Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aman orada gayet iyi oyuncular vardı, boşver Erkenci Kuş'u. Bak ne güzel No: 309'da da oynadı, sonra Aslan Ailem var. :A

Hem Kıraç ikna etti, duaların geçmedi. :A
No: 309 Filiz'den daha iyisi gelme onun için. :A Aslan Ailem'i izlemedim. :F

Ah Kıraç, ne yanlış bir şey yaptın farkında mısın?

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
No: 309 Filiz'den daha iyisi gelme onun için. :A Aslan Ailem'i izlemedim. :F

Ah Kıraç, ne yanlış bir şey yaptın farkında mısın?
Umarım herhangi bir dizide başrol olur. Hatta dualarım kabul olsun da Ada Masalı'nda olsun. :A Aslan Ailem'de de yan roldeydi ama çok iyiydi. :A

Kıraç böyle yorumları dinlemez, hem elinde Demet Akbağ, Hazal Kaya ve Ceren Taşçı gibi niceleri var. Hiç yanlış bir şey yapar mı. :F

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Euro kanalında devam ediyor daha. Feris ve Ceyda'nın sahnesi vardı. Teklifi sen sağladın falan dedi. Bakalım nekadar dakika kalmış :A
------

Serkan hakkında imali konuştu

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bölüm fena değildi.

Önce konuk hikayeleri ile başlayayım. Ceren Taşçı'nın konusu güzeldi ancak daha bi tempolu beklerdim. Verdiği mesaj yine yerindeydi. Ekin'in nadir başarılı olduğu noktalardan birisi şükür yine şaşırtmadı. O zihniyetin varlığına dikkat çekmeleri ve hatta Bekir ile bunu desteklemeleri güzel olmuş. Harbiden böyle zihniyetlerin olması üzücü.
Jose konusu bir bölümü üzerinde götürecek kadar iyi değildi. Hatta biraz fazla abartı kadın düşkünlüğü ve kaybolmalar vardı. Ancak ajansın toplu koşuşturmacaları yine güzeldi. Hatta çekim başlayacağı sırada herkesin önünü kestiği sahne eğlenceliydi.

Bunlar dışında Ceyda-Kıraç sahnelerinin altından sadece kumpas vs. çıkmayacak gibi duruyor. Sanki ilerleyen bölümlerde yeni çift olma potansiyeli varmış gibi yazılmış.
Ceyda-Peride yeni favori ikilim olma konusunda hızlı adımlarla zirveye doğru koşuyorlar. Bu ikilinin sahneleri seyir zevki veriyor. Umarım yeni senaristler bunu değerlendirir. Fenomen ikili bile çıkar buradan :D
Ayla'nın ağzının payını alarak diziden çıkma vakti çoktan geldi, ne diye sakız gibi uzatılıyor bu karakter anlamıyorum. Beren'in yokluğunun sevincini yaşayamıyorum bu yüzden :D
Canan hanımın durumundan dolayı belli ki Feris'e çok yüklenilmiyor. Onu görmek bile mutlu ediyor zaten. :-) Son sahne çok etkiliydi. Canan Ergüder'den çok sağlam bir performansla veda bekliyorum.

Bu arada Ceyda karakteri bir Feris kadar olmasa da çok etkili bir kadın karakter. Özge Borak'ı tebrik etmek lazım. Dizide hiç sırıtmadı. Hatta sanki en başından bu yana kadrodaymış gibi hissettiriyor artık. Bu bölümün starı bence Ceyda'ydı.

Çınar-Jülide ilişkisine ne oldu? Bir anda unutuldu. Hani köstebekten zaten ümidi kestiydik ama bariz göz önünde olan durumu şuan sanki hiç bir şey olmamış gibi kapatmaları değişik olmuş.

• Beğendim
Reactions: mesmeso and Aserat
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: serhatt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Şu anda sırf yeni senaristler geliyor diye böyle düşünüyorumdur umarım ama ön izleme cidden çok iyi. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Feris gidince menajer Dicle olmuş gibi, ön izleme heyecanlandırdı. Umarım güzel hikayeler ile gelmiştir yeni senaristler

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Güzel bölümdü gerçekten. Özellikle Ceren Taşçı'nın hikayesi gerçekten anlamlıydı hatta böyle bir konunun daha önce işlenmesi gerekiyordu. Jose'nin dişi sineğe bile yanaşması güldürdü ki ajansın yine bir araya gelmesine vesile olduğu için oradan da güzel sahneler çıktı. Yine diğer sahneler de oldukça dengeliydi. Ekin Atalar'a arada sırada yazdığı güzel bölümler için teşekkür ediyorum ama geçen hafta da söylediğim gibi pek iyi anılmayacaktır. :A

Ceyda hayalimdeki işi yapıyor yani bütün gün boş boş dolaşıp para kazanmak. :A Bari Feris'in meselesine karışmasaydı da Feris bir şekilde kendini öğrenseydi. :( Canan Ergüder gitmek zorunda kalmasa bu sahnelere kızardım ama yapacak bir şey yok maalesef bu dönüm noktası için önemli olay gerekiyordu.

Ve ön izlemeyi görünce adeta küçük bir şok yaşadım. Dicle'yi arkadan görünce Feris sandım sonra Ahsen çıkınca bir an tanıyamayıp yeni oyuncu geldi sandım ve sonra zaman atlaması olduğunu idrak ettim. :A Gerçi 2-3 ay gibi büyük bir şey sanmıştım ama iki haftaymış meğer. Muhtemelen bölümün ilk sahnesi bu olacak ve sonra da geriye sarıp neler olduğunu göreceğiz. Canan Ergüder'li son bölümü nasıl yüreğimiz kaldıracak hiç bilmiyorum ama yeni senaristlerin iddialı giriş yapacağı şimdiden belli. Umarım bahar Menajerimi Ara'ya iyi gelir ve bomba gibi bölümlerle keyifli bir yaz geçiririz. :Z

Bölüm fena değildi.

Önce konuk hikayeleri ile başlayayım. Ceren Taşçı'nın konusu güzeldi ancak daha bi tempolu beklerdim. Verdiği mesaj yine yerindeydi. Ekin'in nadir başarılı olduğu noktalardan birisi şükür yine şaşırtmadı. O zihniyetin varlığına dikkat çekmeleri ve hatta Bekir ile bunu desteklemeleri güzel olmuş. Harbiden böyle zihniyetlerin olması üzücü.
Jose konusu bir bölümü üzerinde götürecek kadar iyi değildi. Hatta biraz fazla abartı kadın düşkünlüğü ve kaybolmalar vardı. Ancak ajansın toplu koşuşturmacaları yine güzeldi. Hatta çekim başlayacağı sırada herkesin önünü kestiği sahne eğlenceliydi.

Bunlar dışında Ceyda-Kıraç sahnelerinin altından sadece kumpas vs. çıkmayacak gibi duruyor. Sanki ilerleyen bölümlerde yeni çift olma potansiyeli varmış gibi yazılmış.
Ceyda-Peride yeni favori ikilim olma konusunda hızlı adımlarla zirveye doğru koşuyorlar. Bu ikilinin sahneleri seyir zevki veriyor. Umarım yeni senaristler bunu değerlendirir. Fenomen ikili bile çıkar buradan :D
Ayla'nın ağzının payını alarak diziden çıkma vakti çoktan geldi, ne diye sakız gibi uzatılıyor bu karakter anlamıyorum. Beren'in yokluğunun sevincini yaşayamıyorum bu yüzden :D
Canan hanımın durumundan dolayı belli ki Feris'e çok yüklenilmiyor. Onu görmek bile mutlu ediyor zaten. :-) Son sahne çok etkiliydi. Canan Ergüder'den çok sağlam bir performansla veda bekliyorum.

Bu arada Ceyda karakteri bir Feris kadar olmasa da çok etkili bir kadın karakter. Özge Borak'ı tebrik etmek lazım. Dizide hiç sırıtmadı. Hatta sanki en başından bu yana kadrodaymış gibi hissettiriyor artık. Bu bölümün starı bence Ceyda'ydı.

Çınar-Jülide ilişkisine ne oldu? Bir anda unutuldu. Hani köstebekten zaten ümidi kestiydik ama bariz göz önünde olan durumu şuan sanki hiç bir şey olmamış gibi kapatmaları değişik olmuş.
Fanlar çok tepki gösterince olan Jülide'ye oldu çünkü Ekin Atalar'ın huyu bu. Sevilmeyen karakteri hemen pasifize edip hiçbir şey olmamış gibi davranmak. Mayda ve Beren de puf oldu gitti hanımefendi düzgün karakter gelişimi yazamayınca direkt postalıyor. :A Ama ben kendisini izlemeyi seviyorum ve son iki bölümdür biraz daha sahne yazılmaya başlandı umarım yeni senaristler toparlar.
------

Aynen, inşallah yeni senaristler bu duruma el atarlar. :D

Yeni senaristler çok sağlam giriş yapacak gibi hissettim. Bu ön izleme beni çok haza getirdi :D
İzlerken aynen böyleydim. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey