Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Dizi Fransız yapımı zaten.

Kötü komedi dizilerinde kötü adam olarak dayak yemeye devam etsin o arkadaş.

Bir ara yazayım dedim ama sonra hiç ergenlerle uğraşamam dediğim için yazmadım. Umarım Kerem Çatay bu kadar düz düşünen birisi değildir.
Bence konuk etsinler ve şu salakların çeneleri kapansın :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Doğan
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Güzel bir bölüm geliyor.

Bu dizinin geçen hafta düşmesi beni çok şaşırttı. Bu hafta yükselir umarım. Star TV'nin dizi tekrarları stratejisini hiç beğenmiyorum. Hem bu diziyi hemde İyi Günde Kötü Günde gibi tutma ihtimali yüksek romantik komedi dizisini saçma tekrar stratejisiyle parlatamadı. 2 sezon önceki Star'dan eser yok. Toparlamaları lazım.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Çınar ve Emrah'ın senkronize tribi güldürdü. :A Ah Dicle ne olacak senin şu iyi niyetin. :(

Güzel bir bölüm geliyor.

Bu dizinin geçen hafta düşmesi beni çok şaşırttı. Bu hafta yükselir umarım. Star TV'nin dizi tekrarları stratejisini hiç beğenmiyorum. Hem bu diziyi hemde İyi Günde Kötü Günde gibi tutma ihtimali yüksek romantik komedi dizisini saçma tekrar stratejisiyle parlatamadı. 2 sezon önceki Star'dan eser yok. Toparlamaları lazım.
Düşüşü senaryo veya tekrar stratejisinden değil Masumlar Apartmanı başladığı için. Bu dizi, o ve Hekimoğlu aynı kitleye hitap eden diziler ve birbirlerini çok etkiliyorlar yarın da düşüş olabilir bu nedenle. Yoksa Menajerimi Ara için hala hafta boyunca 2-3 tekrar veriliyor.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Çınar ve Emrah'ın senkronize tribi güldürdü. :A Ah Dicle ne olacak senin şu iyi niyetin. :(

Düşüşü senaryo veya tekrar stratejisinden değil Masumlar Apartmanı başladığı için. Bu dizi, o ve Hekimoğlu aynı kitleye hitap eden diziler ve birbirlerini çok etkiliyorlar yarın da düşüş olabilir bu nedenle. Yoksa Menajerimi Ara için hala hafta boyunca 2-3 tekrar veriliyor.
Tabi o diziden de etkilendi ama benim dediğim tekrar stratejisi şu; dizi zaten AB ve ABC1 grubuna hitap eden komedi-dram yapımı. Boş günlerinde AB ve ABC1 gruplarına ve Menajerimi Ara'nın kitlesine hitap edecek filmleri verip ardından tekrar koymalılardı ki yeni seyirci gelsin. Ama o filmler de izlenirliği yüksek olacak filmler olmalı.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Netten izledim son bölüm kötüydü bozmaya başladı şimdiden maalesef. Düşmüş de zaten en son. (reyting)