Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Güzel bölümdü gerçekten. Özellikle Ceren Taşçı'nın hikayesi gerçekten anlamlıydı hatta böyle bir konunun daha önce işlenmesi gerekiyordu. Jose'nin dişi sineğe bile yanaşması güldürdü ki ajansın yine bir araya gelmesine vesile olduğu için oradan da güzel sahneler çıktı. Yine diğer sahneler de oldukça dengeliydi. Ekin Atalar'a arada sırada yazdığı güzel bölümler için teşekkür ediyorum ama geçen hafta da söylediğim gibi pek iyi anılmayacaktır. :A

Ceyda hayalimdeki işi yapıyor yani bütün gün boş boş dolaşıp para kazanmak. :A Bari Feris'in meselesine karışmasaydı da Feris bir şekilde kendini öğrenseydi. :( Canan Ergüder gitmek zorunda kalmasa bu sahnelere kızardım ama yapacak bir şey yok maalesef bu dönüm noktası için önemli olay gerekiyordu.

Ve ön izlemeyi görünce adeta küçük bir şok yaşadım. Dicle'yi arkadan görünce Feris sandım sonra Ahsen çıkınca bir an tanıyamayıp yeni oyuncu geldi sandım ve sonra zaman atlaması olduğunu idrak ettim. :A Gerçi 2-3 ay gibi büyük bir şey sanmıştım ama iki haftaymış meğer. Muhtemelen bölümün ilk sahnesi bu olacak ve sonra da geriye sarıp neler olduğunu göreceğiz. Canan Ergüder'li son bölümü nasıl yüreğimiz kaldıracak hiç bilmiyorum ama yeni senaristlerin iddialı giriş yapacağı şimdiden belli. Umarım bahar Menajerimi Ara'ya iyi gelir ve bomba gibi bölümlerle keyifli bir yaz geçiririz. :Z

Fanlar çok tepki gösterince olan Jülide'ye oldu çünkü Ekin Atalar'ın huyu bu. Sevilmeyen karakteri hemen pasifize edip hiçbir şey olmamış gibi davranmak. Mayda ve Beren de puf oldu gitti hanımefendi düzgün karakter gelişimi yazamayınca direkt postalıyor. :A Ama ben kendisini izlemeyi seviyorum ve son iki bölümdür biraz daha sahne yazılmaya başlandı umarım yeni senaristler toparlar.
------

İzlerken aynen böyleydim. :A

Ama Beren konusunda bu kadar ısrar edip Jülide-Çınar ilişkisini üç maymun oynayarak unutturmak değişik olmuş :F

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ama Beren konusunda bu kadar ısrar edip Jülide-Çınar ilişkisini üç maymun oynayarak unutturmak değişik olmuş :F
Hadi o ilişki orijinaldeki gibi gitmeyecek ama en azından Jülide'nin oyunculuk macerasını izleyelim ve sektöre yeni girenlerin çektiği çileleri görelim. :A

Ay o değil de ben hala Dicle'de kaldım tam Junior Feris olmuş hele ki arkadan. :A Canan Ergüder dün (şimdilik) son kez setteymiş umarım kısa zamanda döner ve başka karakteri Feris sanmayacağımız günlerle yola devam ederiz. :(

EzSTXtCVEAkCoUq

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hadi o ilişki orijinaldeki gibi gitmeyecek ama en azından Jülide'nin oyunculuk macerasını izleyelim ve sektöre yeni girenlerin çektiği çileleri görelim. :A

Ay o değil de ben hala Dicle'de kaldım tam Junior Feris olmuş hele ki arkadan. :A Canan Ergüder dün (şimdilik) son kez setteymiş umarım kısa zamanda döner ve başka karakteri Feris sanmayacağımız günlerle yola devam ederiz. :(

EzSTXtCVEAkCoUq
Ben bölüm sonunda Canan Ergüder için süpriz bişeyler yapacaklarını umuyorum. Bu arada son sahnesinde has Menajerimi Ara seyircilerinin ''en kötü'' gözlerinin dolacağına adım gibi eminim :(

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben bölüm sonunda Canan Ergüder için süpriz bişeyler yapacaklarını umuyorum. Bu arada son sahnesinde has Menajerimi Ara seyircilerinin ''en kötü'' gözlerinin dolacağına adım gibi eminim :(
Ah ah hiç hatırlatma. :( Ama kalıcı bir veda olmayacağından emin olduğum için fazla üzülmeyeceğim sadece "ufak bir ara". En kısa sürede Feris'in bomba gibi EGO'ya döndüğünü göreceğiz. :Z

Bu arada Peri Masalım'ın bitmesi ama Menajerimi Ara'nın yeni senaristlerle yola bomba gibi devam etmesi.. İlahi adalet. :A

• Harika

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Sanırım diziyi tekrar izlemeye başlayacağım :A umarım toparlar :D malum Ekin Atalar dizinin içine etti ve gitti Birol Güven 2 kendisi :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Kadın ne yaptı etti yine bomboş bir bölümle veda etti. Jose'nin hikayesi dizinin en boş konuk hikayesi olabilir. Bundan daha saçması yazılamaz bence. Ceren'in sahneleri yine onun yanında eh dedirtir.

Ceyda-Kıraç aşkı son sürat devam ediyor. Geçen bölümdeki asansör olayından sonra bunun olacağını yazmıştım. Bu bölümde o bariz sinyal geldi. Bakalım yanına sürpriz bir üçüncü isim gelir mi?

Bizim bir ara Jülide-Çınar ilişkimiz vardı ne oldu ona? Tamam orijinalde de ayrıldılar ama sonradan barıştılar. Kıza burada daha film bile çektirmediler. İki karakter de bomboş takılıyor dizide.

Biri senariste giderken kösteği sorsaydı keşke. Kadın onu içeride unuttu gitti.

Haftaya Feris'e veda edeceğiz de ben nedense kolay kolay geri dönceğini sanmıyorum. Sezon sonuna daha çok var ve dizinin ben yazın devam edeceğini garanti görmüyorum. Haziran başına kadar bu oranları düşürmeden giderse yaza atar kendini. Feris ve çevresinde dönen hikaye olmadan da dizinin fazla yürüyeceğini çok sanmıyorum.

Yeni senaristlere şimdiden kolay gelsin. Ciddi manada bir enkaz devraldılar. Olur da bu mesajımı görürlerse onlara seve seve yardım edebileceğimi söylemek isterim. :D

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başında Emrah 'Saat 3'te havaalanında olacaksın, Evrim Alasya'yı karşılayacaksın' dedi de. :A Aynen, olsa ne güzel olur. :bhr:
Ha, videoya gece bakacağım. :A Özge Özpirinçci, Kubilay Aka'nın da adı geçti ama gelen yok. :(

Çok güzel tanıtım yapma imkanları varken beceremiyorlar.

• Üzücü
Reactions: slhttnmtl
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Seyirci yeni senaristlerin gelmesini bekliyormuş sanırım. Ön izleme güzel ilgi görmüş. Hatta son haftalarda fragmanların 3-5 günde aldığı izlenmeyi 19 saatte almış ve uzun zamandır trend listesine giremeyen dizi ön izlemeyle yavaş yavaş yükselerek 10. sıraya kadar çıkmış. Daha da yükselecek gibi duruyor. İnstagram ve Twitter'da da yakın zamanda bu şekil etkileşim almamıştı.
Bir geri dönüş olacak gibi, hadi hayırlısı :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Seyirci yeni senaristlerin gelmesini bekliyormuş sanırım. Ön izleme güzel ilgi görmüş. Hatta son haftalarda fragmanların 3-5 günde aldığı izlenmeyi 19 saatte almış ve uzun zamandır trend listesine giremeyen dizi ön izlemeyle yavaş yavaş yükselerek 10. sıraya kadar çıkmış. Daha da yükselecek gibi duruyor. İnstagram ve Twitter'da da yakın zamanda bu şekil etkileşim almamıştı.
Bir geri dönüş olacak gibi, hadi hayırlısı :D
Dicle'nin süslü püslü halini kapağa koydukları için bu ne diye merak edilip tıklanmıştır. :A Şu anda pazarı beklediğim kadar hiçbir şeyi merakla beklemiyorum. :Z

• Güldürdün