Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Serhat Teoman jenerikte başrol üçlünün yanına eklenmiş hayırlısı olsun bakalım. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Bu bölüm de önceki kadar iyi gidiyor neyse ki senarist tepkilere kulak verip yine menajer kısmını öne çıkarmaya başladı. :Z

Tilbe Saran kendisi olarak gelir sanmıştım ama şair çıktı en azından Barış'a akıl vermesi daha iyi oturmuş. Okan Selvi'yi (Yedi Numara Haydar) görmek de sevindirdi. Arif Erkin'in bu bölümde de olmasına mutlu oldum konuk oyunculuk üstünden Yılmaz Gruda'yla rekabet işi mi olacak acaba. Yabancı Damat'ta düşman karakterleri canlandırıyorlardı oradan da güzel referans çıkarsa sevinirim. :Z

Serkan'ın da Hicham benzeri bir karakter olduğu anlaşıldı. En azından Mayda'nın para muhabbetini açması bana bu izlenimi verdi bence birkaç bölüm sonra bir şekilde ajansı satın alacak ve Çınar-Jülide cephesine de hareket getirecek anlaşılan.

Bölümün güzel olmasının en büyük nedenlerinden biri de Beren'in az görünmesi ama her ne kadar şimdilik durulsa da gelecek bölüm yine 0-5 yaş grubuna hitap eden bir entrikamsı daha çıkarır kesin. :T: Gerçi onu da anlamıyor değilim Barış'ın o kadar umut verdikten sonra bırakması gerçekten ayıp. Neyse dizi güzelce rayına oturmaya başladı ikinci yarıyı da merakla bekliyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
4 menajerinde Pınar Deniz'i ikna etmek için yaptıkları konuşma sahnesi baya iyiydi. Pınar keşke Peride'yi seçse. :A

Kıraç kameraların çalıştığını öğrendi, Beren'de yakayı ele verecek/verdi. :A

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,986
Puanı
610
İREM DERİCİ MENAJERİMİ ARA'YA BİR DAHA KONUK OLACAKMIŞ.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Dizi gün değiştirdiğinden bu yana sürekli üzerine koyuyor bölümlerin. Bu bölüm beni tatmin etti genel olarak. Fragmana bakarak fazla beklenti düşürmüşüm ama fragmanda gördüğümüz şeyler dizinin çok az bir kısmını kapsıyormuş meğer.

Dizinin başındaki Game of Thrones muhabbeti bayağı iyiydi. Menajerlerin oyuncu için koşturmaları da çok iyiydi.
Barış'ın yazar ile olan sahneleri de eğlenceliydi. Hatta önümüzdeki haftalarda da ara ara Tilbe Saran'ı bölümlerde görsek fena olmaz. Barış ile karşılıklı atışmaları falan iyiydi.
Peride'nin iki usta ile olan sahnelerine çok güldüm. Yabancı Damat'ı hatırlattı atışmaları :D
Pınar Deniz'in sahneleri de iyiydi genel hatlarıyla.
Dicle'nin La Casa de Papel için Ankara ve Adana karakterlerini önerdiği sahnede haykırdım diyebilirim :F

Beğenmediğim kısımlar da var elbet;
Serkan karakterine bir ısınamadım nedense. Diziye renk katacaktır elbette ama sanki sürekli çıkarcı ve saman altından su yürüten bir karakter olacak gibi.
Klasik olarak Beren ve tüm sahnelerinden nefret ettim. Ama bölüm içinde çok az sahnesinin olması mutlu etti :D
Emir sahneleri de diziye bir hareket katan sahneler değildi. Sırf aşk üçgeni için diziye sokulduğu o kadar belli ki hiç bir işlevi yok senaryosal alanda. Dicle-Barış işini zora sokmak için gelmiş bir karakter.

Asıl eleştirdiğim nokta da şu; Feris daha önce Dicle'ye tostunun yarısını Barış'a verdi diye fırça atmıştı. Keza 'Barış ile aranda farklı bir şey var' gibi sıkıştırmıştı da. Ama yeni katılan Emir karakteri hikayesinde bile Dicle'yi paylaşıyor. Hiç kimseyi uyarmıyor. Birde Peride bile Feris'in zorluklar yaşadığını yeni öğrenmişken Emir karakteri nereden biliyor Feris'in zorluklar yaşadığını? Senaryoda mantıksal hatalar var. Yeni senarist eski bölümleri tam ayrıntılı izlememiş. Emir ile diziyi Kavak Yelleri'ne çevirmek istiyor belli ama sosyal medya yorumlarının çoğu da bu durumdan rahatsız. Eleştirilere artık kulak asıyorlar diye düşünüyorum. Umarım artık duruma el atarlar.
Aşk işi vs olacaksa Dicle-Barış, Çınar-Jülide vs arasında olsun, o da dozunda olsun. Böyle üçgenler vs çok yoruyor. Bu Serkan karakteri bile Jülide'yi övünce yeni bir üçgen mi geliyor acaba diye kriz geçiriyordum az kalsın :A

• Beğendim
Reactions: Aserat
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İzlerken dikkatimi çeken bir şeydi yalnız değilmişim. :A
Sosyal medyayı ikiye böldü bu Emir karakteri. Eleştirenler fena giydiriyor genel olarak. Duruma el atacaklar bence. Hatta Burak Tozkoparan ile Denizcan Aktaş'ın isminin jenerikte yerleri değiştirilmiş sanırım. Burak Tozkoparan'ın senarist yada yapımcı ile akrabalığı mı var da böyle parlatmaya çalışıyorsunuz gibi yorumlar dönüyordu :F

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Bölüm gerçekten çok çok iyiydi ama Yabancı Damat'ı yakın zamanda izleyen biri olarak bu sahneyi ayrı sevdim. :bhr:

Dizi gün değiştirdiğinden bu yana sürekli üzerine koyuyor bölümlerin. Bu bölüm beni tatmin etti genel olarak. Fragmana bakarak fazla beklenti düşürmüşüm ama fragmanda gördüğümüz şeyler dizinin çok az bir kısmını kapsıyormuş meğer.

Dizinin başındaki Game of Thrones muhabbeti bayağı iyiydi. Menajerlerin oyuncu için koşturmaları da çok iyiydi.
Barış'ın yazar ile olan sahneleri de eğlenceliydi. Hatta önümüzdeki haftalarda da ara ara Tilbe Saran'ı bölümlerde görsek fena olmaz. Barış ile karşılıklı atışmaları falan iyiydi.
Peride'nin iki usta ile olan sahnelerine çok güldüm. Yabancı Damat'ı hatırlattı atışmaları :D
Pınar Deniz'in sahneleri de iyiydi genel hatlarıyla.
Dicle'nin La Casa de Papel için Ankara ve Adana karakterlerini önerdiği sahnede haykırdım diyebilirim :F

Beğenmediğim kısımlar da var elbet;
Serkan karakterine bir ısınamadım nedense. Diziye renk katacaktır elbette ama sanki sürekli çıkarcı ve saman altından su yürüten bir karakter olacak gibi.
Klasik olarak Beren ve tüm sahnelerinden nefret ettim. Ama bölüm içinde çok az sahnesinin olması mutlu etti :D
Emir sahneleri de diziye bir hareket katan sahneler değildi. Sırf aşk üçgeni için diziye sokulduğu o kadar belli ki hiç bir işlevi yok senaryosal alanda. Dicle-Barış işini zora sokmak için gelmiş bir karakter.

Asıl eleştirdiğim nokta da şu; Feris daha önce Dicle'ye tostunun yarısını Barış'a verdi diye fırça atmıştı. Keza 'Barış ile aranda farklı bir şey var' gibi sıkıştırmıştı da. Ama yeni katılan Emir karakteri hikayesinde bile Dicle'yi paylaşıyor. Hiç kimseyi uyarmıyor. Birde Peride bile Feris'in zorluklar yaşadığını yeni öğrenmişken Emir karakteri nereden biliyor Feris'in zorluklar yaşadığını? Senaryoda mantıksal hatalar var. Yeni senarist eski bölümleri tam ayrıntılı izlememiş. Emir ile diziyi Kavak Yelleri'ne çevirmek istiyor belli ama sosyal medya yorumlarının çoğu da bu durumdan rahatsız. Eleştirilere artık kulak asıyorlar diye düşünüyorum. Umarım artık duruma el atarlar.
Aşk işi vs olacaksa Dicle-Barış, Çınar-Jülide vs arasında olsun, o da dozunda olsun. Böyle üçgenler vs çok yoruyor. Bu Serkan karakteri bile Jülide'yi övünce yeni bir üçgen mi geliyor acaba diye kriz geçiriyordum az kalsın :A
Belki Feris bakmamıştır Emir'in story'sine. Zaten Dicle saklandığı için kavga ederken onu görmemişti. Emir'in Feris hakkında söyledikleri de kendince yaptığı çıkarımlar olabilir iki gün önce tanıştığı insana bile psikolojik tahlil yapmayı seviyor nasılsa. :A

Serkan için daha erken bu bölüm iki sahnede göründü. Gelecek hafta hikayeye oturunca nasıl biri olduğunu da görürüz zaten. :A

• Harika
Reactions: STAR

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Sosyal medyayı ikiye böldü bu Emir karakteri. Eleştirenler fena giydiriyor genel olarak. Duruma el atacaklar bence. Hatta Burak Tozkoparan ile Denizcan Aktaş'ın isminin jenerikte yerleri değiştirilmiş sanırım. Burak Tozkoparan'ın senarist yada yapımcı ile akrabalığı mı var da böyle parlatmaya çalışıyorsunuz gibi yorumlar dönüyordu :F
Bir şey değişmemiş üçü yan yana yazarken Burak'ı alta almışlar ekrana sığmıyordu çünkü. :A Ship kavgaları zaten çok yoruyor önemli olan menajer kısmı ve o da düzelmeye başladı neyse ki. :Z

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey