Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada bölümde Altın Portakal lafı geçti acaba gelecek hafta mı olacak. :A O bölümün uyarlaması için ciğerimi verebilirim. :Z :A
O bölüm 2x6’daydı şu an sırayla gidiyorlar bir anda o bölüme geçmezler bence. :A Ama bir yandan da Altın Portakal yakın zamanda yapılacak olabilir de. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
O bölüm 2x6’daydı şu an sırayla gidiyorlar bir anda o bölüme geçmezler bence. :A Ama bir yandan da Altın Portakal yakın zamanda yapılacak olabilir de. :A
Ekim'de olacak eş zamanlı çekebilirler bence. :A Hikayeleri ona göre değiştirirler orası kolay. :A

Bu arada yukarıda da dedim bence Şükran Ovalı kısmı orijinalindeki Audrey hanımınkinden daha iyi işlenmiş verilen mesajlar çok güzeldi. Kadın da bayağı iyi oynadı beğendim. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Karışık uyarlamaya başlamışlar demek. :A Haftaya olan bölüm 3.sezon 1.bölümdü orijinalinde. :A Rıza Kocaoğlu ve Aliço da cuk uyacak bu hikayeye çünkü orijinalindeki bölüm çok iyiydi. :Z Role kendini kaptırması ve Andrea'nın mücadelesi çok iyiydi. :Z
Ekim'de olacak eş zamanlı çekebilirler bence. :A Hikayeleri ona göre değiştirirler orası kolay. :A

Bu arada yukarıda da dedim bence Şükran Ovalı kısmı orijinalindeki Audrey hanımınkinden daha iyi işlenmiş verilen mesajlar çok güzeldi. Kadın da bayağı iyi oynadı beğendim. :Z
Ben de beğendim ama o iki Youtuber olmamıştı. :(

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Karışık uyarlamaya başlamışlar demek. :A Haftaya olan bölüm 3.sezon 1.bölümdü orijinalinde. :A Rıza Kocaoğlu ve Aliço da cuk uyacak bu hikayeye çünkü orijinalindeki bölüm çok iyiydi. :Z Role kendini kaptırması ve Andrea'nın mücadelesi çok iyiydi. :Z

Ben de beğendim ama o iki Youtuber olmamıştı. :(
Neyse iki sahneydi deyip geçelim. :A İrem Derici'ye laf attın ama bence komikti sahnesi. :A

Fragman da bayağı hareketli olmuş Çukur fanlarına ve dram izleyicisine yönelik. :A Ama Barış'ın gerizekalı abisi yine işleri karıştırıyor.ss Bu gidişle Altın Portakal sonraki hafta olur bence. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neyse iki sahneydi deyip geçelim. :A İrem Derici'ye laf attın ama bence komikti sahnesi. :A

Fragman da bayağı hareketli olmuş Çukur fanlarına ve dram izleyicisine yönelik. :A Ama Barış'ın gerizekalı abisi yine işleri karıştırıyor.ss Bu gidişle Altın Portakal sonraki hafta olur bence. :Z
Fena değildi ama şarkıcılar daha konuk olmasın. :A

Haftaya o uyuz abinin sahneleri bol olmaz umarım.ss

Karışık uyarladıklarına göre dediğin gibi Altın Portakal bölümünü yaparlar eş zamanlı. :A Tabi pandemi var belki gerçekte yapılmaz, online olur ama dizide göreceğiz her türlü. :Z Acaba Juliette Binoche yerine bizde kim olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Fena değildi ama şarkıcılar daha konuk olmasın. :A

Haftaya o uyuz abinin sahneleri bol olmaz umarım.ss

Karışık uyarladıklarına göre dediğin gibi Altın Portakal bölümünü yaparlar eş zamanlı. :A Tabi pandemi var belki gerçekte yapılmaz, online olur ama dizide göreceğiz her türlü. :Z Acaba Juliette Binoche yerine bizde kim olacak. :A
Online kısmı belli değil ama tören olacakmış. :A Ay Yapım bazlı düşüneceksek Zerrin Tekindor yakışır. :Z

Uyuz abinin yanında Kıraç'ın karısı da kafayı yedi hay sizin Dicle takıntınıza.ss Orijinaldeki role kaptırma hikayesinde film falan vardı burada Çukur'u katmaları güzel olmuş yeni izleyici gelir belki. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu hafta AB'de 6+ gelir. :Z
Benim her yerlerim doğuştan estetikli şükür. :A
Foruma yazıyordum bir yandan hiç dikkat etmemişim. :eek:

Kankalarını niye topladığını öğrendik. :A Tespitlerimiz doğru çıktı. :A
Dizinin son şansı Altın Portakal.