyorsun zaten olsun o kadar bilmem ne. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
20. BÖLÜM

Çok güzel bölümdü kesinlikle, doya doya izlediğimiz bir bölüm oldu. Emir karakteri diziye veda etti, son bölümlerde rolü azalmıştı zaten vedaya hazır gibiydi. Güzel renk kattı bence.

EGO'nun yeni menajeri Dicle oldu, Serkan'dan beklediğim atılım geldi. Tam da bunu bekliyordum, Emrah şok oldu tabi. Şimdi Dicle'ye düşman olmaz umarım.

Mayda ve Kıraç boşanma kararı aldı, Mayda umarım kızı Beren'i de alarak yurt dışına falan gitmiştir...

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Orijinalinde Serkan'ın yurt dışında çocuğu ve eşi vardı ona bağlanabilir olay. :A Gerçi orada sır falan değil ayan beyan ortadaydı. :A
Tabi bizde o direkt sır olacak çünkü Ekin hanımcığım yolunda giden ilişkilere karşıdır :F
Yakında Dicle-Barış , Jülide-Çınar ilişkisini de zora sokar ek olarak :A Çünkü o EKİN ATALAR :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Tabi bizde o direkt sır olacak çünkü Ekin hanımcığım yolunda giden ilişkilere karşıdır :F
Yakında Dicle-Barış , Jülide-Çınar ilişkisini de zora sokar ek olarak :A Çünkü o EKİN ATALAR :A
Zora sokacak olsa orijinale dönmeyip kendi bildiğini okumaya (DicBar cephesinde Emir'le olan durumları kanırtmaya mesela) devam ederdi ama her şey gayet yolunda. :A Bu kadını (olmayan şeyler için) gömmeyi bırakmasanız bile azaltın artık. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Zora sokacak olsa orijinale dönmeyip kendi bildiğini okumaya (DicBar cephesinde Emir'le olan durumları kanırtmaya mesela) devam ederdi ama her şey gayet yolunda. :A Bu kadını (olmayan şeyler için) gömmeyi bırakmasanız bile azaltın artık. :A
Bak gör üç ilişkiden en az 2'si bir 3-4 bölüme sıkıntıya girecek :F Bu kadının doğasında olan bir şey :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Her hafta bu kötümserliğinizle içimi karartıyorsunuz yeter artık. :A
Ben kötümser değilim :A Sadece eskisi gibi iyimser davranmıyorum :A

Mesela forumdaki çoğu kişinin aksine benim dizide en sevdiğim şey Dicle-Barış ilişkisinin baştan bu yana gelişimi. Ama dozundan çıkmaya başlayacak diye ödüm kopuyor çünkü Ekin Atalar var :A
Dizide onlar hep dozunda işlensin ki şimdiye kadar çok şükür pek bozmadılar bunu (aradaki Emir kısımlarını saymazsak) ama konuk konuları da düzgün ve uzun işlensin. Konuk konuları yetersiz kalınca tüm dikkat Dicle-Barış'ın üzerine kayıyor ve dizi romantik komedi diye nitelendiriliyor, hem de uzun sahneleri olmamasına rağmen :F(@mesmeso61 bu taş sana :A)
Konukların konusu yeterli sürede ve iyi işlenirse kimse bu çifte bulaşmayacak aslında, o yüzden Ekin Atalar'a kızgınım ve sonuna kadar haklıyım :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Ben kötümser değilim :A Sadece eskisi gibi iyimser davranmıyorum :A

Mesela forumdaki çoğu kişinin aksine benim dizide en sevdiğim şey Dicle-Barış ilişkisinin baştan bu yana gelişimi. Ama dozundan çıkmaya başlayacak diye ödüm kopuyor çünkü Ekin Atalar var :A
Dizide onlar hep dozunda işlensin ki şimdiye kadar çok şükür pek bozmadılar bunu (aradaki Emir kısımlarını saymazsak) ama konuk konuları da düzgün ve uzun işlensin. Konuk konuları yetersiz kalınca tüm dikkat Dicle-Barış'ın üzerine kayıyor ve dizi romantik komedi diye nitelendiriliyor, hem de uzun sahneleri olmamasına rağmen :F(@mesmeso61 bu taş sana :A)
Konukların konusu yeterli sürede ve iyi işlenirse kimse bu çifte bulaşmayacak aslında, o yüzden Ekin Atalar'a kızgınım ve sonuna kadar haklıyım :A
Dediklerine katılıyorum. Sektörü anlatmak için yapılan dizide ilişkiler ön plana çıkınca insan soğuyor. Eğer uyarlama değil de orijinal bir iş olsaydı belki bu kadar göze batmazdı. Bölümler konuk ağırlıklı gidip bu ilişkileri araya sıkıştırsalar göze batmayacak ama bizimki tam tersini yapıyor. Sanki romantik komedi dizisi de ünlüler öylesine konuk oluyor.

• Harika
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Dediklerine katılıyorum. Sektörü anlatmak için yapılan dizide ilişkiler ön plana çıkınca insan soğuyor. Eğer uyarlama değil de orijinal bir iş olsaydı belki bu kadar göze batmazdı. Bölümler konuk ağırlıklı gidip bu ilişkileri araya sıkıştırsalar göze batmayacak ama bizimki tam tersini yapıyor. Sanki romantik komedi dizisi de ünlüler öylesine konuk oluyor.
Tam olarak demek istediğim buydu :ok::X

• Beğendim
Reactions: mesmeso
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860