Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bölüm gerçekten çok çok iyiydi ama Yabancı Damat'ı yakın zamanda izleyen biri olarak bu sahneyi ayrı sevdim. :bhr:

Belki Feris bakmamıştır Emir'in story'sine. Zaten Dicle saklandığı için kavga ederken onu görmemişti. Emir'in Feris hakkında söyledikleri de kendince yaptığı çıkarımlar olabilir iki gün önce tanıştığı insana bile psikolojik tahlil yapmayo seviyor nasılsa. :A

Serkan için daha erken bu bölüm iki sahnede göründü. Gelecek hafta hikayeye oturunca nasıl biri olduğunu da görürüz zaten. :A
Emir karakteri ağzıyla kuş tutsa bile sevmeyeceğim :A Ayrıca her şeyden haberi olan Feris'in bundan haberi olmaması saçmalığı da cabası :A
Onu da yazdığı için çok normal. :A Hatta Gökhan Horzum'dan tavsiye de alıyordur kesin. :A
Aynen onun için dedim zaten, direkt aşk üçgenleri dörtgenleri vs saçmalığına gidiyor senarist :A

Bir şey değişmemiş üçü yan yana yazarken Burak'ı alta almışlar ekrana sığmıyordu çünkü. :A Ship kavgaları zaten çok yoruyor önemli olan menajer kısmı ve o da düzelmeye başladı neyse ki. :Z
Bu kavgalara da anlam veremiyorum. Olacak çift zaten belli, en başından bu yana da belliydi ama ortalığı karıştırıyorlar deli gibi. Birbirlerine spam atıyorlar biliyor musun? :F

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Emir karakteri ağzıyla kuş tutsa bile sevmeyeceğim :A Ayrıca her şeyden haberi olan Feris'in bundan haberi olmaması saçmalığı da cabası :A

Aynen onun için dedim zaten, direkt aşk üçgenleri dörtgenleri vs saçmalığına gidiyor senarist :A

Bu kavgalara da anlam veremiyorum. Olacak çift zaten belli, en başından bu yana da belliydi ama ortalığı karıştırıyorlar deli gibi. Birbirlerine spam atıyorlar biliyor musun? :F
Neyse bu bölümdeki gibi dozunda görünecekse aşk üçgeni kısmına da okey. :A
İzlerken dikkatimi çeken bir şeydi yalnız değilmişim. :A
Bölümü beğendin mi yorumunu alalım. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben üçgene karşıyım :A Emir derhal gitmeli diziden :A Yada onu Beren'le yazsınlar. İkisinden de kurtuluruz :A
Zaten üçgen (Dicle-Barış-Beren) diziyi Avrupa snobluğundan çıkarıp Türklere yaklaştırmak için en başından beri vardı yani Emir meselesiyle çıkmadı aslında. Senarist tepkilere kulak veriyor o yüzden artık dengeyi iyi kuracağını düşünüyorum. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kavak Yelleri'nde Güven hariç bütün karakterler ilk bölümden itibaren vardı, yani orada da saçmaydı denilebilir bu üçgenler/dörtgenler ama ilk bölümden itibaren gördüğün karakterler arasında olduğu için yadırgamıyordun. Burada sonradan diziye dahil olan bir karakter üzerinden bu yapılınca göze batıyor doğal olarak, hak veriyorum. :A Bir de konu olarak çok farklı iki dizi tabii, oradaki ana odak o karakterlerin dostluğu, aralarındaki ilişkilerdi zaten. :D

• Harika

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ha bu arada bizim dörtlü gelmesi in o kadar uğraşırken EGO Ajans'ı yüz üstü bıraktığı için #PınarDenizBoykot #Aşk101Boykot :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Çok düz bir bölümdü ya. En azından ünlü doğru kullanıldı. Şu saçma aşk üçgeni toplamda 10 dakikayı geçmeyince çok güzel bir dizi olacak.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neyse bu bölümdeki gibi dozunda görünecekse aşk üçgeni kısmına da okey. :A

Bölümü beğendin mi yorumunu alalım. :A
Genel olarak beğendim hatta Ekin Atalar'ın yazdığı en iyi bölüm olabilirdi. Menajerlik olayları ön plandaydı ve Beren geri plandaydı ama gözüme batan şeyler hala var elbette. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sosyal medyayı ikiye böldü bu Emir karakteri. Eleştirenler fena giydiriyor genel olarak. Duruma el atacaklar bence. Hatta Burak Tozkoparan ile Denizcan Aktaş'ın isminin jenerikte yerleri değiştirilmiş sanırım. Burak Tozkoparan'ın senarist yada yapımcı ile akrabalığı mı var da böyle parlatmaya çalışıyorsunuz gibi yorumlar dönüyordu :F
Yerleri değişmemişti, alta almışlardı Burak Tozkoparan'ı. :D Parlatılmaya ihtiyacı olduğunu da düşünmüyorum gayet başarılı ama Emir'in bu kadar kısa sürede ön plana çıkması beni de rahatsız etti.

Ne DicBar'cıyım ne DicMir'ci yani bu dizide zaten böyle yaz dizisi gibi ergen shiplere gerek yoktu ama Barış'ın geri planda kalmasını sevmiyorum. Evet başından beri tutarsız yazılıyordu, geçen bölüm kıskanç maço erkekler gibi Dicle'ye emirler yağdırdı onu yapma bunu etme dedi ama daha geleli 3 bölüm olan bir karakterin hiçbir şey yapmadan bu kadar sevilmesini de anlamıyorum. Diziye girişi zaten saçmaydı, yok beşamele şarkı söyle falan. :F Yerini sağlamlaştırmak için de Nejat ile akraba yaptılar bir de aşırı saçma geldi. :F

• Harika

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dizi sonunda kaliteli bir isim görecek. :D
Bayağı kaliteli gerçekten haklısın. :)

images

images

images

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu adam mafya adamı gibi boşuna kurşun yemedi müzikle de pek aram yok o yüzden sevdiğim bir adam değil pr için belki gelir.
Daha önceki bölümlere konuk olan "az ünlü"leri bu "çok ünlü" adama tercih ederim. Hayır diziyi de seviyorum o yüzden mecburen katlanacağım bari az sahnesi olsa. :(

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
12. BÖLÜM

Keyifli bir bölümdü, Serhat Teoman 'Serkan' isimli menajer karakteriyle geldi aramıza. İlk işi de Pınar Deniz'le anlaşmak oldu, bizim ekip epey bozulacak gibi duruyor. Bekliyoruz olayları, Serkan'ı da EGO Ajans'a alalım.

Dicle'nin doğum günüydü, Barış'ın çabaları çok güzeldi. Tilbe Saran'ı izlemeyi çok seviyorum, çok yakışıyor ekranlara. Keşke uzun vadeli kalsaydı, güzel renk kattı diziye. Ah be Dicle, görecektin...

Emir'in 'Alev Alev' performansını beğendim, Emir - Barış atışması da bu bölümle beraber başladı. Emir & Dicle'yi izlemeyi de seviyorum aslında, Emir kötü karakterde değil ama tabi ben Dicle & Barış tarafındayım. Beren'den de ayrıldı Barış, hadi bakalım Dicle...

• Beğendim
Reactions: STAR and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sen böyle her şeyi ciddiye almaya devam edecek misin? :D Şaka bir yana karakterini işin içine karıştırmazsak hem o dizide bu adam kadar ünlüsü yoktur hem de gelen konuklara arasında yoktur.
İşte ister istemez karakterini işin içine karıştırıyorum yoksa hangi niyetle yazdığını anladım. :D