Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 94785

Gençler bu Beren'in Dicle'ye maşl attığı kafenin güvenlik kamerası odası değil mi?

@Aserat @Özgür @mesmeso61 @Yiğitt @STARAN @Emre Ozansoy

Beren yakalanıp buradan da cezasını bulmadan sıyrılırsa ve Dicle takıntısına devam ederse diziyi bırakırım :A Bir karakter insanı diziden bu kadar soğutuyormuş onu anladım :A
Evet, basın özetini paylaşmıştın, orda detay vardı bu mevzu ile alakalı :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Keşke sadece Emrah'ı değil de üçü birbirini çok sevse. Sıkı dost olsalar. Seyir zevki çok yüksek olur bu üçlünün. Herkes bir yana ilk önce Gülin'in tüm gerçekleri öğrenip Dicle'ye karşı kötü davranmamasını istiyorum :A Asistan dostluğunu içeren sahneler diziye en az menajerlerinki kadar renk katar.
Zaten Dicle ve Emrah, Emrah ve Gülin sıkı dost. Dicle ve Gülin arasındaki buzlar da erirse olur. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Bölüme 24 saatten az kaldı fragman vermeseler de olurdu. Ama bunu da beğendim güzel bölüm geliyor anlaşılan. :Z Sektörün başarılı isimleri de yemeyip içmeyip Barış öküzüne tavsiye veriyor başka işiniz mi yok. :A

Son sahne çok iyi. :bhr:

İki fragman geldi ama menajer sahnelerini toplasan 10 saniye eder. Dizinin ismini değiştirmek için artık ne bekliyorlar? :D
Her seferinde aynı isim muhabbetini yapmasan mı artık bir sefer yazınca anlıyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
  • İlginç
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
Bölüme 24 saatten az kaldı fragman vermeseler de olurdu. Ama bunu da beğendim güzel bölüm geliyor anlaşılan. :Z Sektörün başarılı isimleri de yemeyip içmeyip Barış öküzüne tavsiye veriyor başka işiniz mi yok. :A

Son sahne çok iyi. :bhr:

Her seferinde aynı isim muhabbetini yapmasan mı artık bir sefer yazınca anlıyoruz. :A
İsim değişikliği gelene kadar dewamke. :D

• Güldürdün
Reactions: STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
En azından doğum günü muhabbeti güme gitmeyecek belli oldu :A

Emir'e de git gide kıl olmaya başladım. Ne ara geldin de aşık oldun, çok saçma :A
İlk bakışta aşk denen bir şey var :A artı defalarca bir araya geldiler. Bu gayet normal. Unutma, Dicle'de hemencik Barış'a kapılmıştı :A

• Beğendim
Reactions: STAR

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Diziye bak diziye. Çoktan salmışlar menajerlik işini. :D
Aşk üçgenini, Beren mevzularını falan eleştirmeni anlarım ama Kıraç-Dicle meselesi zaten orijinalinde olan ve burada da en başından beri özenle işlenen bir konu yani bu sahneye laf etmek saçma. Kaldı ki orijinalinde de 55-60 dakika boyunca sadece menajerlik olmuyordu hatırlatırım. :)

• Beğendim
Reactions: mesmeso