Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Sanki izliyormuş gibi dizi için yorum yapmak yetmedi admin için de (üstelik isim vererek) yorumlar başlamış. :A Twitter'da gördüklerimizi kime satıyoruz acaba. :A @serhatt
------

Galiba sonunda köstebek meselesi ortaya çıkıyor gözün aydın. :A @mesmeso

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Sanki izliyormuş gibi dizi için yorum yapmak yetmedi admin için de (üstelik isim vererek) yorumlar başlamış. :A Twitter'da gördüklerimizi kime satıyoruz acaba. :A @serhatt
------

Ben artık anlam veremiyorum çünkü yapılanların bir anlamı yok. :eek: Zavallı forumun çekecek çilesi varmış. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
------

Ortaya çıkarsa dizinin benim için amacı bitiyor. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Hazır yeni dönem başladı kısa bir fragman yorumu yapayım. :A Feris'in vedasını 2. fragmana sakladıklarını düşünüyorum çünkü Canan Ergüder geçen hafta da setteymiş. Ama böyle önemli bir gelişme yaşanıyorken daha iddialı bir fragman olabilirdi sonra bu dizinin reytingleri niye yükselmiyor.

DicBar için güzel anlar geliyor fanlar yaşadı. :A Ve yeni senaristlerle birlikte köpekbalığı Kıraç geri dönüyor desek yeridir ki sevinmedim desem yalan olur. Dicle'nin yaşadığı gitgelleri ve zorlukları izlemek de güzel olacak Ahsen Eroğlu şova hazırız. :Z

Feris Queen'in gidişiyle ortalık ileri geri konuşan Ceyda varoşuna kaldı Allah'ım şimdiden sabır ver bize. :(