Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,286
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: mesmeso

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Şöyle güzel bölüm ve fragmanları izleyici kaçmadan yapsaydınız ne olurdu yani?

Neyse bu tanıtımlara rağmen büyük düşüşler yaşanırsa vay halimize. Ama Survivor'un Master Chef'in finalinden daha fazla izleneceğini sanmıyorum. (Umarım)

• Beğendim
Reactions: STAR

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Şöyle güzel bölüm ve fragmanları izleyici kaçmadan yapsaydınız ne olurdu yani?

Neyse bu tanıtımlara rağmen büyük düşüşler yaşanırsa vay halimize. Ama Survivor'un Master Chef'in finalinden daha fazla izleneceğini sanmıyorum. (Umarım)
Survivor (ilk bölümler hariç) balon çıkacak at fava bekle. :A Diziler yokken herkes yüksek reyting alır o dönemler geçti gitti. :A

• Harika
Reactions: STAR
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Survivor (ilk bölümler hariç) balon çıkacak at fava bekle. :A Diziler yokken herkes yüksek reyting alır o dönemler geçti gitti. :A
Geçen seneki kadar yüksek almayacağı bariz belli ama bu sene ki kadrosu da geçen senenin üzerinde gibi geldi bana. İyi castlar çıkarsa başarılı olabilir. Menajerimi Ara'ya zarar vermesin de isterse 20 reyting alsın umurumda değil :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben geçen bölümün yorumunu yapamamıştım tam izlemedim diye. Hazır fragman için konuya girmişken yorumlayayım. :A

Ekin ablamız yumurta kapıya dayanınca iyi bölüm yazmaya başladı. :A

Geçen haftaki bölüm yazdığı en iyi bölüm olabilir. Her şey dozundaydı. Serkan’ın hikayesine hala okey değilim ama bir yola girdi bir kere, şimdi de o yolu değiştirdi. Ne kadar eleştirsem de boş.

Benim için en can alıcı yere gelirsek, son sahneyi defalarca izledim... Herkes gibi Kıraç’ın itirafını çok merak ediyordum. “Demek ki insan çocuğundan da bir şeyler öğrenebiliyormuş” repliğini duyduğum gibi etkilendim... Sahne diyaloglarla değil de oyunculuklarla can bulmuştu. Tam da beklediğim gibi. O etkileyici replik ve Barış Falay ile Ahsen Eroğlu’nun muhteşem oyunculuklarıyla çok iyi bir sahne olmuştu. Özellikle Dicle’nin o ağlamaklı hali... Ahsen Eroğlu gerçekten harika bir oyuncu. :bhr:

Fragman da gayet iyi. İtirafın etkilerini, yüzleşmeleri göreceğiz. Beni en çok merak ettiren ve sevindiren de fragmandaki DicFer sahnesi. :bhr:
Sen yine de bu kadar iddialı konuşma, izleyicinin sağı solu belli olmuyor malum. Sonra çakılmayasın. :A

• Harika
Reactions: hayret bi şey

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
YENİ BÖLÜM 2. TANITIMI

Bölüm buram buram total kokuyor. Fragmanda Barış-Dicle sahnelerinin olmaması çok şaşırttı beni. Bölümde kesin olacaktır. Survivor'a karşı güzel bir bölüm gelebilir. Mıy mıy aşk sahneleri yerine böyle baba kız sahnelerini tercih ederim. Ama şimdiden diyorum senaristin elinin ayarı olmadığı için seyircinin sıkılma ihtimali de çok yüksek.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Belli ki Survivor korkusu Menajerimi Ara'yı sarmış. :A 3 fragman hiç çıkmamıştı. :A @Aserat şok. :A

Dicle Serkan ve Feris'i görüyor sanırım.

Emir de gidiyor. :Z

Kırmızı kar olayını görünce aklıma Aşk Laftan Anlamaz geldi orada da yağdırmışlardı. :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Vay be salı günü yayınlanan bölümlerden beri ilk kez 3 fragman. :eek: Ama baba-kız odaklı 2 fragmandan sonra böyle genel bir şeyin de gelmesi lazımdı umarım bu kadar fragman işe yarar. :Z

Feris ve Dicle'nin sarıldığını görmemizden sonra bir süre çalışmayalım işi olmadı. Gerçi Feris'i de anlıyorum ama Dicle'ye de yazık. :( FerSer yine muhteşem. :bhr:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Şöyle sıfır menajerlik full ilişkiler üstüne kurulu fragmanları çok özlemişim. Ne zamandır "Kiraz Menajerim" dizisini izlemiyorduk. Tabii senaristte haklı o kadar düzgün gitmenin sonunda elbet yoldan çıkacaktı. Bu hafta dramı tutturamama ihtimali yüksek diyordum fragman sağolsun beni onayladı. Gül gibi bir dizi yanlış ellerde heba oluyor...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Vay be salı günü yayınlanan bölümlerden beri ilk kez 3 fragman. :eek: Ama baba-kız odaklı 2 fragmandan sonra böyle genel bir şeyin de gelmesi lazımdı umarım bu kadar fragman işe yarar. :Z

Feris ve Dicle'nin sarıldığını görmemizden sonra bir süre çalışmayalım işi olmadı. Gerçi Feris'i de anlıyorum ama Dicle'ye de yazık. :( FerSer yine muhteşem. :bhr:
İtiraf günü beraber çalışmayalım diyor, büyük ihtimal ertesi gün tekrardan hatasını anlayıp özür gibisinden bir konuşma yapacak.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Beri derken. :A Salı günleri yayınlandığında da 3 fragman verilmedi, gir bak YouTube'a. :A

Üstteki etiketimi görmedin herhalde Survivor korkusu sarmış işte. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
İtiraf günü beraber çalışmayalım diyor, büyük ihtimal ertesi gün tekrardan hatasını anlayıp özür gibisinden bir konuşma yapacak.
Aynen o da özür sarılmasıdır. :A Çok iyi bölüm geliyor doyasıya heyecanlanmayı özlemiştim. :Z

Şöyle sıfır menajerlik full ilişkiler üstüne kurulu fragmanları çok özlemişim. Ne zamandır "Kiraz Menajerim" dizisini izlemiyorduk. Tabii senaristte haklı o kadar düzgün gitmenin sonunda elbet yoldan çıkacaktı. Bu hafta dramı tutturamama ihtimali yüksek diyordum fragman sağolsun beni onayladı. Gül gibi bir dizi yanlış ellerde heba oluyor...
Ya bunda ne kusur buldun üç fragman da gayet güzel işte. :A Daha önceki eleştirilerin haklıydı ama bu sefer gereksiz olmuş. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Aynen o da özür sarılmasıdır. :A Çok iyi bölüm geliyor doyasıya heyecanlanmayı özlemiştim. :Z

Ya bunda ne kusur buldun üç fragman da gayet güzel işte. :A Daha önceki eleştirilerin haklıydı ama bu sefer gereksiz olmuş. :A
Ben fragman sayılarına bir şey mi dedim? İsterse on beş tane yayınlasınlar ben içeriğine bakar ona göre yorumumu yaparım.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Beri derken. :A Salı günleri yayınlandığında da 3 fragman verilmedi, gir bak YouTube'a. :A

Üstteki etiketimi görmedin herhalde Survivor korkusu sarmış işte. :A
Aklımda öyle kalmış niyeyse. :A Ama 2 fragman 2 ön izleme veriyorlardı pazara geçtiğinden beri öyle şeyler göremedik stoklar bittiği için. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür